Kaip ir kodėl jie atsitiko – vau

Mes visi norime geriausio savo jaunikliams. Dabar labiau nei bet kada naminiai gyvūnai tėvai tyrinėja kaip pašėlę, kad kuo daugiau sužinotų apie rinkoje esančius maisto produktus: dietas be grūdų, daug baltymų, šviežią šunų maistą ir net veganišką daržovę. Kas geriausia šunims, vis dar tiriama, tačiau manau, kad visi naminių gyvūnėlių savininkai gali sutikti – nesvarbu, kokį maistą galėtume šerti savo šunimis, mes norime kokybė. Ši savybė pranoksta ne tik ingredientų rūšį ir šaltinį; tai apima kokybės užtikrinimą, gamintojo sveikatos ir saugos protokolus bei tinkamas laikymo sąlygas, kad mūsų augintiniai nesusirgtų.

Deja, atšaukimų būna. Jų buvo labai daug liūdnai pagarsėjęs šunų maistas kas įvyko per metus, vieni ryškesni už kitus. Pažvelkime į keletą pastebimų, kurie liečia įvairias priežastis, įskaitant užterštus ingredientus ir gamybos sutrikimus.

Pastaba: tai anaiptol nėra visas atšaukimų sąrašas; tai paprasčiausiai sąrašas, kurį mes pakvietėme, kad nupieštume vaizdą, kuris atsimena dėl daugybės priežasčių.

2007 m .: didžiausias šunų maisto atšaukimas JAV istorijoje

Liūdnai vadinamas „2007 m. Naminių gyvūnėlių ėdalo atšaukimas“, Dėl užterštų augalinių baltymų iš Kinijos pardavėjo buvo atšaukta daugiau kaip 5300 produktų. Veterinarijos organizacijos pranešė apie daugiau nei 100 mirčių; tačiau manoma, kad mirčių, neturinčių dokumentacijos, skaičius yra tūkstančiai, pirmiausia dėl inkstų nepakankamumo dėl tyčia užterštų kviečių glitimo ir ryžių baltymų.

Pažeistą maistą pirmiausia sudarė drėgnos konservuotos veislės, ir dauguma visų atšaukimų buvo pagaminti iš vieno skėtinio prekės ženklo, Meniu maistas. Keletas kitų žymių prekių ženklų taip pat pateko į sąrašą, įskaitant, bet neapsiribojant:

 • „Nestlé Purina PetCare“
 • Del Monte
 • Hill’s naminių gyvūnėlių mityba: mokslo dieta
 • Karališkasis kaninas
 • Natūralaus balanso naminių gyvūnėlių maistas
 • „Blue Buffalo Company“
 • Kirklando parašas

Apskritai 2007 m. Atšaukimas padarė didelį ekonominį poveikį naminių gyvūnėlių ėdalo pramonei, o savanoriškos prieglaudos ir ne pelno organizacijos patyrė šunų ėdalo trūkumą.

2013 m.: Lokalizuoti atsiminimai įvyko

Mes pabrėžėme, kokie blogi gali būti didelio masto atšaukimai, kai pardavėjai tiekia ingredientus tūkstančiams prekių ženklų. Tačiau net ir mažos įmonės, kurios patys įsigyja ingredientų arba gamina / gamina maistą namuose, vis tiek gali patirti problemų.

„Bailey’s Choice“ buvo šunų maisto įmonė Džordžijoje, patyrusi atšaukimo pasekmes visose Džordžijos, Šiaurės Karolinos, Pietų Karolinos, Virdžinijos, Delavero ir Tenesio valstijose. Steigėjas Rogeris Thomasas teigė, kad sugedęs termostatas sukėlė dehidratoriaus gedimą. Nelaimingas to rezultatas buvo salmonelės visoje jų šunų skanėstų linijoje.

2018 m .: per daug visko yra blogai

Visai neseniai FDA pradėjo įsitraukti po to, kai paskelbė, kad 25 šunų maisto produktuose yra toksiškas vitamino D kiekis. Tiesą sakant, FDA mokslininkai atrado, kad kai kurie iš jų turėjo 70 kartų didesnį už rekomenduojamą kiekį. Prekės ženklai, susiję su šiuo atšaukimu, yra šie:

 • Ahold Delhaize
 • „ELM Pet Foods, Inc.“
 • Krogeris
 • „Lidl“ („Orlando“ prekės ženklas):
 • ANF, Inc:
 • „Sunshine Mills, Inc“:
 • Natūralaus gyvenimo naminių gyvūnėlių produktai:
 • Nutrisca

Vitaminas D, be abejo, yra labai naudingas naminiams gyvūnams, vartojant pagrįstas dozes, tačiau didelis kiekis gali sukelti vėmimą, inkstų nepakankamumą ir mirtį.

Geriausia, ką galite padaryti savo augintiniams – užsiregistruoti dėl naminių gyvūnėlių ėdalo atšaukimo perspėjimo. Amerikos veterinarijos medicinos fondas (AVMF) turi puikią internetinę priemonę.

2018 m .: Darwino žalias šunų maistas

Kai aukščiausios kokybės šunų maistas ima tolti nuo įprasto kibalo ir sutelkia dėmesį į tikrą maistą, atsiveria visiškai naujos durys galimoms su maistu susijusioms ligoms. „Darwin’s“ yra žalio šunų maisto vartotojams tiesiogiai siūlantis gamintojas. Pakuotėje yra įspėjimai, primenantys žmonėms nusiplauti rankas ir elgtis atsargiai, kaip elgtis su bet kokia kita žalia mėsa. Tačiau įmonė turi gana prastą kokybės užtikrinimo istoriją, todėl FDA kelis kartus atšaukė.

Nuo 2016 m. Įmonė turi šešis listerijų, salmonelių ir E.Coli atšaukimus.

2021 m. Kovo mėn

Priežastis: Salmonelių potencialas. Skelbimas: FDA 2021 m. Kovo 26 d. Įspėjamasis laiškas

2018 m. Kovo mėn

Priežastis: Salmonelių ir E. coli potencialas. Skelbimas: FDA ataskaita, pateikta 2018 m. Kovo 26 d

2018 m. Vasaris

Priežastis: Salmonelių potencialas.

2017 m. Gruodžio mėn

Priežastis: Salmonelių ir listerijų potencialas.

2017 m. Rugsėjo mėn

Priežastis: Salmonelių potencialas.

2016 m. Spalis

Priežastis: Listerijos potencialas.

Ši nauja pramonė, orientuota į žalią ir šviežią šunų maistą, neabejotinai padidina galimų atšaukimų tikimybę dėl natūralaus perdirbtų ir šviežių galiojimo laiko.