Ką tepti pagrindą ir skystį

Kaip pritaikyti pagrindą? Kiekvienas iš mūsų turime savo būdą – vienas mieliau jį tepasi pirštais, kitas neįsivaizduoja makiažo be kempinės, o trečias – be pagrindo šepetėlio. Ar galite nuspręsti, kuris pado padengimo būdas yra geresnis?

Kaip pritaikyti pagrindą?

1. Šepetys plokščiam viršutiniam pamatui

Ką taikyti pagrindą? Plokščias viršus yra plokščias šepetys su storais šeriais, puikiai tinkantis šiai užduočiai atlikti. Jį galite rasti, pavyzdžiui, „Hakuro“ prekės ženklo pasiūlyme – „H50“ šepetėlis ar jo mažesnis draugas „H50s“ yra vienas populiariausių makiažo aksesuarų. Plokšti viršutiniai šepečiai puikiai tinka skystoms ir storesnėms konsistencijoms.

  • Kaip padengti pagrindą plokščiu viršutiniu šepetėliu?

Tepant pamatą plokščiu viršutiniu šepetėliu, reikia „štampuoti“, tai yra, švelniai tepti teptuką prie veido. Tai leidžia kosmetiką geriau „įspausti“ į odą, todėl ji nepastebima – ji geriau susilieja su oda. Pažiūrėkite, kaip tai atrodo vaizdo įraše:


Geras pasirinkimas bus plokščias viršutinis šepetys už labai nepermatomą paklotaskad, pvz. „Revlon ColorStay“.


2. Šepetys į fondą tipo kabuki

Kabuki šepetys turi trumpą rankeną ir suapvalintus šerelius. Vertinamas kabuki šepečių prekės ženklas pagrindo tepimui yra pvz. Ekologinės priemonės ir ARTDECO.

  • Kaip teptuku padengti pagrindą kabuki?

Skubėklem plokščia viršutine dalimi jūs „įspaudžiate“ veidą, o kabuki šepečiu – sukamaisiais judesiais.


Šepetys nukentėjo kabuki pasirinkimas mineralinėms pudroms, pvz. Makiažo fabriko mineralinių miltelių pagrindas.


3. Kempinės tipas gražuolė ir silisponge

Kempinės aplikacija išpopuliarėjo, kai „Beauty“ pasirodė rinkojebskolintojas. Tai buvo tikras grožio hitas! Originalas kempinė pamatamsprie nėra latekso, todėl nesugeria per daug produkto ir tolygiai paskirsto jį ant veido. Nuo „Beautyblender“ rinkoje atsirado daugybė įpėdinių, ne ką prastesnių už prototipą. Ovalinis gąberasite miegui skirtus kištukus įsk. pasiūloje ARTDECO („Sponge Oval“) ir „Makeup Revolution“ („Advanced Complexion Expert“ serijoje).

S.Santykinai naujas produktas rinkoje yra silisponge, t. Y. Kempinė pamatams, visiškai pagaminta iš silikono. Jis ne sugeria pamatą, bet jį paskleidžia.

  • Kaip tepti pagrindą kempine?

Šlapią klasikinę kempinę šiltame vandenyje, išspauskite vandens perteklių, užtepkite truputį pagrindo rankos gale, samtelėkite jį ant kempinės ir tepkite štampavimo judesiais. Šis silikoninis yra nedelsiant paruoštas veiksmui. Kuris geresnis? Geriausią santrauką galite rasti vaizdo įraše. 😉


Puikiai tinka gražuolės kempinė pvz. paklotaskad Estee Lauder Double Wear. Prie indo galite pritvirtinti specialų „Estee Lauder“ pagrindo siurblį, kurio dėka kosmetiką galite pritaikyti dar tiksliau.


4. Šepečiai gruntui dengti

Ovalūs šepetėliai pagrindo tepimui tai smalsu alternatyva. Jų mada prasidėjo nuo brangių „Artis Oval“ šepetėlių (prekės kaina yra apie 60 USD). Laimei, netrukus pasirodė jų pigesnės alternatyvos, pavyzdžiui, „Precision Brush Large Oval“ iš makiažo revoliucijos.

  • Kaip tepti skystį makiažo šepetėliu?

Mes pripažįstame, kad šiek tiek pavydime šio makiažo rinkinio, nors ir daug pigiau, panašiai šepečių rinkinys rasite pasiūlyme Rio grožis:


APIEnaudojant teptukus skystais skysčiais, bus šaudoma 10 kartų, pvz., „L’Oreal Paris Infallible 24H“


Kodėl verta padengti pagrindą aplikatoriais ir teptukais?

  1. Neapsipurvinsite nei rankų, nei drabužių.
  2. Reguliariai plaunami priedai yra higieniški.
  3. Jie nepalieka dryžių ar žymių.
  4. Šepetys ar kempinė gali tiksliai paskirstyti kosmetiką taip pat sunkiai prieinamose vietose, pavyzdžiui, šalia nosies žiedlapių.
  5. Kiekvienai kosmetikai galite pasirinkti tinkamą šepetėlį.

Ką taikyti pagrindą? SANTRAUKA

Skirtingas pagrindo šepetys reiškia kitokią makiažo apdailą. Tikrai sunku įvertinti, kuris įrankis yra geresnis – teptukas, teptukas, kempinė, silikoninės pagalvėlės ar galbūt … pirštai. Dideliu mastu viskas priklauso nuo pagrindo tipo (lengvo ar labai dengiančio), jo konsistencijos (skysto ar tankesnio) ir apdailos (matinio ar šviečiančio). Negalima pamiršti ir makiažo technikos. Be abejo, svarbu ir pačios priemonės kokybė – teptukas nelygus. Štai kodėl jūs turite išbandyti visus įrankius ir tiesiog pasirinkti savo mėgstamą 🙂