Šuns šukos: kas yra

Kai mūsų pūkuotas galiausiai grįžta namo, visi yra džiaugsmai, tačiau tai taip pat reiškia didelę atsakomybę. Geriausio draugo sveikata yra būtina jam ir mums, todėl rinkdamiesi savo augintinį turime atsižvelgti ne tik į veislę, bet ir į jos dydį, pasirinkdami savo augintinį. jo pobūdis ir, žinoma, kailio tipas.

Jei pasirinksime ilgų plaukų šunį, reikės daugiau laiko jį prižiūrėti. Kartais šepetėlio nepakanka, o norint pagilinti šios rūšies kailį, būtina turėti specialių produktų, įskaitant šuns šukas, būtiną priemonę džiaugtis sveiku ir laimingu šunimi, kaip pamatysite žemiau.

Svarbiausias

 • Šunų šukos yra būtini mūsų augintinio priedai ir įprastas įrankis šunų priežiūros salonuose.
 • Šunų šukų naudojimas yra ypač svarbus ilgaplaukiams ar garbanotiems šunims, kuriuos reikia reguliariai prižiūrėti.
 • Rinkoje yra labai skirtingų šunų šukų tipų, priklausomai nuo mūsų šuns veislės ir kailio.
 • Pirkdami šuns šukas būtina atsižvelgti į įvairius veiksnius, įskaitant priedo dydį ar jo ergonomiką.

Geriausios šunų šukos rinkoje: mūsų mėgstamiausi

Yra daugybė šunims skirtų šukų, kai kurios tinkamos pašalinti negyvus mūsų augintinio plaukus molinimo metu, tačiau taip pat yra skirtos mazgams pašalinti arba vasarą išvengti erzinančių parazitų. Žemiau pateiktame reitinge mes siūlome jums savo pasirinkimą, visada esant neprilygstamam kokybės ir kainos santykiui. Mes pradėjome!

Geriausios nerūdijančio plieno šunų šukos

Kartais jums nereikia nieko sudėtingo, kad pašalintumėte raukšles iš kailinio kailio. Viskas, ko jums reikia, yra geros kokybės šukos, tokios kaip EQLEF®, pagamintos tik iš nerūdijančio plieno. Į šį indą įeina platūs dantys, kuriais galite išvalyti tarpinį sluoksnį, ir siauri dantys, kad pašalintumėte negyvus plaukus, taip išvengdami susivėlimo.

Šukos turi suapvalintus antgalius, kad nepakenktų jūsų augintiniui, ir viena iš jo funkcijų yra plaukų folikulo stimuliacija. Jo dydis yra apie 20 cm, o penkių žvaigždučių įvertinimas yra 73%. Vartotojai pabrėžia jo mazgų pašalinimo funkcionalumą ir puikų kainos ir kokybės santykį.

Vartotojų mėgstamiausias šunų šukas prisijungęs

Šis „Marpilot“ šukos yra vienas iš geriausiai parduodamų „Amazon“ ir ne be reikalo. Produktas įvertintas 68% 5 žvaigždučių įvertinimais, o vartotojai pabrėžia jo naudingumą šalinant mazgelius ir pašalinant negyvus plaukus slinkimo metu. Tam nereikia elektros energijos ar baterijų, jis yra skirtas vidutiniams ir ilgiems paltams už nepralenkiamą kainą.

Straipsnyje yra du veidai su skirtingo tankio ašmenimis. Be to, vienoje pusėje jis turi 12 dantų, kad būtų sudėtingi raizginiai, o kitoje – 23, kad rezultatai būtų greitesni. Patarimai suapvalinti, kad nesužeistų gyvūno odos. Jis pagamintas iš aukštos kokybės, ekologiško, atsparaus termoplastiko (TPR).

Geriausios šukuosenos „du viename“

„ecute“ yra prekės ženklas, pripažintas dėl savo naminių gyvūnėlių produktų kokybės. Ta proga joje pateikiamas straipsnis „du viename“, galintis išpainioti jūsų augintinio kailį, taip pat pašalinti nudžiūvusius plaukus. Be to, jis masažuoja kraujotaką ir sumažina plaukų slinkimą iki 90 proc. Kasdieniniam naudojimui.

Viena vertus, yra šukos šepetys, kurio viena pusė yra 12 suapvalintų dantų mazgams, kita pusė su 23 dantimis, skirta švelniems plaukams. Kita vertus, universali šukos idealiai tinka pašalinti negyvus plaukus. Jis pagamintas iš ekologiško plastiko ir nerūdijančio plieno. Idealiai tinka trumpiems ir ilgiems plaukams, vartotojai pabrėžia jų efektyvumą ir kokybę.

Praktiškiausios ir funkcionaliausios šuns šukos

Geriausio draugo viliojimas ir valymas taip pat apima ašarų kanalus, kaip žino naminių gyvūnėlių produktų lyderis „Artero“. Straipsnyje pateikiami specialūs šukos, skirtos atsikratyti dėmių ir nešvarumų nuo jūsų šuns akių. Tai ypač tinka ilgaplaukiams gyvūnams, o kainos ir kokybės santykis yra neginčijamas.

Šukos turi 42 labai tankius šerius su užapvalintais galiukais, kad nepakenktų jūsų kailinės odai. Tai tvirtas gaminys, pasižymintis ilgaamžiškumu ir pagamintas iš geriausių medžiagų. „Artero“ produktų kokybė yra profesionali, kaip rodo šis produktas ir kuriuos vartotojai taip pat pabrėžė komentaruose.

Geriausios elektrinės šukos šunims

„Gardigo“ yra žinomas vokiečių prekės ženklas, pasišventęs ekologiškais produktais ir būtent šioje linijoje pristato elektrinę šuką, kad pašalintų visų rūšių vabzdžius iš jūsų augintinio. Erkės, utėlės, blusos ar kiti erzinantys parazitai greitai išnyks dėl šio elektriniais impulsais veikiančio įrankio.

Be to, jis pašalina lervas, nepažeisdamas gyvūno odos, kuri proceso metu vargu ar pastebės slėgį. Gaminiui reikalingos dvi AAA baterijos, jis turi LED lemputę ir valymo šepetėlį. Idealiai tinka šunims, turintiems trumpus ir ilgus plaukus, produkto dydis nesiekia 10 cm ir siūlo gerą kainą už puikią kokybę.

Prekių vadovas: viskas, ką turėtumėte žinoti apie šunų šukas

Šunų šukos yra specifiniai dalykai, skirti mūsų kailiniams šunims prižiūrėti ir prižiūrėti. Šie daiktai, atsižvelgiant į jų naudojimą, yra skirtingi ir gali būti naudojami parazitams naikinti arba tiesiog sumažinti kailio išliejimą audinių sezono metu. Žemiau mes parodysime dažniausiai užduodamus vartotojų klausimus.

Naminis gyvūnėlis salone

Savo augintiniui valyti turite pasirinkti tinkamą šuką pagal jo kailio tipą.
(Šaltinis: „Luckybusiness“: 64540533 / 123rf.com)

Kas yra šuns šukos ir kam jos skirtos?

Šukos yra vienas iš seniausių žmonijos įrankių ir iš tikrųjų labiausiai nutolęs buvo rastas kasinėjimuose Šiaurės Europoje ir yra maždaug 10 000 metų. Tai, kaip jau žinote, plokščias įrankis su smaigaliais, pagamintas iš skirtingų medžiagų ir skirtas plaukams ištiesinti ir atitraukti.

Šuo buvo pirmasis žmogaus prijaukintas gyvūnas, tačiau jo priežiūra buvo įtvirtinta tik po 20 amžiaus, gimus šunų priežiūros salonams. Šios įstaigos yra išskirtinai skirtos mūsų augintinių priežiūrai ir priežiūrai, naudojant įvairius prietaisus ir įrankius, įskaitant šuns šukas.

Kokie yra dažno šuns šukos naudojimo pranašumai?

Šunų šukos yra būtinas aksesuaras puoselėjant mūsų geriausią draugą. Tai ypač svarbu ilgaplaukiams ar garbanotiems šunims, kuriuos reikia reguliariai prižiūrėti. Tik trumpaplaukiai augintiniai gali apsieiti be dažno šukavimo. Šių įrankių pranašumų yra daug, kaip matome toliau:

 • Tiesinimas ir grožis: Jie lygina mūsų augintinių kailį ir užtikrina jų grožį po maudynių.
 • Mazgo pašalinimas: Jie išnarsto mazgus iš šuns kailio.
 • Plaukų slinkimas: Dažnas šukavimas riboja plaukų slinkimą.
 • Negyvi plaukai: Jie palengvina negyvų plaukų pašalinimą apipjaustymo sezonu, todėl išvengsite, kad namelis būtų pilnas jūsų augintinio plaukų.
 • Atvejų pašalinimas: Rinkoje yra naujų šunų šukų, skirtų blusoms, erkėms ir kitiems įkyrusiems parazitams pašalinti. Taip pat yra specialių, skirtų blusoms ir nitams pašalinti, su labai tankiais plunksnomis, kad atliktų savo užduotį.
 • Tepimas: Šukavimo dėka jūsų augintinio oda lieka sutepta, nes natūralūs riebalai pasiskirsto per kailio kailį.
 • Tiražas: Šukos, kaip ir šepetėliai, stimuliuoja jūsų augintinio kraujotaką.

Naminių gyvūnėlių vonia

Jūsų augintinio gyvenimo kokybė pagerėja, jei jį laikote švarų.
(Šaltinis: Chaossv: 66920465 / 123rf.com)

Kada reikėtų šukas naudoti mano augintinio priežiūros metu?

Šukos su dideliais ir plačiai išdėstytais dantimis yra būtinos prieš valant šunis su ilgu kailiu. Tokiu būdu pašalinsite užsispyrusius mazgus, ypač jei procesą atliekate kasdien. Atminkite, kad žiemą ši kasdienė šukuosena yra būtina, nes jei plaukai labai susivėlę, jie praranda apsauginę funkciją nuo šalčio.

Kodėl taip reikia pašalinti mazgus iš mano šuns kailio?

Nes jei ilgaplaukio šuns kailis bus pilnas mazgų, oda nekvėpuos. Prasto kailio vėdinimo pasekmės, be kita ko, yra tai, kad net neprasiskverbia antiparazitinės pipetės. Tačiau blusos ir erkės gali prasiskverbti pro šiuos mazgus, kaip ir bet kokio tipo purvas.

Kai šuns plaukai yra pilni mazgų, odos klosčių atskirti negalima, todėl nėra naudinga naudoti indus su ašmenimis, kurie gali sužeisti. Šiais atvejais idealiausia yra plačiašerių šunų šukos, pakankamai išsiskiriančios dantimis, kad nepakenktų mūsų kailinio šuns odai.

Ar žinojote, kad, anot Tarptautinės kinologų federacijos (FCI), pasaulyje yra maždaug 337 šunų veislės?

Ar tiesa, kad vandens šunų nereikia šukuoti?

Ne. Ši mintis yra šiurkšti klaida. Tiesa, šuns kirpimo parodoje pačios veislės dredai nešukuojami, tačiau naminio šuns kailis visada turi būti prižiūrimas ir tvarkingas, todėl būtina jį šukuoti kasdien, kad būtų išvengta sunkiai įveikiamų parazitų ir dermatologinių infekcijų. pašalinti.

Kokių šunų šukų šiandien yra rinkoje?

Specializuotose parduotuvėse yra įvairių šunų šukų. Jų taip pat galima rasti internete, tačiau pirmiausia turite žinoti apie jų naudojimą, taip pat svarbu tinkamai jas naudoti. Apskritai galite rasti šių šunų šukų tipus, kaip pamatysite žemiau lentelėje, kurią mes jums paruošėme:

Kokias šuns šukas turėčiau pasirinkti šukuoti trumpaplaukį šunį?

Trumpaplaukiai šunys, tokie kaip Pinčeris ar Čihuahua, nešukuoja, jie šepečiu surenka negyvus plaukus ir pašalina galimus parazitus. Jei jūsų augintinis turi trumpus plaukus, geriausia rinktis kumštines pirštines reguliariai prižiūrint ir laikantis higienos. Jie yra patys patariamiausi dėl savo efektyvumo ir dėl to, kad visiškai nepakenks jūsų odai.

Veterinarijoje išvalyti negyvi plaukai

Neleiskite ant jūsų augintinio kauptis nešvarumams ir negyviems plaukams.
(Šaltinis: DmytroDudchenko: 80946806 / 123rf.com)

O kokios yra ilgaplaukiams šunims labiausiai rekomenduojamos šukos?

Ilgaplaukiams šunims reikia daugiau priežiūros ir priežiūros. Labiausiai rekomenduojama tai, kad pirmiausia per kailį išleisite šepetį, o tada pereikite prie šukuosenos šukomis, kurių dantys yra gerai atskirti vienas nuo kito. Viešbutyje yra …