Kaip gerai jūs žinote kvepalus

Kvepalų parduotuvė yra jūsų mėgstamiausia vieta. Kai tik turite galimybę, įeinate į ją pasinerti į kvapų pasaulį ir tada nusipirkite juos savo internetinėje parfumerijoje. Jūsų draugai sako, kad esate parfumerija ir žavisi savo derliumi. Kokios yra jūsų žinios apie kvepalus? Esate ekspertas, žinovas arba jums tiesiog patinka kvapikliai ir nesusimąstote, kodėl. Patikrinkite savo žinias mūsų viktorinoje. Laimingos linksmybės garantuotos!

Ar esate kvepalų ekspertas?  Dalyvaukite mūsų viktorinoje

Ar dalyvavote viktorinoje? Manome, kad žinojote atsakymus į visus klausimus 🙂 Jei norite pagilinti savo žinias, pasidomėkite žemiau – mes paskelbiame atsakymus.

Moteriškų kvepalų rinkinys

Teisingi atsakymai ir trumpas paaiškinimas:

1. Atidarę kvepalų buteliuką, pirmiausia pajusite ingredientus:

c) viršutinės natos

Galvos natos kvapo komponentai pirmiausia išleidžiami iš buteliuko ir yra atsakingi už pirmą įspūdį. Labai dažnai kvepalų pirkimą sprendžia viršutinės natos.

2. Kuo skiriasi kvepalų testeris ir parduodamas butelis?

c) nėra skirtumo

Kvepalų tikrintuvas ir parduodamas buteliukas yra tas pats produktas. Deja, vis dar manoma, kad bandytojai turi stipresnį kvapą ir yra intensyvesni, o tai turi pritraukti klientus.

3. 1925 m. Buvo sukurtas aromatas „Shalimar“, kuris laikomas rytietiškų kvepalų prototipu. Kurie kvepalų namai yra „Shalimar“ kvepalai?

ir) Guerlainas

Jacquesas Guerlainas sukūrė rytietišką aštrų kvapą „Shalimar“, kad būtų galima paminėti imperatoriaus Shaho Jahano ir jo žmonos – Mumtaz Mahal meilę. Daugiau apie ikoninę „Shalimar“ kompoziciją galite perskaityti čia.

4. Parfumerijos nomenklatūroje flanšas vadinamas:

c) tos pačios serijos kvepalai, kuriuose naudojami jau esami kvapai

Kvepalai „Flanker“ yra naujas aromatas, sukurtas kaip originalo įpėdinis. Nors tai nurodo originalą, jis gali turėti kitokį pobūdį. Pavyzdžiui, „CK Euphoria“ yra pagrindinis „Calvin Klein“ aromatas, turintis keletą flangerių: „CK Euphoria Gold“, „CK Euphoria Blossom“ ir „CK Euphoria Endless“.

5. Kuriame sąraše yra tik prancūzų mados namai?

b) Dioras, Yvesas Saint Laurentas, Hermesas

„Christian Dior“ („Dior“), „Yves Saint Laurent“ ir „Hermes International“ yra senas tradicijas turintys prancūzų mados namai. Jų kvepalai laikomi geriausiais iš geriausių.

6. „Chanel“ Nr. 5 yra ikoniškas aromatas. 1921 m. Ją sudarė:

b) daugiau nei 80 komponentų, įskaitant aldehidus

Chanel Nr. 5 yra daugiakomponentė kompozicija, kurioje svarbų vaidmenį atlieka aldehidai, t. Y. Organiniai natūralių kvapiųjų medžiagų komponentai. Mūsų straipsnyje galite sužinoti daugiau apie aldehido kvapus.

7. Nuotraukoje parodyti kvepalai:

b) Nina Nina Ricci

Rožinis Ninos Ricci „obuolys“ yra saldus, citrusinių vaisių aromatas, puikiai tinkantis vasarai. Jis buvo sukurtas 2006 m., O jo slaptas ingredientas yra žalias obuolys.

8. Jo kvepalų portfelyje galite rasti tokių kvapų kaip: „Divine Decadence“, „Mod Noir“, „Honey“ ir „Oh Lola“! Kvepalai išsiskiria ne tik gražiu kvapu, bet ir originaliais buteliukais. Pateikti kvapai yra iš mados namų:

a) Marcas Jacobsas

Marcas Jacobsas yra talentingas amerikiečių dizaineris, žinomas dėl savo iškrypimo. Jis niekada neseka tendencijų, todėl jo vardu pasirašyti kvepalai turi nuostabius ir rafinuotus butelius.

9. Ji laikoma amerikietiško stiliaus ikona. Kvepalus ji kuria nuo 1992 m., O „Be Delicious“ aromatas atnešė jai šlovę. Jaunos ir kupinos energijos moterys siekia „obuolių“, kaip meiliai vadinami jos kvepalai. Apie ką mes kalbame?

a) Donna Karan

Donna Karan myli Niujorką, o Niujorkas myli ją. Ši meilė išreikšta DKNY kvapais skaniuose obuolio formos buteliuose. Skanaus!

10. Kur geriausia laikyti kvepalus, kad jie ilgai išlaikytų patvarumą?

b) sausoje ir tamsioje vietoje, pavyzdžiui, spintelėje

Oro drėgmė ar didelė saulės šviesa daro didelę įtaką kvepalų patvarumui. Todėl drėgnas vonios kambarys ar tualetinis staliukas šalia lango nėra geriausia vieta jiems laikyti. Pasirinkite sausą spintelės interjerą.

11. 2017 m. „Chanel“ mados namai pristatė naują kvapą. Jį sukūrė Olivier Polge. Garsi premjera buvo susijusi su kvapu:

b) Gabrielė

Naujieji „Chanel“ kvepalai buvo parduodami rugsėjo 1 d. Gabrielle Chanel yra duoklė prekės ženklo įkūrėjui – „Coco Chanel“. Tradiciškai kvapas buvo uždarytas paprastame, minimalistiniame butelyje, kuris nurodo prekės ženklą.

12. Nors jis yra japonas, būtent Paryžiuje jis įkūrė savo mados namus. Į savo kūrybą jis įtraukė kimono, o tigro atspaudas tapo jo mados simboliu. „Amour“, „Džiunglių dramblys“ ar „Flower by…“ yra garsiausi jo kvepalai. Apie ką mes kalbame?

a) Kenzo Takada

Kenzo Takada žavisi savo originaliu stiliumi, o jo kvepalai yra kompozicijos, kurias noriai renkasi moterys ir vyrai visame pasaulyje, nes, kaip sakoma: šie kvapai turi kažką stebuklingo.

Parašykite komentarą