Kaip gražu išeiti iš paveikslo

Kada norite atrodyti gerai? Teisingas atsakymas yra: visada. Kada norite save pristatyti ypač? Žinoma, nuotraukose. Juos gaminate įvairiomis progomis: susitikime su draugu, atostogaujant, per gimtadienį, bet taip pat per fotosesiją dokumentams. Kaip gera žiūrėti į nuotraukas?

Nuotraukos yra puikus suvenyras. Jų dėka galite prisiminti tas ypatingas akimirkas, džiaugsmingus, svarbius, lūžius. Gerai padaryta nuotrauka – pusė mūšio. Antrasis taip pat apima makiažą, kuris gali pabrėžti svarbiausius grožio aspektus.
Žingsnis po žingsnio nuotraukų makiažas:

1. Pradėkite nuo odos paruošimo

Kad kosmetika atrodytų taip, kaip turėtų, jūsų veidas turėtų būti tinkamai drėkinamas. Tam padės geras maitinamasis kremas ir paakių produktas. Drėkinant odą, ant veido nebus matomas sausas paraudimas, o korektorius nesikaups raukšlėse ir raukšlėse.

2. Maskuoklis, skirtas nuslėpti trūkumus

Tai bus būtina tiems, kurie kovoja su spuoguota oda. Toks korektorius prieš pagrindo sluoksnį tepamas ant visų odos pažeidimų. Norint, kad tepimas būtų teisingas, pakanka šiek tiek paliesti korektoriaus konkrečioje vietoje.

3. Šviesus, tamsus, dengiantis – kurį pagrindą pasirinkti?

Čia pirmiausia reikia naudoti tam tikrą produktą. Tokie pagrindai labai gerai išlygina odos atspalvį ir tampa lygūs. Po tokio gydymo veido oda atrodys jaunesnė.

Koks pagrindo tonas? Jei vakare eisite į vakarėlį, kuriame fotografuosite blykstėmis, rinkitės tamsesnį pagrindą nei jūsų odos atspalvis. Toks produktas nuotraukose neatspindės šviesos ir neatrodysite išblyškęs. Tamsesnio pagrindo atveju nepamirškite jo tepti ir ant kaklo bei dekoltė.

4. Akių maskuoklis ir pudra

Kitas svarbus makiažo aspektas, kuris puikiai tinka nuotraukoms, t. Y. Maskuoklis po akimis. Užtepkite jį ne tik po voku, bet ir šiek tiek šalia nosies linijos, tada veido sritis bus gražiai apšviesta.

Niekada nepamirškite matinių miltelių. Paveikslėliai nemėgsta blykstės. Kuo kruopščiau matysite savo veidą, tuo lengviau bus padaryti tobulą nuotrauką.

5. Ar dažai akį? Taip, žinoma!

Jei norite, kad akis atrodytų didesnė, o žvilgsnis labai paslaptingas ir gundantis, rinkitės matinius šešėlius, kuriuos padėsite ne tik ant viršutinio, bet ir ant apatinio voko. Nepamirškite patamsinti viršutinio voko raukšlės ruda akių šešėle, kad susidarytumėte dūminės akies įspūdį. Tada apšvieskite išvaizdą ryškiu produktu, įdėtu į akies kampą.

Jei norite, kad blakstienos atrodytų storesnės ir ilgesnės, ant akių linijos uždėkite pieštuką ir švelniai patrinkite. Tai yra makiažo gudrybė, kurią naudoja profesionalūs įžymybių stilistai.

Blakstienų tušas – ant viršutinių ir apatinių blakstienų užtepkite kelis tušo sluoksnius, tačiau būkite atsargūs, produktą gerai nuvalysite. Vengsite jų klijavimo efekto.

6. Kai kurios svarbios detalės baigiant makiažą

Jei norite, kad jūsų veidas pasirodytų plonesnis, ant skruostikaulių užtepkite bronzantą (pageidautina be dalelių). Verčiau atsisakykite paryškintojų, naudodami skaistalus, kurie suteiks jūsų odai natūralaus gaivumo.

Galiausiai atlikite makiažo efektą lūpomis. Uždenkite juos kreidelėmis ir matiniais lūpų dažais. Pasirinkite produkto spalvą pagal savo grožį.

Kad būtų lengviau padaryti tobulą nuotrauką, taip pat atminkite apie:

– Visada nustatykite profilį, kuris jūsų veidui atrodo geresnis – kiekvienas turi savo mėgstamiausią,

– nepriartinant veido prie kaklo, gaunamas antras smakras, kuris neatrodo estetiškai.