Koks geriausias 2021 m.

Oro kompresoriai yra sudėtingos sistemos, kurios suslėgia orą aušindamos. Norėdami padėti jiems šiame procese, jie dažniausiai naudoja vandenį arba aliejų. Suslėgimo tikslas yra oro saugojimas. Suspaustas jis gali būti naudojamas buteliams užpildyti arba dideliu greičiu išstumti, pavyzdžiui, dažyti namą.

Oro kompresoriai yra plačiai naudojami tiek namuose, tiek profesionaliuose darbuose. Visuose mechaniniuose dirbtuvėse rasite vieną iš šių sistemų. Jie sugeba atlikti įvairiausias užduotis, todėl šiame straipsnyje norime jums padėti ir įsigyti geriausią rinkoje esantį oro kompresorių.

Svarbiausias

 • Oro kompresoriai yra labai universalūs įrankiai. Jie gali būti naudojami skylėms gręžti, medžiagoms pjauti, uolienoms išpjauti ar betonui pilti.
 • Namuose galime juos dažyti, lakuoti ar tepti skystus plastikinius gaminius. Jie taip pat naudingi atliekant valymo užduotis ar išlaikant pripūstas automobilių padangas.
 • Rinkoje yra įvairių tipų oro kompresorių. Labiausiai įprasti yra kompaktiški ir lengvi elektroporai.
 • Pramonės sektoriuje dažniausiai naudojamos didesnių ir galingesnių padangų. Abu tipai yra vertinami, nes jie leidžia atlikti daugybę užduočių, sunaudojant mažai energijos.

Reitingas: geriausi oro kompresoriai rinkoje

Oro kompresoriai yra sudėtingos sistemos, jie siūlo puikias naudojimo galimybes ir yra gana sudėtingi techniniu lygmeniu. Išsirinkti sau tinkamiausią iš įvairių modelių rinkoje gali būti sunku. Štai kodėl pasirinkome geriausią rinkoje, kad palengvintume sprendimą dėl pirkimo.

1 pozicija: „Einhell TH-AC 190/6 OF“

Oro kompresorius „Einhell TH-AC190 / 6“ yra pažangiausia suspaudimo sistema su varikliu be priežiūros be alyvos. Tai mobilus modelis su atraminėmis kojomis ir ergonomiška rankena, leidžiančia jį perkelti. Su sukamu ir praktišku kabeliu. Jame yra 8 reguliuojami slėgio barai, naudojant slėgio reguliatorių.

Šiame kompresoriuje yra apsauginis vožtuvas, manometras ir greito sujungimo sistema, skirta reguliuojamam darbiniam slėgiui. Bako talpa yra 6 litrai, o jo variklis leidžia išsiurbti 185 litrus per minutę (l / min). Jis lengvas, nes sveria tik 9,24 kilogramus, o jo siurbiamosios kojelės leis saugiai dirbti.

2 pozicija: KYG nešiojamas oro kompresorius

KYG kompresorius yra nešiojamas modelis. Tai kompaktiška sistema, skirta naudoti namuose. Tai puikus įrankis avariniam automobilių, motociklų ar dviračių padangų remontui. Su 12 vatų galia ir iki 130 PSI pripūtimo slėgiu. Jame yra avarinis apšvietimas ir slėgio uždarymas.

Tai labai patogus oro kompresorius, nes turi didelį LCD ekraną, kuriame matomi slėgio barai, PSI ir visa reikalinga informacija. Galite iš anksto pasirinkti arba sukonfigūruoti norimą slėgį ir jis automatiškai išjungs srautą, kai jis pasieks. Su vario antgaliu ir varikliu, užtikrinančiu geriausią našumą ir mažesnį suvartojimą.

3 pozicija: „Einhell TH-AC 200 / 24OF“

„Einhell“ yra žinomas dėl geriausių įrankių gaminimo. Geras pavyzdys yra „Einhell TH-AC 200 / 24OF“ oro kompresorius. Variklis be alyvos ir 240 vatų galios idealiai tinka bet kokiam profesionaliam darbui. Jūsų bakas yra 24 l, atsargų daugiau nei pakankamai. Jame yra patogūs ratai, kad jį būtų galima judėti, ir atraminė koja.

Jame yra greito sukabinimo manometras ir slėgio reguliatorius nuo 0 iki 8 barų. Jis sveria 21 kg, tačiau savo ratų dėka to nepastebėsite. Atraminė koja sugeria vibraciją, leidžiančią saugiai dirbti. Su išleidimo čiaupu, palengvinančiu valymą ir priežiūrą, bei saugos ir atbulinio vožtuvo vienoje pusėje.

4 pozicija: Stanley DN200 / 8/6

„Stanley“ yra pirmaujantis prekės ženklas profesionalių įrankių rinkoje. Oro kompresorius DN200 / 8/6 turi vidinį stūmoklį ir 8 barų slėgį. Tai labai lengva naudoti dėl viršutinio valdymo skydelio su mygtuku ir greito nuskaitymo manometro. Be to, šio modelio prekės ženklas siūlo įvairias talpyklų talpas.

Jis turi dulkių siurblio funkciją, kurios talpa yra 180 l / min, o bako – 6 l. Tai labai lengva transportuoti dėl rankenos, o kojos turi siurbimo taurelę, kad įranga būtų pritvirtinta prie žemės. Vienoje pusėje jis turi kabliuką aksesuarams pakabinti. Su rutuliniu drenažo čiaupu ir padidintu pralaidumu, kad būtų išvengta kliūčių ir užsikimšimų.

5 pozicija: „Black & Decker ASI300-QS“

Jei ieškote įrankio automobilio padangų priežiūrai ir smulkiam namų remontui, jūsų įrankis yra „Black & Decker ASI300“ kompresorius. Naudodami automatinio išjungimo funkciją, siekdami didesnio tikslumo, įsitikinkite, kad nėra pavojaus išpūsti daugiau nei reikia. Jame yra savaime vyniojamas kabelis, idealiai tinkamas laikyti.

Jame yra paprastas slėgio pasirinkimo ratas, skirtas tiksliai reguliuoti slėgį ir srautą. Turėdami 160 PSI galią ir iš viso 11 juostų, galėsite atlikti beveik bet kokią užduotį, kuriai norite. Su apšvietimu ekranu, puikiai tinka naktį avarijai kelyje. Priedai saugomi pačiame kompresoriuje.

Pirkimo vadovas: viskas, ką turėtumėte žinoti apie oro kompresorius

Oro kompresoriai yra sudėtingos sistemos su sunkiomis dalimis ir dalimis, kurias turime suprasti, kad galėtume naudoti. Be to, rinkoje yra daug įvairių modelių. Prieš perkant svarbu žinoti, kas yra kompresorius. Perskaitykite visus atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus.

Kas yra oro kompresorius?

Oro kompresoriai yra skysčių mašinos, sukurtos didinti slėgį ir išstumti tam tikrų rūšių skysčius, vadinamus suspaudžiamaisiais. Šie skysčiai gali būti dujos arba garai. Procesas atliekamas keičiantis energijai tarp mašinos ir skysčio, sukuriant srauto energiją, padidinant slėgį ir priverčiant jį tekėti.

Kaip ir siurbliai, kompresoriai išstumia skysčius. Skirtingai nuo pirmųjų hidraulinių, jie yra šiluminiai, nes jų skysčių tankis ir temperatūra keičiasi. Skirtingai nuo ventiliatorių ir ventiliatorių, kompresoriai žymiai padidina skysčio slėgį, tankį ir temperatūrą.

Oro kompresoriaus baltas fonas

Oro kompresoriai yra plačiai naudojami tiek namuose, tiek profesionaliuose darbuose. (Šaltinis: „freestocker“: 88292096 / 123rf.com)

Kokias savybes turi oro kompresorius?

Oro kompresoriai turi daug dalių. Tačiau svarbiausi yra bakas ir srautas. Išskyrus kompaktiškus modelius, šiose sistemose yra skirtingų matmenų rezervuaras. Jo talpa nurodys, kuris modelis yra tinkamiausias. Kuo didesnis oro pajėgumas, tuo daugiau galios jis generuos jį išmetant.

Kiekvienas kompresorius gali garantuoti tam tikrą srautą ir slėgį su skirtinga galia. Norėdami apskaičiuoti suslėgto oro poreikį, turite atsižvelgti į tai, kokį naudojimą jam ketinate suteikti, ir į litrų per minutę suvartojimą. Galite apskaičiuoti suvartojimą pridėdami kiekvieno naudojamo įrankio individualų naudojimą.

Kaip apskaičiuoti oro srautą?

Pirma, norėdami apskaičiuoti oro srautą, turite nustatyti kiekvieno naudojamo įrankio vidutinį srautą. Taip pat (profesionaliam naudojimui) darbuotojų, dirbančių su tuo pačiu oro kompresoriumi, skaičius. Norėdami apskaičiuoti bendrą srautą, tiesiog padauginkite vidutinį srautą iš darbuotojų skaičiaus.

Čia yra kitų veiksnių, į kuriuos turėtumėte atsižvelgti apskaičiuodami srauto greitį ir oro poreikius, sąrašas:

Faktoriai Charakteristikos
Galia Išmatuota CV (arklio galia). Oro kompresoriai paprastai svyruoja nuo 1,5 iki 5 AG.
Darbo spaudimas daugumai mašinų jų veikimui nereikia didesnio nei 6 barų slėgio.
Maitinimo šaltinis Yra du tipai: elektrinis ir benzininis. Pirmieji yra labiausiai paplitę, juos tiesiog reikia prijungti prie maitinimo lizdo. Benzininiai yra idealūs darbams lauke, kur nėra elektros tiekimo.

Kam naudojami oro kompresoriai?

Oro kompresoriai naudojami labai įvairiai. Suslėgtas oras gali būti naudojamas atliekant paprastas užduotis, pavyzdžiui, pjaunant medžio ar metalo likučius. Kai kurie modeliai naudojami kaip dulkių siurblys. Apskritai, jie yra labai įvairiapusiški ir juos galite naudoti pasidaryk pats namuose ar profesionaliai.

Namuose galite juos naudoti gaminiams dažyti, lakuoti ar valyti. Taip pat automobilio ar dviračio padangų priežiūrai. Pramoniniu lygmeniu jie naudojami gręžti, prisukti, valyti šlifu, šlifuoti, tvirtinti ar atlaisvinti varžtus ir netgi tiksliai pjauti metalą.

Oro kompresorius pramonėje

Pramonėje kompresorius naudojamas valyti visų tipų mašinas. (Šaltinis: Robertas Przybyszas: 70339991 / 123rf.com)

Kokie yra oro kompresorių privalumai ir trūkumai?

Kai ketinate pirkti oro kompresorių, turėtumėte nepamiršti produkto privalumų ir trūkumų. Jų sukurta pneumatinė energija yra labai saugi, nes ji nėra degi ir paprastai nesukelia avarijų. Be to, tokio tipo jėga yra labai ekonomiška, o kompresoriai sunaudoja tikrai mažai energijos.

Oro kompresoriai naudojami labai įvairiai ir, iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad jie visi yra privalumai. Tačiau, kaip ir bet kurioje šių charakteristikų įrangoje, turite žinoti apie tam tikrus trūkumus. Čia pateikiama lentelė su oro kompresorių privalumais ir trūkumais.

Privalumas

 • Pigi energija. Energiją gaminantis skystis surenkamas iš atmosferos.
 • Saugumas. Avarijų rizika yra labai maža. Oras nėra degus ar sprogus.
 • Tai neteršia.
 • Įrankiai ir įranga, prijungti prie kompresoriaus srauto, gali dirbti labai dideliu greičiu.
 • Juos lengva surinkti ir transportuoti.

Trūkumai

 • Iš kompresoriaus išeinančio oro temperatūra yra aukšta. Tai sukelia kondensato susidarymą ir gali paveikti įrankius.
 • Veikimo metu kompresorius sukelia daug triukšmo.
 • Suslėgtas oras nesukuria didelių jėgų.
 • Būtina atlikti periodines priežiūros operacijas, nes variklis kenčia nuo naudojimo.

Kokių tipų oro kompresoriai yra?

Rinkoje yra daugybė oro kompresorių rūšių. Šios sistemos, nors ir neatrodo, bet nuolat tobulėja. Gamintojai tyrinėjo naujus …