Šunų šampūnas: kas yra l

Tikrai nėra dienos, kai išimsi šunį ir jis negrįš iš gatvės netvarkos: purvo, purvo, lapų ar net šlapio. Ir štai tada, kai šuo turi geriausią laiką, didžiausias jo laimės viršūnės momentas yra tada, kai jis purvinas. Štai kodėl dažnai kyla klausimas: ar turėčiau pirkti šunų šampūną?

Mūsų kailiniai augintiniai mėgsta išeiti į lauką pasimėgauti gamta, savo keturkojais draugais ir kitais žmonėmis, su kuriais bendraujama. Dabar geriausia tai padaryti saugioje aplinkoje ir taip pasirūpinti mūsų šuns plaukais. Šiandien mes kalbėsime apie viską, ką reikia žinoti apie šunų šampūną.

Svarbiausias

 • Šunų šampūnas yra būtinas, nes jie palaiko jūsų augintinio kailį švarų. Mes žinome, kad laimingas jis prisipildo purvo ir kitų purvų. Todėl, siekiant išvengti vėlesnių problemų, be blogo kvapo, patogu jį plauti kartą per mėnesį ir kiekvieną dieną valyti, atsižvelgiant į turimą plaukų kiekį.
 • Šunų odos pH yra kitoks nei mūsų, todėl niekada nenaudokite žmogaus šampūno su savo šunimi. Tai greičiausiai pakenks ir sukels daug trumpalaikių ir ilgalaikių problemų.
 • Taigi, mes taip pat turime atsižvelgti į tam tikrus įvykius, pavyzdžiui, jei jie praranda daug plaukų, jei jie slenka ar turi blusų. Tokiu atveju, be šampūno, turite jį nuvesti pas veterinarą, kad profesionalas galėtų pasakyti, kaip elgtis.

Geriausias šunų šampūnas rinkoje: mūsų rekomendacijos

Šiame skyriuje rasite geriausių rinkoje esančių šampūnų sąrašą. Be to, mes stengėmės pateikti analizę ir trumpą jų santrauką bei pagrindines jų savybes. Tai palengvins jums įsigyjant vieną iš šių produktų savo pūkuotam draugui.

Geriausias šampūnas jūsų šuniui, norint parodyti blizgančius plaukus

Jis yra didelio, 4 litrų formato. Šis šampūnas puikiai tinka jūsų augintiniui mėgautis blizgančiu, šilkiniu kailiu su labai maloniu švelniu bananų aromatu. Pagerina plaukų kokybę. Skirta šuniukams, vyresniems nei 8 savaitės, ir visų rūšių veislėms, kuriuos galima nuleisti vandeniu.

Užtepus jis putoja daug, o tai garantuos malonumą maudymosi metu. Bet koks laikas yra geras pasiteisinimas praleisti kokybišką laiką su savo augintiniu, todėl rekomenduojame atsipalaiduoti ir pasimaudyti kaip pretekstą susirišti, sakant jam gražius dalykus.

Natūraliausias šunų šampūnas

250 ml. Pagamintas iš natūralių ingredientų, šis šunų šampūnas suteikia labai malonų kvapą, su švelniu persikų kvapu. Skirta pažeistiems ar lūžinėjantiems plaukams su provitaminu B5, išlaikant odelę sveiką ir elastingą. Tai suteikia mūsų kailiniams puikiausią drėkinimą, tinka šunims, turintiems ilgą kailį.

Sudėtyje yra biotino, vitamino, kuris skatina augimą. Norint pasiekti geriausių rezultatų, rekomenduojame užtepti tris produkto sluoksnius, energingai glostyti visą šuns kailį (būkite atsargūs akimis ir ausimis). Tam galite naudoti pirštines ir nepamirškite tinkamai laikyti savo augintinio.

Geriausias šampūnas nuo niežulio šunims

250 ml. Tai specialus šampūnas šunims, nes jis ypač skirtas labiausiai niežtinčioms jūsų odos akimirkoms dėl atopinės odos, alergijos ar klaidų įkandimų. Pagrindinė priežastis, kodėl ji nuramina niežulį, yra medetka, be mėtų, kuri palengvina norą subraižyti. Jis taip pat atlieka drėkinamąją funkciją.

Be pažeistų plaukų taisymo, jie turi gerą kvapą ir aiškiai pastebėsite skirtumą juos pritaikę ant šuns kailio. Kaip matote, tai yra specialus šampūnas trumpaplaukiams šunims, nes jis nesudaro daug putų. Beje, gaunamas putų kiekis nėra proporcingas valymo lygiui.

Geriausias šampūnas neramiems šunims

475 ml. Idealus produktas labiausiai išsipurvinusiems šunims. Nesvarbu, kiek jis rieda ant žemės ar pelkėse, viena šio šampūno su dezodorantais ingredientų naudojimas kurį laiką pašalins tuos kvapus (neslepia, bet pašalina) ir nešvarumus.

Be to, šiame šunų šampūne nėra parabenų ir kitų dirbtinių medžiagų, tokių kaip sulfatai ir DEA. Mes taip pat priduriame, kad šis šampūnas suteikia augalinių ir sojos baltymų šilkiniam ir švaresniam kailiui. Mes rekomenduojame porą rankų visame augintinio kūne ir nuplaukite dideliu kiekiu vandens.

Idealus šampūnas baltaplaukiams šunims

237 ml. Nurodytas ypač norint pabrėžti baltą šuns draugo kailį. Pateikiami aukščiausios kokybės ingredientai: kviečių ir avižų baltymai, kokosų aliejus ir Aloe Vera. Tokiu būdu, jei turite bėrimą ar kokį nors dirginimą, gausite beveik greitą palengvėjimą. Be to, jis apima lengvą arbūzų aromatą.

Aplinkai skirtas šampūnas su natūraliais ingredientais ir perdirbamu buteliu. Labai teigiamas šio produkto taškas yra pasitenkinimo garantija: jei jums tai nepatinka, atgausite pinigus. Tai nėra kažkas, ko paprastai nesiūlo, ir tuo labiau tai daro interneto versle.

Prekių vadovas: viskas, ką turėtumėte žinoti apie šunų šampūną

Labai svarbu, kad prieš išleisdami šampūną savo augintiniui, jūs žinotumėte ir informuotumėte save apie tai, ko jums reikia: ingredientai, kailio rūšis, plaukų slinkimas, alergijos, aktualios problemos. Todėl mes atsakysime į dažniausiai užduodamus klausimus (kurių tikrai turite) įsigydami šunų šampūną.

Šunį maudantis žmogus

Nuvykus pas veterinarą ir įsigijus kirminų pašalinimo pipetes ar tabletes, labai rekomenduojama įsigyti gerą blusų šampūną. (Šaltinis: Diaz: 34381746 / 123rf.com)

Kas yra šunų šampūnas ir kokia jo nauda?

Tai skystas muilas, specialiai pagamintas mūsų keturkojams draugams. Stebina tai, kad daugelis žmonių, nors ir kasdien mažiau, tiki, kad žmogaus šampūną galima naudoti maudant šunį. Niekada netrūksta įprasto pardavėjo, kuris bando mus įtikinti, kad yra visų rūšių veislių ar kailių šampūnas.

Tai yra didžiulė klaida, nes greičiausiai sergate odos ligomis, nes šunų ir žmonių pH yra skirtingi. Štai kodėl būtina investuoti į gerą muilą plaukams. Šis produktas ne tik gerai valo jūsų augintinio kailį ir apsaugo jį nuo nepageidaujamų elementų, bet ir suteikia švelnų prisilietimą ir labai malonų kvapą, todėl laikas, kurį praleidžiate su juo, tampa kokybiškesnis.

Čia pateikiama šunų šampūno privalumų ir trūkumų santrauka:

Privalumas

 • Saugo plaukus
 • Yra specifinių atopinei odai
 • Kvapų gausa, iš kurių galima rinktis
 • Apsaugokite savo augintinį nuo kenkėjų ir parazitų
 • Hidrolipidinis sluoksnis (apsaugantis kailį) atkuriamas praėjus 24 valandoms po maudynių

Trūkumai

 • Kiekvienoje vonioje galima pašalinti didelį kiekį natūralaus plaukų aliejaus
 • Turite atkreipti ypatingą dėmesį į savo augintinio poreikius, nes produkto klaida gali sukelti problemų

Kuo skiriasi žmogaus šampūnas nuo šunų?

Yra daugybė mitų ir legendų apie tai, ar šampūnas, kurį namuose naudojame visą gyvenimą, tinka mūsų šuniui. Mes galime pasakyti „ne“, daugiausia dėl dviejų priežasčių: sudėties tipo (ingredientų, storio ar koncentracijos), odos rūgštingumo laipsnio (audinys tarp dermos ir epidermio, kurį turi visi žinduoliai).

Pažiūrėkime du pagrindinius skirtumus, kuriuos galime pastebėti „netrukus valtimi“:

 • Kompozicija. Tai yra vienas pagrindinių šių dviejų tipų šampūnų skirtumų, nes šunų kailiui ir odai reikalinga didesnė muilo koncentracija, kurią iki tam tikros ribos galima nuleisti vandeniu. Taip yra todėl, kad šuns oda dažniausiai būna labiau nei mūsų veikiama visų rūšių veiksnių: oro, purvo ar vabzdžių.
 • PH. PH yra faktorius, rodantis odos rūgštingumo lygį. Nors žmogaus odos rūgštingumas yra 5,5, šunų rūgštis paprastai svyruoja nuo 7 iki 7,5, priklausomai nuo veislės. Kaip matote, ilgalaikis žmogaus šampūno naudojimas jūsų augintiniui gali sukelti ilgalaikius sužalojimus.

Tikimės, kad sugebėjome jus įtikinti nesiūlyti savo augintiniui to paties šampūno, kokį naudojate jūs. Mes paaiškinome dvi pagrindines priežastis, tačiau vis tiek turime daugiau informacijos. Jei jus domina, skaitykite toliau, kad sužinotumėte daugiau patarimų ir naudingų patarimų apie šunų šampūnus.

Šuo vonios kambaryje

Yra dalykų, kurie atrodo tokie pat banalūs kaip šunų šampūnas, nors jie yra lemiami kasdien gyvenant su mūsų augintiniais. (Šaltinis: Thalhofer: 96989706 / 123rf.com)

Kokių šunų šampūnų yra?

Eidami nusipirkti specialaus muilo savo augintinio kailiui, galime būti priblokšti tipologijos, modelių ir skirtingų specifinių savybių, kurios egzistuoja šiandien. Mes sukūrėme klasifikaciją, pagal kurią galite nuspręsti, kuris šunų šampūnas jums tinka geriausiai, atsižvelgdami į trijų tipų poreikius:
Mūsų augintinio amžius Paltas (trumpas, ilgas arba baltas) Specialieji poreikiai (atopinė oda, alergijos ar parazitai)
Šuniukas Trumpi plaukai Antiparazitiniai
Suaugęs Ilgi plaukai Hipoalerginis
Senas vyras Šviesūs plaukai Skausmą malšinantis

Nuo kokio amžiaus galima naudoti šuniuko šampūną?

Suprantame, kad norite kuo greičiau naudoti šuniukų šampūną, ypač todėl, kad mažiausi šunys yra nepaklusniausi pakuotėje. Tačiau atsargiai: rekomenduojama jį naudoti, kai pūkuotam yra daugiau nei 3 mėnesiai, nes bus mažiau galimybių sirgti dėl temperatūros pokyčių.

Be to, verta ne bet kokio tipo šampūno, nes šuniukui reikia tinkamo muilo švelniai odai ir kailiui. Taigi, jei turite labai jauną šunį, pažiūrėkite į konkretaus šampūno etiketę. Atminkite: pabandykite pritaikyti pirkinį prie plaukų tipo ir charakterio. Nors gali ir neatrodyti, viskam įtakos turi.

Ar kailis daro įtaką perkant šunų šampūną?

Tikrai taip. Tai nėra tas pats, kas turėti ilgaplaukį šunį kaip trumpaplaukį, daugiausia dėl problemų, kurias jie dažniausiai patiria dėl raizginių. Dėl šios priežasties, kai mūsų šuo turi tankų ir ilgą kailį, šepetį patartina naudoti kiekvieną dieną, kuris rečiau jį purvins.

O kaip su estetika?

Plaukų mazgai, be to, sukelia ilgalaikių odos problemų, yra neišvaizdūs. Turėdami gerą šampūną mūsų šuniui, galite parodyti savo šunį aplink jo minkštą, blizgantį ir šilkinį kailį. Tiesa, kad toks laukimas gali reikšti …