Koks geriausias 2021 m. |

Krepšinis tapo vienu iš keturių labiausiai praktikuojamų sporto šakų pasaulyje, be to, jis žavisi milijonais sekėjų. Nepaisant to, kad profesinei praktikai reikalingos labai ypatingos fizinės sąlygos, daugiausia didelis ūgis, daugelis žmonių šį sportą renkasi vaikystėje ar jaunystėje.

Be krepšio ir be kamuolio negalima žaisti krepšinio. Toliau mes sužinosime daugiau apie antrąjį iš elementų. Jo ypatybės ir viskas, ką rinka mums siūlo plėtoti mūsų sporto praktiką. Kuris krepšinis geriausiai atitinka mūsų poreikius?

Svarbiausias

  • Odiniai rutuliai yra privalomi oficialiose varžybose.
  • Kad kamuolys būtų tinkamai valdomas, kamuolys turi turėti pakankamą oro slėgį.
  • Amžius ir lytis lemia naudojamo kamuolio dydį ir svorį.

Geriausi rutuliai rinkoje: mūsų mėgstamiausi

Parodysime keletą krepšinių, kurie rinkoje labiausiai pripažįstami dėl jų pardavimo ar dėl gerų pirkėjų atsiliepimų. Logiškai mąstant, mes turime omenyje kamuolius laisvalaikio, treniruočių ar nedidelių varžybų varžyboms, o ne oficialius elito ar federacijos kategorijų kamuolius.

Geriausias kamuolys pradedantiesiems

Tai be jokios abejonės yra „žvaigždžių“ krepšinio produktas. Labiausiai parduodama ir geriausių vartotojų įvertinimų. Žinoma, tai nėra kamuolys, skirtas profesionaliam naudojimui, jis yra skirtas laisvalaikiui ir vaikams ar jaunimui, kurie pradeda šį sportą. Kokybė yra daugiau nei priimtina, o kaina yra maža.

Jis pagamintas iš patvarios gumos arba gumos, todėl rekomenduojamas griežtiems lauko žaidimų aikštelių reikalavimams. Jis turi tradicinį oranžinį dizainą ir juodus griovelius. Jo sukibimas yra geras, minkštas. Galimi visi dydžiai. Tai „geriausias pardavėjas“ pomėgių rinkoje.

Geriausias krepšinis už savo kainos ir kokybės santykį


Wilsono MVP - kamuolys


Šis „Wilson“ prekės ženklo kamuolys pagamintas iš kokybiškos gumos ir idealiai tinka bet kokio tipo aikštėms, net ir tiems, kurie nori linksmintis ar mankštintis savo kieme. Dėl didelio kietumo ir atsparumo jis labai tinka pradedantiesiems, taip pat žaidėjams, kurie kiekvieną dieną ketina naudoti kamuolį daug valandų.

Tai suteikia puikų sukibimą, kad būtų lengviau valdyti kamuolį. Jo prisilietimas nėra griežtas, kaip ir kiti guminiai rutuliai. Jame yra blokavimo sistema, kuri visada palaiko rutulio slėgį. Už labai prieinamą kainą turime gaminį, kuris jaučiasi kaip natūrali oda.

Geriausias kamuolys dėl jo valdomumo

Puikios kokybės sintetinės odos rutulys. Jis gali būti naudojamas tiek viduje, tiek lauke. Rekomenduojamas ypač federalinių komandų treniruotėms, taip pat bet kokiems kitiems mažesnio konkurencingumo poreikiams. Jo didelis kietumas palaiko jo ilgaamžiškumą. Jis turi gerą sukibimą, kuris, žinoma, laikui bėgant prarandamas.

Jis yra šiek tiek mažesnis nei „Spaldings“, todėl jį lengviau valdyti. Jis turi oficialų FIBA ​​(Tarptautinės krepšinio federacijos) ir FEB (Ispanijos krepšinio federacijos) sertifikatą. Kai kurie vartotojai teigia, kad jį išpūtus, susidaro strijų, tačiau jie priduria, kad naudojant kamuoliuką jie išnyksta labai greitai.

Oficialus Eurolygos kamuolys

Tai oficialus Eurolygos kamuolys. Taip pat ta, kuri naudojama ACB (Ispanijos lyga) ir Australijos lygoje, nors šiais dviem atvejais spalvos ir logotipai keičiasi. Bet mes kalbame apie tą patį rutulį, kuris pasižymi puikiu elgesiu ant bet kokio tipo paviršiaus, todėl jį galima naudoti viduje ir lauke.

Jis pagamintas iš sintetinės odos, drėgmės apdorojimas suteikia jai labai gerą sukibimą. Tai produktas, kurį labai teigiamai vertina vartotojai, kurie pabrėžia jo minkštą prisilietimą ir valtį. Jei naudosite jį tik uždarose aikštelėse, jums bus garantuota puiki trukmė.

Geriausias kamuolys žaisti uždarose patalpose

Dar vienas iš geriausių produktų žaidimams uždarose patalpose. Jis pagamintas iš kompozicinės sintetinės odos. Išskirtinis 12 panelių dviejų spalvų dizainas – italų dizainerio Giorgetto Giugiaro darbas, garsėjantis daugelio populiariausių įvairių markių transporto priemonių dizainu. Taip pat ispanų firmos „Roca“ „Nikon“ fotoaparatai ar tualetai.

Šis kamuolys naudojamas skirtingose ​​pasaulio lygose. Jį taip pat dažnai naudoja Ispanijos krepšinio federacija. Jis siūlomas tik 6 ir 7 dydžiams (moterims ir vyrams). Vartotojai pabrėžia puikų jo našumą ir švelnumą liečiant, kaip neigiamą aspektą nurodydami strijų susidarymą ją išpūtus.

Pirkinių vadovas: ką turėtumėte žinoti apie krepšinį

Didelės sporto įrangos sektoriaus įmonės užsiima krepšinio gamyba. Straipsnių kokybė paprastai yra labai gera ir tai palanku pirkėjui pasirinkti teisingai. Tačiau mes turime gerai žinoti produktą. Atsakysime į dažniausiai užduodamus klausimus, kuriuos gali užduoti kas nors, ieškantis krepšinio.

krepšinio kamuolys

Yra įvairių dydžių kamuoliukai, skirti žaisti krepšinį. (Šaltinis: Fabio Formaggio: 65091320 / 123rf.com)

Kas yra krepšinis?

Tai sferinis rutulys, naudojamas krepšiniui žaisti. Žaidimų metu kamuolys visada juda, per smūgius į krepšį, perduoda ar važiuoja varinėdamas. Jo apimtis suaugusiesiems yra 75 centimetrai (cm), o svoris yra apie 600 gramų (gr), nors matavimai ir dydžiai yra skirtingi, atsižvelgiant į amžių ar būdą.

Nuo krepšinio ištakų XIX amžiaus pabaigoje, kai pirmasis žaidimas buvo žaidžiamas su dviem krepšiais persikų ir futbolo kamuoliu, kamuolio raida buvo meteorinė, ypač pastaraisiais dešimtmečiais. Nuo odinių plokščių, siūtų kartu su gumine pūsle viduje, iki šiuolaikiškiausių sintetinių medžiagų.

Kokie yra krepšinio matai ir svoris?

Atsižvelgdami į žaidėjų amžių ir jų lytį, galime rasti kiekvienam iš jų pritaikomus kamuolio dydžius. Dydis prasideda nuo 1, o kamuoliai vaikams pradedami nuo šios sporto šakos. Tačiau šioje lentelėje aptarsime pagrindinius moterų ir vyrų dydžius nuo devynerių metų iki suaugusiųjų:
Dydis Amžius Apimties matavimas Svoris
5 Vaikai nuo 9 iki 11 metų. Mini krepšelis 69–71 cm 470-510 gr
6 Suaugusi moteris, mergaitės nuo 12 metų ir berniukai 12-14 72–73 cm 510–567 gr
7 Suaugę vyrai ir jaunuoliai nuo 15 metų 75–78 cm 567-650 gr

Iš ko yra krepšinis?

Medžiaga, naudojama gaminant krepšinį oficialioms varžyboms, yra originali oda. Iš išorės jis turi grūdelių, kad būtų šiurkštus, o tai palanku rutulio sukibimui ir valdymui, nes prakaitas iš rankų jį labai slidžiai padarys. Rekomenduojama naudoti uždarose aikštelėse.

Sintetinės odos rutuliai yra identiški ankstesniems, nors lengviau gaminami ir šiek tiek prastesnės kokybės. Kita vertus, guminiai rutuliai yra daug paprasčiau pagaminti ir pigūs. Jie išsiskiria kietumu, todėl idealiai tinka lauko betono ar asfalto scenarijams.

Ar žinojote, kad Michaelas Jordanas laikomas geriausiu žaidėju krepšinis istorijos?

Kaip išpūsti krepšinį?

Kamuolys yra pagrindinė krepšinio praktikos priemonė. Būtina, kad jis būtų geros būklės tiek prižiūrint medžiagą, tiek oro slėgį. Net išpūstas kamuolys, net šiek tiek, labai sumažintų mūsų pasirodymą. Atlikdami šiuos veiksmus bandysime pasiekti teisingą slėgį:

  1. Įsigykite pripūtimą ir adatą, tinkamą krepšinio krepšiams išpūsti.
  2. Suvilgykite adatą ir įkiškite ją į guminį baliono antgalį. Pripūskite ir patikrinkite oro slėgį, spausdami kamuolį pirštais.
  3. Norėdami patikrinti, ar operacija buvo teisinga, nuleiskite kamuolį nuo peties aukščio. Laivas turi pasiekti, kad jis pasiektų jūsų juosmenį.

krepšinio kamuolys

Medžiaga, iš kurios gaminamas krepšinis, yra: oda, guma, sintetinė medžiaga arba guma. (Šaltinis: Alenas Ciricas: 12780963 / 123rf.com)

Kaip išlaikyti krepšinį?

Nors jo pasipriešinimas yra didesnis nei kamuolių, naudojamų kitose sporto šakose, tačiau jei norime prailginti savo kamuolio gyvenimą, negalime jo pritaikyti ekstremalioms situacijoms. Vengsime jo spardyti ar žaisti futbolą. Mes taip pat labai rūpinsimės pripūtimo vožtuvu, ypač įdėdami adatą. Galiausiai, valymas yra svarbus ir paprastas:

  1. Po kiekvieno naudojimo jį reikia nuvalyti drėgna šluoste ar teptuku. Galime naudoti švelnų muilą ar ploviklį.
  2. Norėdami jį išdžiovinti, naudosime audinį arba paliksime vėdinamoje vietoje, bet niekada nebūna saulės ar šilumos šaltinių.
  3. Rutulį laikykite uždarose patalpose. Kai jis naudojamas retai, geriausia laikyti kamuolį šiek tiek išpūstą.

Ką daryti norint pašalinti oro nutekėjimą krepšinyje?

Visada patartina kreiptis į profesionalą, jei norime garantuoti gerą darbą. Sporto parduotuvėse galime rasti savo problemų, susijusių su įbrėžimais, įbrėžimais ar pradūrimais, sprendimą ir naudingų patarimų jiems išspręsti. Jei oro nutekėjimas yra vožtuve, daug geriau palikti jį ekspertams.

Bet jei norime susidurti su problema, rinkoje randame purškiamų ar skystų produktų, kurie gali mums padėti. Pirmasis veikia kaip sandariklis. Antrasis turi būti lėtai įleidžiamas per vožtuvą, kol per skylę, kurią norime ištaisyti, išeinantys oro burbuliukai nustos gamintis.

krepšinio kamuolys

Po žaidimo kamuoliuką rekomenduojama nuvalyti drėgna šluoste. (Šaltinis: Sorapong Chaipanya: 45049302 / 123rf.com)

Kokie krepšinio ženklai yra labiausiai žinomi?

Galingiausias krepšinio prekės ženklas yra amerikiečių „Spalding“. Tai buvo pirmoji įmonė, gaminanti šį gaminį oficialiam naudojimui, daugiau nei prieš šimtą metų. Jo prestižas yra didžiulis ir tai įrodo tai, kad jo kamuoliai naudojami geriausiose planetos varžybose. Tai yra pirmaujančios šio produkto įmonės:

  • Spaldingas: XIX amžiaus pabaigoje ši amerikiečių įmonė pirmoji gamino krepšinius oficialioms varžyboms. Nuo devintojo dešimtmečio pradžios tai buvo oficialus NBA kamuolys. Šiuo metu jis naudojamas ir Eurolygoje (maksimalios klubų varžybos …