Jūs žinote „Korean Ton“ kosmetiką

Pilnas natūralių ingredientų, sukurtas naudojant naujoviškas technologijas ir supakuotas į saldžiausias pakuotes, kokias tik kada nors matėte – tai azijietiška Tony Moly kosmetika. Pažink juos artimiau ir, kaip ir mes, įsimylėk juos be atminties!

„Tony Moly“ kosmetika – geriausio stiliaus grožis

„Tony Moly“ buvo įkurta 2006 m. Korėjoje ir akimirksniu tapo vienu madingiausių prekės ženklų kosmetikos rinkoje. Vargu ar tai stebina! Žavios, spalvingos gyvūnų, vaisių, daržovių ar laimingų būtybių formos pakuotės traukia akį ir sušvelnina net pačias kietiausias širdis. Sensacingi, natūralūs ingredientai, atitinkantys Korėjos priežiūros principus, kalba apie sveiką protą ir garantuoja odai geriausią. Susipažinkite su mūsų mėgstama korėjietiška kosmetika Tony Moly ir įsitikinkite tuo patys!


Ar tu tai žinai…

Prekės ženklas yra angliško žodžio „tony“, reiškiančio „stilingas“, ir japoniško „moly“, reiškiančio „pagražinti“, derinys.


1. Tony Moly – „Panda’s Dream White Hand Creme“

Apvali Tony Moly panda yra tokia nuostabi, kad vien jos matymas sukelia mumyse endorfinų sprogimą. Jos dideliame pilve paslėptas skaistinamas rankų kremas. Pagrindinis ingredientas? Žinoma, bambuko ekstraktas, mėgstamiausias kiekvienos pandos skanėstas! Kas dar? Intensyviai drėkinantis taukmedžio sviestas ir vitaminai.

Dėmesio! Nors panda yra apvali ir riebi, kremas išsiskiria lengva tekstūra, kuri greitai įsigeria į rankų odą. Jus tai nudžiugins! 🙂

2. Egg Pore Nose Pack – valomasis nosies pleistras

Skiltelė su apetišku Tony Moly kiaušiniu yra ginklas kovojant su inkštirais ant nosies! Pasižiūrėk! Pakanka priklijuoti prie odos, o po kurio laiko nulupti ir su džiaugsmu žiūrėti, kaip kartu su ja pašalinamos visos inkštiros. Pudruotų kiaušinių lukštų dėka gipsas skaistina ir ramina odą. Natūrali anglis ir aromatinis sezamo ekstraktas daro jį elastingą ir pagerina tankį.


Ar tu tai žinai…

… „Tony Moly“ kosmetika yra „kawaii“ dalis – kultūrinė tendencija, kilusi iš Japonijos viskam, kas miela, saldu ir puru.


3. Tony Moly lakštinė kaukė, Korėjos veido priežiūros esmė

Lakštinės kaukės arba lakštinės kaukės yra neatsiejama Korėjos grožio ritualo dalis. Jie susideda iš veido formai pritaikytos medžiagos (dažniausiai medvilnės), kurios mirkomos labai koncentruotose maistinėse medžiagose.

Procedūros metu kaukė dedama tiesiai ant odos, dėl to oro mainai yra ribojami, a taurieji ingredientai prasiskverbia į giliausius odos sluoksnius. Kaukės naudojimas yra nepaprastai lengvas ir patogus, o efektai įelektrina! Ir tai, dėl ko ją myli moterys visame pasaulyje.

Kosmetikos rinkoje rasite įvairių tipų lakštinių kaukių – valančių, stangrinančių, skaistinančių, raminančių, drėkinančių ir daugelio kitų. Mūsų hitas yra „Tony Moly Pureness 100“ kaukė su placenta, kuri ne tik aprūpina odą deguonimi, bet ir pagerina jos įtampą bei spalvą., išlygina ir gražiai drėkina! Būtinai išbandykite tai ant savo odos!


Ar tu tai žinai…

Korėjos grožio ritualas susideda iš dviejų etapų makiažo pašalinimo, šveitimo, toniko, esencijos, serumo, lakštinės kaukės tepimo, taip pat veido drėkinimo ir apsaugos nuo SPF. Ritualui taip pat galite naudoti korėjietišką „Holika Holika“ kosmetiką.


4. „Tako Pore“ burbulinė kaukė

Tako Pore Bubble Pore Pack į burbulo kaukė, t. y. produktas, kuris liečiasi su oda burbuliukus. Magija? Ne, tai jau minėta moderni Tony Moly technologija! Burbulai lengvai sugeria riebalų perteklių ir priemaišaspaliekant odą nepriekaištingai švarią.

Juodoje pakuotėje – nustebęs sprite – yra terminis purvas, durpės ir putojantis vanduo, raminanti jūros druska ir drėkinamasis taurinas.

5. „Taco Pore“ – valomoji veido kaukė

Antrasis „Taco Pore“ šeimos narys – „One Shot Nose Pack“ yra nosies sritį valanti kaukė. Kosmetika yra išmirkyto pleistro formos jūros druska, taurinas, stipriai valantis juodųjų durpių vandenįtaip pat terminis purvas, kuris sugeria riebalų perteklių ir sumažina riebią odą. Kaukė uždedama ant nosies, o po tam tikro laiko ji pašalinama iš odos – kartu su visais nešvarumais. Patys įsitikinkite, kaip tai patenkinta! 😉

Tai tik keli mūsų mėgstamų „Tony Moly“ produktų pavyzdžiai! Be jų, „Tagomago“ parfumerijoje taip pat rasite dešimtis rūšių lakštinių kaukių, šveitimo priemonių, naktinių kaukių ir daug daugiau. Tarp jų raskite savo mėgstamiausius!

Parašykite komentarą