Ne tik senelio dienai – p.

Kartkartėmis jūs gaunate galimybę ypač rūpintis mylimu seneliu. Jūs puikiai žinote, kad kai kurių gerų dalykų jis nepadarys sau – dėl savo kuklumo ir įsitikinimo, kad jam nieko nereikia. Senelis ypač linkęs neigti sau kosmetiką. Taigi padovanok juos jam senelio dienai!

Senelio kosmetologė – ką joje rasite?

Nors šiuolaikiniai vyrai nebebijo eiti į manikiūrą ir masažą, nulupti namuose ar uždėti veido kaukę, seneliai liko ištikimi pilkam muilui, po skutimosi ir (galbūt!) Įprastam „viskas viename“ kremui.

Jei norite šiek tiek paįvairinti senelio kosmetinę dietą, galite jam suteikti daugybę preparatų, kurie, viena vertus, neįžeis jo vyriškos ir žalios prigimties, kita vertus, pasirūpins jo išvaizda, savijauta ir gera savijauta. nuotaika. Ką kosmetika vyrams bus jaučio akis? Norėdami dovanoti seneliui, pasirinkite:

  • muilo
  • ką skusti
  • kažkas po skutimosi
  • veido kremas
  • dušo želė
  • dezodorantas
  • Kvepalai

Tai yra pagrindinė kosmetika, kurią gali ištverti senelio vyriška prigimtis. Tačiau būkite tikri, kad jis mielai patikrins dar neįprastesnį pasiruošimą, kurį gaus iš mylimos anūkės. Taigi galite išprotėti! Peržiūrėkite mūsų pasiūlymus!

Dovanų idėjos tradicionalistui seneliui

Jei jūsų senelis yra „muilo ir vandens“ įgulos narys ir mano, kad kūno priežiūra skirta tik „kūdikiams“, jūs neprivalote jo priversti keisti įpročius ir mėgautis kosmetikos pasaulio teikiamais pranašumais. Pasirinkite minimalizmą. Šiuo atveju muilas yra tobulas. Galų gale net tikras vyras, kvepiantis tabaku ir odakartais gerai nusiplauna? 🙂

Ką nusipirkti seneliui - ekranas iš forumo

https://www.vinted.pl/forum/rodzina/1380543-co-na-dzien-babci-i-dziadka

1. Kirpėjo būtinas daiktas tiesiai iš Bieszczady kalnų!

Tai yra papildoma atrakcija kai kuriems seneliams – jei jie myli Lenkijos kalnus ir neatpažįsta gelių, šampūnų ir losjonų, įsivaizduokite, kaip jie bus laimingi, matydami muilus viskam nuo Bieszczady kalnų! Rinkinyje yra stipriai vyrai trys:

  1. muilas veidui ir kūnui
  2. skutimosi muilas
  3. plaukų muilas

Ar gali būti kas nors geresnio dovanai seneliui?

2. Muilas, kuris išreikš jūsų meilę seneliui – „Love You Soap“

Kitas senelio pasiūlymas „tikram vyrui nereikia jokios kosmetikos“ yra muilas dekoratyvinėje skardoje su užrašu „Myliu tave“. Jūros kvapas puikiai tiks vyriškam ego, o prausimosi juosta papildomai rūpinsis oda. Vilkas sotus, o avys sveikos.

3. „Gillette Fusion Proglide Power“ skustuvas

Geras skustuvas būtų puiki dovana senelio dienai ar bet kokiai kitai progai. Ši veikla yra vienas iš beveik kiekvieno pagyvenusio džentelmeno higienos pagrindų. Jūs tikrai nusišypsosite senelio veide, pasirinkdami jam aukščiausios klasės skustuvą. Net jei turite reikalų su asmenybe, kuri dėl senų gerų laikų dažniausiai laiko skustuvą.

Rūpestingos ir kvapnios dovanos šiuolaikiniam seneliui

Jei turite senelį, kuris atpažįsta ne tik muilą, bet mieliau naudojasi šiuolaikinių priežiūros ir kvapų preparatų privalumais, galite rinktis daugybę vyriškos kosmetikos. Gal jam patiks žymių olandų kirpėjų gaminiai, kurie atrodo lyg būtų paimti tiesiai iš Amerikos 1920-ųjų? Apie juos galite perskaityti čia: plaukų pomadą ir kitą „Reuzel“ vyrišką kosmetiką. Štai keletas kitų dovanų idėjų senelio dienai:

1. Natura Siberica kremas nuo raukšlių

Tikrai veiks, ar jūsų senelis mėgsta rūpintis savo išvaizda ir vertina natūralius kosmetikos ingredientus. Raukšlių mažinimo veido kreme yra daugybė Sibiro gamtos, paslėptų įdomaus dizaino meškos pakuotėse.

2. Korres balzamas po skutimosi

Dar viena natūrali kosmetika, kuri labai prižiūrės senelio odą. Ir kartu – apie jo savijautą. Balzamas po skutimosi pripažinto natūralios kosmetikos prekės ženklu Korresas yra medetkų raminantis dirginimas ir maitinamasis ženšenis. Tai tikrai patiks kiekvienam seneliui, vertinančiam natūralią priežiūrą.

3. Wonny nustatė „Azzaro Chrome“

Senelis, mėgstantis naudoti kvapnią kosmetiką ir vertinantis klasikines kvepalų kompozicijas, tikrai bus malonu pamatyti tokį rinkinį. Tualetinis vanduo, dušo želė ir „Azzaro Chrome“ balzamas po skutimosi gali būti toks pat patrauklus močiutei. Juk jai labiau patinka, kaip senelis kvepia! 🙂

Dovanos elegantiškam seneliui

Geri vyriški kvepalai, prabangūs veido kremai ir žymūs odekolonai – tai puikus pasirinkimas seneliui, kuris visada atrodo nepriekaištingai. Jei nežinote, kokie kvapai gali būti geriausi stilingam džentelmenui, sužinokite iš šio straipsnio. Štai 3 pasiūlymai, kuriuos galite pasirinkti savo seneliui:

1. „Dolce & Gabbana Intenso“ rinkinys

Džiuginkite senelį prabangiu gerai žinomo prekės ženklo kosmetikos rinkiniu vyrams. Čia rasite viską, ko reikia, kad kiekvieną dieną jaustumėtės elegantiškai. Tai bus dušo želė, parfumuotas vanduo ir balzamas po skutimosi „Intenso“, kuris privers jį kvepėti.

2. „Porsche Design“ po skutimosi

Jei jūsų senelis yra ne tik elegantiškas, bet ir gerų automobilių mėgėjas, duokite jam po skutimosi. Kiekvieną dieną jis ne tik džiaugsis stilinga išvaizda, bet ir skutimosi metu tinkamai prižiūrės veido odą.

3. „Cuba Royal Must Must“ rinkinys

Tai bus turtinga dovana! Jei jūsų senelis mėgsta cigarus (o elegantiški džentelmenai tai turi patys), gera idėja dovanai, pvz., Senelio dienai, bus „Cuba Original“ kosmetikos rinkinys. Rasite net du tualetinius vandenis, dezodorantą, dušo želę ir po skutimosi.

Kokia dar kosmetika gali būti gera idėja seneliui? Pasižiūrėk pats: