Kokie geriausi iš 20

Paprastai apie kirpimo pakeitimą galvojama viena prasme: jis gali būti tik trumpesnis. Bet ne. Plaukų priauginimas suteikia galimybę pakeisti savo pažiūrėk nuo trumpų iki ilgų plaukų iš vienos dienos į kitą. Tai yra triukas, kuriuo garsenybės naudojasi nuolat ir yra pagrindinė fotosesijos įranga mados pasaulyje.

Yra daugybė plaukų priauginimo tipų, tačiau rekomenduojame ieškoti tokių, kurie pagaminti iš natūralių plaukų, nes jie geriau susilieja nei su sintetiniais. Plėtinių taikymo metodai skiriasi priklausomai nuo jūsų pageidavimų ir to, ko ieškote. Prieš priimdami sprendimą, pabandykite gauti profesionalo patarimą.

Svarbiausias

  • Natūralūs plaukų priauginimai yra sintetiniai arba natūralūs plaukų priauginimai, pritvirtinti prie nešiotojo galvos. Jie gali būti laikini, pusiau nuolatiniai arba nuolatiniai. Tie, kurie naudoja žmogaus plaukus, yra brangesni, ypač jei plaukai yra vieno donoro, nes tai garantuoja geresnę kokybę.
  • Natūralių plaukų priauginimą į galvą galima įtraukti įvairiais būdais. Nuo segtukų, kuriuos galite pridėti patys, prie audinių. Dėl pastarųjų reikia susipinti plaukus į plonas kasas ir tada per jas prisiūti plaukų priauginimą. Šio tipo pratęsimas yra populiarus tarp moterų, kilusių iš afro.
  • Svarbu ištirti, iš kurių natūralių plaukų priauginimo tiekėjų ketinate pirkti produktą. Jei kas nors jums siūlo nekaltus plaukus Remy už mažą kainą, būkite atsargūs, nes tai gali būti netikra. Šiame straipsnyje mes siūlome natūralių plaukų priauginimo variantų, kuriuos galite įsigyti, sąrašą.

Geriausias natūralių plaukų priauginimas rinkoje: mūsų rekomendacijos

Yra daugybė natūralių plaukų priauginimo tiekėjų. Svarbu, kad prieš pirkdami žinotumėte įvairių rūšių produktus, kuriuos jie gali jums pasiūlyti. Visada galite nueiti į savo patikimą grožio saloną ir paklausti, kokius prekės ženklus jie rekomenduoja. Žemiau rasite mūsų rekomendacijas.

Lengviausia natūralius plaukų priauginimus uždėti ir nusiauti

Šiuos laikinus natūralius plaukų priauginimus lengva užsidėti ir nusiauti. Natūralūs plaukai turi tokią naudą, kad juos galima plauti, džiovinti ir gydyti taip, lyg tai būtų jūsų pačių plaukai. Tačiau būkite atsargūs, kad nepakartotumėte tiek šilumos, nes galite sumažinti jos trukmę, kuri yra nuo 6 iki 12 mėnesių.

Pakuotėje yra skirtingų dydžių gabalėlių, kurie padės jums jį pritaikyti skirtingose ​​galvos dalyse. Iš viso jie sveria 105 gramus. Be to, šis prekės ženklas siūlo 30 dienų grąžinti. Jie turi 19 skirtingų spalvų tipų, kuriuos galite pasirinkti, kad jūsų priauginimai atitiktų jūsų plaukų spalvą.

Geriausio laipsnio 100% natūralūs plaukų priauginimai Remy

„Beauty Works“ yra visame pasaulyje pripažintas plaukų priauginimo prekių ženklas. Jų produktai pastaraisiais metais pelnė daugybę plaukų priauginimo apdovanojimų. Be to, tai yra integruotas „Had“, organizacijos, apibrėžiančios JK plaukų ir grožio pramonės standartus, tiekėjas.

Šis konkretus produktas yra 100% natūralus plaukų priauginimas Remy. Tai prisegamas prailgintuvas, kurį galite pritaikyti namuose ar profesionaliame salone. Pakuotė sveria iš viso 140 gramų ir yra 2 vnt. Galite nusipirkti skirtingų spalvų, kad jos susilietų su jūsų plaukų tonu.

Geriausi banguoti Malaizijos Mergelės natūralūs plaukų priauginimai

Kai ieškote kažko nuolatinio, galite pynti plaukų priauginimą. Šis prekės ženklas siūlo jums skirtingo ilgio žmogaus plaukus, kurie yra natūralios juodos spalvos, bet kuriuos galite sušukuoti, kai jie bus pritvirtinti ant galvos. Mes rekomenduojame kreiptis į specialistą atlikti šią procedūrą.

Geriausi natūralių juostų plaukų priauginimai

Juosta plaukų priauginimui yra ideali galimybė žmonėms, kurie ieško gaminio, kurį galėtų naudoti ilgesnį ar trumpesnį laiką, tačiau nori lankstumo išlaikyti savo plaukus įprastoje būsenoje ir sugebėti juos pašalinti bet kada . SEGO siūlo iki 16 skirtingų spalvų.

Kiekvieno gabalo svoris yra 2,5 gramo, o kiekvienoje pakuotėje gali būti iki 20 sruogų. Jei norite, kad jūsų plaukai būtų pilnai padengti, turėtumėte daug apimties kremą, jums gali prireikti iki trijų pakuočių. Indikacijose rekomenduojama vengti karšto vandens naudojimo, nes tai gali susilpninti gumą, kuri juos išlaiko.

Geriausias Brazilijos garbanotų natūralių plaukų priauginimas

Šie pynimo priauginimai suteikia jums garbanotą juodos spalvos tekstūrą, kurią galima dažyti arba formuoti taip, kad atitiktų jūsų plaukus. Kiekvieno ryšulio svoris yra iki 100 gramų, o ilgis – iki 66 centimetrų.

Kai profesionalas juos sureguliuos, jie gali juos supjaustyti ir suformuoti taip, kad suteiktų jums pažiūrėk kad tau labiau patinka.

Prekių vadovas: ką turėtumėte žinoti apie natūralius plaukų priauginimus

Natūralių plaukų priauginimo variantų yra daugybė, ypač taikant tokio tipo metodą, kuriam jie bus naudojami. Informuokite jus apie tai, kokie jie yra, kaip jie naudojami ir kokias pasekmes gali sukelti jų naudojimas, jei tai yra būtina. Čia yra vadovas, atsakantis į svarbiausius klausimus apie natūralius plaukų priauginimus.

Vienas iš natūralių plaukų priauginimo privalumų yra tas, kad galite pakeisti savo įvaizdį nelaukdami, kol plaukai natūraliai augs. (Šaltinis: Averie Woodard / Unsplash.com)

Kas yra natūralūs plaukų priauginimas ir kokie jų pranašumai bei trūkumai?

Jei nuobodžiaujate savo trumpais plaukais, norite daugiau plaukų apimties ar tiesiog norite pakeisti savo įvaizdį dienai ar keliems mėnesiams, jums nereikia laukti, kol plaukai išaugs, kad atliktumėte šią transformaciją. Plaukų priauginimas yra triukas, kurį naudoja įžymybės. Štai kodėl jūs matote juos vieną dieną nupjautą bobą, o kitą – iki juosmens.

Plaukų priauginimas yra sintetiniai arba žmogaus plaukai, kurie yra įterpiami į žmogaus galvą, siekiant sukurti ilgesnių ar pilnesnių plaukų išvaizdą. Natūralūs plaukų priauginimai yra pagaminti iš žmogaus plaukų. Šie geriau susilieja su plaukais, o sintetinius lengviau pastebėti.

Klijuojami priauginimai prie plaukų tvirtinami dvipuse medicininio lygio juostele. Jie yra lengvi ir beveik neaptinkami. (Šaltinis: Dmytro Dudchenko: 74960098 / 123rf.com)

Sprendimas įsigyti natūralius plaukų priauginimus yra didelis įsipareigojimas. Priklausomai nuo pasirinkto priauginimo tipo, šiems plaukams reikia pridėti daug valandų, prižiūrėti kaip natūralius plaukus, prižiūrėti grožio saloną ir, be to, skirti daug pinigų. Toliau paaiškinsime jo pranašumus ir trūkumus.

Privalumas

  • Galite pakeisti savo įvaizdį, nelaukdami, kol plaukai natūraliai augs
  • Jie suteikia plaukams apimties
  • Natūralūs geriau susilieja su plaukais

Trūkumai

  • Jie gali pakenkti jūsų galvos odai
  • Jiems reikia priežiūros ir priežiūros

Kokia yra natūralių plaukų priauginimo istorija?

Idėja uždėti ant galvos kitus žmogaus plaukus nėra nauja. Iš tikrųjų, kaip ir daugelį grožio apeigų, šią praktiką galima atsekti iki senovės Egipto 3400 m. XVIII amžiuje Europoje plaukų madoje dominavo perukai. Tačiau iki XX a. Tendencija buvo naudoti natūralius plaukų stilius.

Tik 1940-aisiais perukai vėl tapo madingi, o devintajame dešimtmetyje pradėjo atsirasti plaukų priauginimai, kaip mes juos dabar žinome. Natūralių plaukų rinka dabar yra kelių milijardų dolerių pramonė, tačiau ne tokia, kurią būtinai valdo sąžininga prekyba.

Dauguma natūraliuose perukuose ir priauginamuose plaukuose naudojamų plaukų yra iš Kinijos ir Indijos. Indijoje yra religinių piligriminių vietų, kuriose tikintieji nusiskuta plaukus dėl religinių ritualų. Tačiau didžioji dalis natūralių plaukų kyla iš konfliktų zonų, tokių kaip Mianmaras, Ukraina ir Venesuela, kur tiekimo grandinė nėra labai aiški.

„Daugelis žmonių nežino, iš kur gaunami plaukai. Kol jie nebus sureguliuoti, negausite konkretaus atsakymo į tai, kas vyksta”.

Kokių tipų natūralių plaukų priauginimo būdai yra rinkoje?

Yra bent keturi metodai, kaip priauginti natūralius plaukų priauginimus. Kiekvienas iš jų turi skirtingas savybes, tačiau jie skiriasi vienas nuo kito tuo, kaip jie laikosi plaukų. Kai kuriuos yra lengva naudoti, ir jūs galite pridėti juos su spaustukais patys ir namuose. Sudėtingiausius plaukus turi įsiūti profesionalas.

Priklausomai nuo to, kiek laiko jie lieka ant jūsų plaukų, jie gali būti klasifikuojami kaip nuolatiniai, pusiau nuolatiniai ar laikini. Renkantis norimą, turite atsižvelgti į savo plaukų tipą ir į tai, kaip jie elgsis kartu su jais. Čia pateikiamas labiausiai paplitusių metodų ir jų ypatybių suskirstymas.

Trukmė Charakteristikos
Klipų plėtiniai Laikinas: galite juos pašalinti bet kada. Viena ar kelios sruogos, pritvirtintos prie plaukų, prisegamų. Rekomenduojama tiems, kurie nori eksperimentuoti ir greitai pakeisti savo įvaizdį.
Klijuojami pratęsimai Pusiau ilgalaikis: nuo 1 iki 3 mėnesių, atsižvelgiant į tai, kaip greitai auga jūsų plaukai. Galite juos lengviau pašalinti. Gabalai, pritvirtinti prie plaukų dvipuse medicininio lygio juostele. Jie yra lengvi ir beveik neaptinkami. Juos reikia prižiūrėti.
Keratino sintezės pratęsimai Nuolatinis: naudojamas nepertraukiamai iki 4 mėnesių. Profesionalas turėtų juos užsidėti ir nusimesti. Natūralios plaukų sruogos pabaigoje sujungiamos keratino klijais. Tada jie pritvirtinami šalia jūsų pačių plaukų pagrindo ultragarso lazdele. Idealiai tinka storesniems plaukams, nes guma gali būti matoma. Jie nėra daugkartinio naudojimo.
Audinių priauginimas Nuolatinis: naudojamas nepertraukiamai nuo 1 iki 5 mėnesių. Profesionalas turėtų juos užsidėti ir nusimesti. Jūsų plaukai pirmiausia turi būti pinti mažomis eilėmis. Tada plaukų priauginimo ataudai persiuvami ant mažų kasų. Jei jie naudojami be pertraukų, jie gali pakenkti galvos odai.
Mazgų ar žiedų priauginimai Nuolatinis: trunka iki 10 savaičių. Plaukų gija yra pritvirtinta prie plaukų pagrindo elastine gija arba variniu žiedu. Idealiai tinka žmonėms su trumpais plaukais, tačiau jie gali būti matomi, jei turite labai švelnius plaukus.

Kas yra nepakartojami plaukai Remy natūraliuose plaukų priauginimuose?

Mergelės plaukai Remy Tai geidžiamiausias plaukų tipas …