Nuolatinis antakių makiažas – ką

Pastaruoju metu vis labiau populiarėjanti permanentinio antakių makiažo tendencija reiškia, kad jūs taip pat norėtumėte atsisakyti pieštuko ir šepetėlio bei kiekvieną dieną pabusti puikiai išryškintomis arkomis, dekoruojančiomis kaktą? Prieš nuspręsdami dėl procedūros, sužinokite keletą faktų, kurie leis išvengti klaidų ar nusivylimų. Juk permanentinis makiažas išlieka iki 5 metų.

Kasdienės operacijos su teptukais, geliais, kreidelėmis ir šešėliais gali būti varginančios, ypač jei nesate profesionalus makiažo meistras. Tačiau ar verta atlikti nuolatinį antakių stiprinimo gydymą? Galbūt žinote žiniatinklyje plintančių moterų memus ir nuotraukas, kurios po procedūros atrodo ne taip, kaip norėtųsi? „Skraidančių antakių“ fenomenas nėra nei skatinantis, nei atgrasantis, tai įrodo vis daugiau žmonių, pasirinkusių permanentinį antakių makiažą.

Kas yra permanentinis antakių makiažas?

Jis atliekamas dviem būdais – plaukų metodaskuri naudojama dažniausiai ir plunksnų metodas, įgyja vis daugiau populiarumo. Abu metodai turi bendrą tai, kad pigmentacijos procedūra apima dažų naudojimą steriliais virbalais. Procesas trunka iki 60 minučių ir yra skausmingas, o jo jausmo lygis priklauso nuo subjektyvių išgyvenimų. Procedūrą turėtų atlikti kvalifikuotas asmuo – lingeristas. Nors tai nėra sudėtinga, ją reikia kruopščiai apgalvoti ir atlikti labai atsargiai, suderinus visas detales su asmeniu, kuris jai turi pateikti.

Ko galite tikėtis po permanentinio antakių makiažo procedūros?

Poveikis, kurį galima pamatyti iškart po „antakių tatuiruotės“, gali nepatenkinti. Antakių kraigas būna patinęs, kartais būna nuospaudų, piešinys labai aiškus. Negalite dar savaitę nusiplauti veido muilu ir paveikti jį nuo saulės ar kitos spinduliuotės, todėl geriau atlikti procedūrą žiemą. Po savaitės antakių spalva turėtų prarasti intensyvumą, todėl jie atrodys natūraliau. Epidermis pamažu pleiskanoja ir keičiasi, tačiau ilgalaikis makiažas gali išlikti iki 5 metų, todėl turėtumėte būti pasirengę, kad neturėsite didelės įtakos antakių išvaizdai.

Nuolat dažyti antakiai – kam?

Sprendžiant dėl ​​permanentinio makiažo gydymo, turėtumėte būti visiškai tikri, kad esate pasirengęs tiek kištis į savo išvaizdą. Pabandykite rasti specialistą, turintį didelę patirtį. Pasirinkite sau geriausią metodą – plaukų liniją, jei turite antakius netaisyklingus, jie yra per ploni ir silpni arba per šviesūs. Plunksnų metodas tiks žmonėms, kurie norėtų atlikti tik korekciją – pavyzdžiui, kad antakiai būtų storesni ar pilnesni. Jei turite šviesius plaukus, odą ir akis, kreipkitės į specialistą, nes per tamsios arkos kartais atrodo labai nenatūraliai. Jei esate labai nepatenkinta savo lankų būkle ir varginti ar net neįmanoma jų taisyti kasdien, ši procedūra gali būti išeitis. Žmonės, dažnai keičiantys plaukų spalvą, taip pat turėtų atsižvelgti į išmintį visam laikui dažyti antakius.

Nuolatinis antakių makiažas – alternatyvos

Rinka siūlo platų kosmetikos asortimentą, kuris gali pagerinti jūsų plaukų išvaizdą ir lankų formą be pernelyg didelio įsikišimo ir jų pirminės išvaizdos atstatymo problemos. Galite kreiptis į kosmetologą, kad gautų plaunamų chna procedūrų, ir sužinoti, kaip jas prižiūrėti, sulygiuoti ir dažyti patiems. Tikrai ne eksperimentai su pieštuku, geliu, pudra, pasta, tušu ar akių šešėliais nesukels „skraidančių antakių“ efekto. Taip pat įprasta pakeisti visą lankų kontūrą ištraukiant plaukus ir suteikiant jiems naują formą juos piešiant. Tokią operaciją galite atlikti be permanentinio makiažo. Kaip ir bet kokį kišimąsi, vis dėlto tai turėtų būti daroma atsargiai ir dažnai geriausia palikti tai, ką davė gamta. Jei nežinote, ar pasirinkti nuolatinį gydymą, kuris gali kainuoti iki 1 500 zlotų, pirmiausia eikite pas kosmetologą ir sužinokite, kaip sureguliuoti ir patobulinti antakius naudojant pigesnę kosmetiką ir produktus.