Jutiklinis monitorius: kas aš

Populiarėjant išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams, mes pripratome prie jutiklinių ekranų. Todėl vis labiau populiarėja asmeninių kompiuterių liečiamieji monitoriai. Galų gale, tam tikroms programoms, pavyzdžiui, grafiniam dizainui ar nuotraukų redagavimui, jie teikia daugybę privalumų.

Jau nekalbant apie daugybę programų, kurias jie turi viešai teikiamoms paslaugoms. Jie taip pat buvo parodyti kaip puiki švietimo priemonė, skatinanti aktyvų mokymąsi. Jie netgi idealiai tinka tam tikriems interaktyviems vaizdo žaidimams. Žinoma, išsirinkti tinkamą ne visada lengva. Dėl šios priežasties rekomenduojame perskaityti jums parengtą pirkimo vadovą.

Svarbiausias

 • Jutikliniai monitoriai idealiai tinka pristatymams, edukacijai ir net žaidimams. Jie taip pat gali būti naudojami grafinio dizaino ir nuotraukų retušavimo programose.
 • Jutikliniai ekranai naudojami daugybei paslaugų programų, tokių kaip kasininkai ir restoranai, informacijos paslaugos, bilietų ar kitų rūšių produktų pirkimas, banko kasos ir daug daugiau.
 • Renkantis jutiklinį monitorių, turite atsižvelgti į tokius pirkimo kriterijus kaip ekrano dydis, vaizdo skiriamoji geba, ryškumas, kontrastas ir jo siūlomos ryšio galimybės.

Geriausi rinkoje esantys jutikliniai monitoriai: mūsų rekomendacijos

Pirmąją pirkimo vadovo dalį norime skirti viso pasirinkimo pristatymui su keturiais geriausiais jutikliniais monitoriais, kuriuos šiuo metu galite rasti. Mes juos analizuojame žemiau.

Geriausias „Office“ ir namų vartotojams skirtas monitorius

„Philips“ gaminiai visada išsiskiria puikios kokybės ir geriausių savybių pasiūla. Šiuo atveju olandų prekės ženklas pristato 24 colių (colių) jutiklinį monitorių su atspindinčiu ekraną, atspariu vandeniui ir dulkėms, ir su „SmoothTouch“ technologija su dešimčia skysčio reakcijos taškų.

Be to, jis turi 16: 9 ekrano santykį ir skiriamąją gebą Pilnas HD, todėl galėsite žiūrėti mėgstamus serialus ir filmus su puikia vaizdo kokybe. Ir jis turi „LowBlue“ režimą, kuris apsaugo jūsų regėjimą, kai tenka dirbti ilgas darbo valandas.

Geriausias jutiklinis ekranas, skirtas prisijungti prie „miniPC“

Mums patinka jo geras kainos ir kokybės santykis bei puikus universalumas 27 colių „Hanns-G“ jutikliniam monitoriui. Jo vaizdo santykis yra 16: 9 ir palaiko rezoliucijas. Pilnas HD, todėl galite jį naudoti namų kino teatrui žiūrėti. Jo ryškumo lygis yra 300 cd / mdu (kandela kvadratiniam metrui) ir kontrasto santykis 80 000 000: 1.

Be to, jei norite, galite jį pakabinti ant sienos, nes jis suderinamas su VESA 100 x 100 mm sieniniais laikikliais. Ryšio lygiu jis turi HDMI prievadą ir VGA įvestį.

Geriausias nešiojamas jutiklinis monitorius kelionėms

UCMDA 15 “monitorius sukurtas taip, kad galėtumėte jį pasiimti bet kur su savimi, pasižymintis lengvu ir itin plonu, vos 0,4 colio storio dizainu.

Be to, tai yra daugiafunkcinė įranga, suderinama su įvairiausiais įrenginiais, todėl galite ją naudoti tiek darbui, tiek žaidimams ar serialų ir filmų žiūrėjimui.

Palaiko rezoliucijas Pilnas HD ir turi USB ir HDMI jungtis. Geriausias dalykas yra tas, kad yra „plug and play“, todėl jį prijungsite ir jis bus paruoštas.

Geriausias 4K jutiklinis monitorius švietimui ir pristatymams

Jei ieškote 4K monitoriaus interaktyviems pristatymams, būtinai atkreipkite dėmesį į „ViewSonic“ pasiūlymą. Tai 55 colių interaktyvus ekranas su 16: 9 formato santykiu ir LED technologija. Be to, jis integruoja 2,1 stereofoninį garsą. Taigi jis idealiai tinka ne tik edukacijai ir pristatymams, bet ir turinio peržiūrai.

Jo atsakymo laikas yra 8 milisekundės, o kontrastas – 5000: 1. Jis turi keletą USB prievadų, jungtį „Ethernet“ir HDMI bei VGA įvestys.

Pirkimo vadovas: ką turėtumėte žinoti apie jutiklinius monitorius

REVIEWBOX.es žinome, kad ne visada lengva pasirinkti jutiklinį monitorių. Dėl šios priežasties mes paruošėme jums šį skyrių, kuriame ketiname atsakyti į klausimus, kuriuos paprastai sau užduoda šių įrenginių pirkėjai.

Jutikliniai monitoriai idealiai tinka pristatymams, edukacijai ir net žaidimams. (Šaltinis: Scyther5: 84412898 / 123rf.com)

Kokie yra jutiklinių monitorių pranašumai ir trūkumai?

Jei norite sužinoti pagrindinius jutiklinių ekranų privalumus ir trūkumus, nepamirškite pažvelgti į šią lentelę.

Privalumas

 • Juos labai lengva naudoti.
 • Jie leidžia jums pereiti prie kompiuterio technologijos, nereikia keisti įrangos.
 • Jie yra labai universalūs ir gali būti naudojami daugybei programų.
 • Jais gali naudotis vaikai ir pagyvenę žmonės.

Trūkumai

 • Ekranas tampa daug nešvaresnis.

Kam patartina įsigyti jutiklinį monitorių?

Jutikliniai ekranai turi daugybę programų tiek tarp namų vartotojų, tiek tarp įvairių sričių specialistų. Be to, jie naudojami vis daugiau ir daugiau verslų.

 • Taigi jie yra puiki alternatyva priimant viešbučius ir dėžėms parduotuvėse bei restoranuose.
 • Žinoma, jo naudojimas ypač paplitęs prekybos vietose.
 • Jie taip pat idealiai tinka vaikams mokytis naudojant interaktyvius edukacinius vaizdo žaidimus. Tiesą sakant, jie yra įdomus pasirinkimas švietimo centrams, nes jie palaiko aktyvų mokymąsi.
 • Profesionaliu lygiu jutikliniai monitoriai naudojami grafinio dizaino, nuotraukų retušavimo ir vaizdo redagavimo programoms.
 • Be to, nešiojamieji modeliai yra puiki galimybė prisijungti prie mobiliųjų telefonų ar net vaizdo žaidimų konsolių.

Kokios yra jutiklinių technologijų rūšys?

Šiuo metu yra keletas jutiklinių technologijų tipų. Žinoma, kiekvienas siūlo skirtingas funkcijas:

 • Atsparios technologijos: Jo siūlomas pranašumas yra tas, kad jį galima aktyvuoti įvairiais būdais, įskaitant plunksną ar pirštinę su pirštinėmis. Be to, jis yra pigesnis. Deja, ši sistema gali pasiekti tik 75–80% vaizdo aiškumą, o ekranai gali būti lengvai pažeisti aštrių daiktų.
 • Atsparios technologijos: Jis išsiskiria didesniu patvarumu, todėl naudojamas terminalams, kurie susiduria su visuomene. Šios technologijos monitoriai siūlo didesnį aiškumą, kuris gali siekti 88% arba 92%. Priešingai, jie yra brangesni ir negali būti naudojami su pirštinėmis.

Jutikliniai ekranai naudojami daugybei paslaugų programų, tokių kaip kasininkai ir restoranai, informacijos paslaugos, bilietų ar kitų rūšių produktų pirkimas, banko kasos ir daug daugiau. (Šaltinis: Popovas: 108511001 / 123rf.com)

Kokias pagrindines jutiklines funkcijas galite rasti monitoriuose?

Pirkdami jutiklinį monitorių, turite įsitikinti, kad jis atitinka daugybę savybių ir kad jame yra keletas esminių funkcijų. Jie yra tokie:

 • Vilkant pirštu ekrano paviršiumi, jis turėtų judėti sklandžiai.
 • Jame turėtų būti pakankamai stiklo aplink kraštus, kad galėtumėte pajudinti pirštą iš šono.
 • Tai turėtų leisti pastatyti ekraną skirtingose ​​padėtyse, kad būtų patogiau ir universaliau naudoti.

Kaip valote jutiklinį monitorių?

Kaip ir mobiliųjų telefonų bei planšetinių kompiuterių ekranai, jutiklinių monitorių ekranai tampa daug nešvaresni nei įprastų monitorių. Priežastis yra labai paprasta, riebalai ir nešvarumai, kuriuos kaupiame ant rankų. Todėl svarbu tinkamai atlikti valymą. Štai keletas patarimų šiuo klausimu.

 • Nenaudokite chemikalų.
 • Geriausia, jei naudosite įbrėžtą mikropluošto audinį, sudrėkintą vandeniu.
 • Juos patogu valyti išjungus ekraną. Tiesą sakant, idealiausia tai palaukti kelias minutes.
 • Nuvalykite ekraną sukamaisiais judesiais ir spauskite labai švelniai.

Ar žinojote, kad pirmasis jutiklinio ekrano kompiuteris buvo išrastas 1972 m. Ir vadinosi „PLATO IV“?

Pirkimo kriterijai

Prieš pirkdami jutiklinį monitorių, tikriausiai susidomėsite šiais pirkimo kriterijais, kuriuos paruošėme jums. Mes pasirinkome tuos, kurie, mūsų manymu, gali palengvinti jums jutiklinio ekrano pasirinkimą.

Ekrano dydis

Renkantis jutiklinį monitorių, turėtumėte aiškiai žinoti, kaip jį naudosite. Nuo to priklausys praktiškai visos jo savybės, nors labiausiai tai padarys ekrano dydis. Taigi, jei norite, kad nešiojamas monitorius padidintų mobiliojo ekrano vaizdą, tikrai ieškote vieno iš 15 “ar mažiau.

Jei norite žaisti vaizdo žaidimus, jums reikia didesnio, mažiausiai 27 colių. Pristatymams patogus dar didesnis. Jei norite produktyvumo, jums pakanka vieno iš 24 ar 27 colių. Jei ketinate žiūrėti serialai ir filmai dažnai. Jums tikriausiai rūpi rinktis didesnį, tačiau norint jį įdiegti į prekybos ar informacinį stendą, jums paprastai nereikia didelio.

Profesionaliu lygiu jutikliniai monitoriai naudojami grafinio dizaino, nuotraukų retušavimo ir vaizdo redagavimo programoms. (Šaltinis: Sutarmjam: 122181355 / 123rf.com)

Rezoliucija

Monitoriaus ar bet kokio kito tipo ekrano skiriamąją gebą lemia pikselių, sudarančių vaizdą, skaičius. Šiandien labiausiai paplitusi vertė, kurią galima laikyti pramonės standartu, yra 1080p arba Pilnas HD. Jokiu būdu nerekomenduojame rinktis HD raiškos monitoriaus pasirengusi.

Jei pasirenkate didelį monitorių ir ketinate jį naudoti žaisdami vaizdo žaidimus ar žiūrėdami turinį, galbūt jums tiks 4K. Tarpinis variantas yra 2K monitoriai. Tačiau tiesa ta, kad tose rezoliucijose vis dar nėra daug prisilietimo galimybių. Ir, žinoma, tie, kuriuos galite rasti, turės gana didelę kainą.

Atsakymo laikas ir atnaujinimo dažnis

Monitoriaus atsako laikas rodo, kaip greitai jis reaguoja į vaizdo perėjimus. Tai visų pirma būtina vaizdo žaidimų žaidėjams. Geriausi monitoriai šiuo atžvilgiu siūlo maždaug vieną milisekundę. Kalbant apie atnaujinimo dažnį, dažniausia reikšmė yra 60 Hz.

Iš esmės 60 Hz yra pakankamas daugumai užduočių, kurias galite atlikti naudodamiesi kompiuteriu. Tačiau norint žaisti tam tikrus žaidimus jus gali dominti vienas iš 120 Hz, 144 Hz ar net 240 Hz. Kalbant apie atsako laiką, įprastam naudojimui jums pakanka vertės, esančios maždaug 5 ms, 6 ms ar net 8 ms.