kaip atskirti netikrą nuo originalo

Kaip atpažinti originalius kvepalus? Sukčiai vienas kitam pralenkia idėjas, tačiau keli patarimai padės išvengti nemalonių netikėtumų. Nes originalių kvepalų galima saugiai nusipirkti ir internete. Patikrinkite, kaip atskirti padirbinius nuo originalo.

Kaip patikrinti kvepalų originalumą?

Kodėl firminiai kvepalai yra brangesni nei klastotės?

Geriausi kvepalų ženklai įdėjo daug pastangų, kad gautų tobulą kvapą. Geriausi ingredientai naudojami geriems kvepalams vyrams ar moterims gaminti. Štai kodėl tokių prekių ženklų kaip Histoires De Parfums ar Giorgio Armani turi kainą. Kartais norint gauti 1 mililitrą koncentruoto aromato, reikia 1 kilogramo gėlių žiedlapių! Ekstrahavimo ir distiliavimo procesai vyksta laboratorijos sąlygomis ir užima daug laiko. Gražiausi kvepalai yra tarsi meno kūriniai – jie turi kainą.

Kaip patikrinti, ar kvepalai yra originalūs?

1. Patikrinkite serijos numerį

Yra specialių paieškos sistemų, leidžiančių patikrinti kvepalų ir kosmetikos originalumą. Vienas jų yra Patikrinkite kosmetiką. Serijos numerį galite rasti butelio apačioje, jis gali būti įspaustas arba klijuotas. Įvedus jį į paieškos laukelį, programa atpažins prekės ženklą ir produktą.


Dėmesio!

Paieškos sistemos ar kodų skaičiuoklės gali būti nepatikimos. Jie negali nustatyti kvepalų, kurie:

  1. kilę iš riboto leidimo,
  2. kad gamintojas pakeistų numeraciją. Tokia procedūra sukčiautojams apsunkina klastotės,
  3. jie tiesiog netikri.

2. Palyginkite kartoninę dėžę

Pavadinimo klaidos iš karto atskleidžia, kad kvepalai toli gražu nėra originalūs, tačiau tai akivaizdu. Nešvari folija ant pakuotės gali būti ženklas, kad kažkas bando jus apgauti. Supakuoti buteliai visada turi būti nukreipti teisinga kryptimi. Prabangių kvepalų prekės ženklai teikia didelę reikšmę detalėms – įspaudams ant pakuotės ir spaudiniams.

3. Palyginkite butelius

Butelio formą sunkiau padirbti nei patį kartoną. Daugelis prekės ženklų butelio formai teikia didelę reikšmę. Pavyzdžiui, buteliai Kvepalai Molinardas sukuria talentingiausi stiklininkai – dizainai laikomi gražiausiais kvepalų buteliukais pasaulyje. Jų padirbti beveik neįmanoma. Taigi į ką turėtumėte atkreipti dėmesį? Įsitikinkite, kad buteliai pagaminti iš lygaus stiklo – kokybė paprastai matoma iš pirmo žvilgsnio. Dangtelio forma yra vienodai svarbi – kai kurie originalūs kvepalų kamščiai gali būti išgalvoti ir juos sunku padirbti. Moteriški „Moschino“ kvepalai garsėja originaliu dizainu – tiesiog pažiūrėkite į pavyzdį Aš myliu myliu.


Ar tu tai žinai…

„Chanel“ kvepalai laikomi labiausiai padirbtais aromatais pasaulyje.


4. Palyginkite kvepalų spalvą

Nesąžiningo naudojimo viršūnė yra padirbtų kvepalų uždarymas originaliame butelyje! Žinoma, kvepalų spalvą galima palyginti tik permatomoje pakuotėje.

5. Palyginkite kvapą

Kaip patikrinti kvepalų originalumą pagal kvapą? Firminius kvapus sudaro trys natos – galva, širdis ir pagrindas. Tai taikoma tiek vyriškiems, tiek moteriškiems kvepalams. Padirbti gaminiai yra artimi originalui tik pradiniame etape. Kai jie pradeda žydėti ant odos, lengviau pamatyti skirtumą. Verta pridurti, kad kopijos negarantuoja ilgaamžiškumo – nusipirkti pigius kvepalus, kurie yra padirbti, yra tik iliuzinis taupymas. Firminiai, originalūs kvepalai ant odos išlieka daug valandų.

Kur internete galima nusipirkti originalių kvepalų?

Venkite aukcionų internete, kur kvepalus parduoda privatūs pardavėjai – būtent ten lengviausia apgauti. Be to, nepirkite kvepalų turguose ar gatvės prekeiviuose. Pirkimas patikrintose parfumerijose internete yra saugus sprendimas. Nė viena save gerbianti internetinė kvepalų parduotuvė nerizikuos parduoti padirbinių. Medžiokite išpardavimus – originalių kvepalų galite įsigyti ten daug pigiau nei stacionariose parduotuvėse. Nereikia nė sakyti, kad „Tagomago“ rasite TIK ORIGINALIUS KVEPALUS? 🙂 Jums garantuotas jų unikalumas.

Mūsų straipsnyje sužinosite, kodėl manote, kad įsigijote netikrus kvepalus, nors jie yra originalūs. Toliau mes paskelbiame mažą apgaulės lapą 🙂

Kodėl jūsų kvepalai skiriasi ar yra mažiau patvarūs?


Verta žinoti!

Prekyba padirbtais produktais yra neteisėta pagal „Pramoninės nuosavybės apsaugos įstatymą“