Makiažas sporto salei – karštas ar n

Tapyti ar nedažyti? Tai yra klausimas! Su šia dilema susiduriate kiekvieną kartą, kai susidedate savo krepšį. Viena vertus, norite atrodyti gerai ir jaustis patogiai – tai suteikia kiekvienai moteriai makiažo. Kita vertus – pažvelgę ​​į savo tapytų draugų „Instagram“ asmenukes su privalomomis grotažymėmis #fitgirl ir #gym, jaučiatės kiek nepatogiai. Taigi, kaip yra su tuo sporto salės makiažu? Tapyti ar ne?

Kokią kosmetiką turėčiau pasiimti į sporto salę?

Merginos sporto salėje

Kaip lenkų merginos atrodo sporto salėje? Tiesiog pasivaikščiokite tarp treniruoklių ir bėgimo takelių, kad pamatytumėte, jog randame įvairiausių rūšių. Yra tokių, kurių neatbaido net dailių vyrų buvimas, o su prakaitu tekančiu nugara jie pakelia barus, atlikdami aklavietę. Yra ir tokių, kurie kelia susidomėjimą pačiame įėjime – puikus siluetas, spalvingi antblauzdžiai, aptemptas viršus ir gražus makiažas. Visuma labai tinka. O ką apie save sako dviejų stovyklų šalininkai?

Makiažas sporto salei? Niekada gyvenime!

Aš darau makiažą darbui, bet sporto salė skirta formai formuoti ir kūnui formuoti, o ne plazdėti blakstienas. Tai nėra triukas! Be to, jei prakaituojate su dideliu širdies ritmu, jūsų makiažas nieko gero neduos. Ir dar blogiau (juokiasi).

-Wera, 26 metai

Wera aiškiai žino, kodėl jis ateina į sporto salę ir kokius treniruočių tikslus nori pasiekti. Ji taip pat žino, kad nenori sutepto makiažo, todėl to nedaro. Paprasta, ar ne? Dauguma dermatologų sutinka, kad intensyviai sportuojant, oda tampa šiltesnė ir dėl to atsiveria poros. Jei pridėsime intensyvesnį prakaito išsiskyrimą, rezultatas gali būti blogas – ypač nepermatoma kosmetika gali ne tik ištirpinti ar susisukti, bet ir užkemšti poras.

Makiažas sporto salei? Man visai neblogai sekasi!

Neįsivaizduoju ateinančio čia be makiažo. Visi ieško, o kartais nutiks keli gražūs kolegos 🙂 Žinai, kaip yra – aš ateinu pasportuoti, bet ar turėčiau atrodyti, kad mane kamuoja mažakraujystė? Nes taip atrodau be makiažo …

-Klaudia, 22 metai

Sunku neneigti, kad Klaudia buvo teisi. Makiažas leidžia mums jaustis patogiau, taip pat suteikia daugiau pasitikėjimo savimi. Su problemiškesne oda makiažas padengia spalvos pakitimus, randus ar spuogus. Veidas taip pat įgauna spalvą.

Makiažas sporto salei – aukso vidurys

Suprantame, kad makiažo trūkumas naudingas ne kiekvienai moteriai, o pasitikėjimas savimi ir savijauta yra raktas į sėkmę ir sporto srityje. Paprašėme patarimų ponų, kurie nuolat yra sporto salėje. Ką jie mano apie sporto salės makiažą? Štai ką Tomekas – apie tai sako treneris:

Viską reikia daryti saikingai. Malonu, jei merginos jaučiasi gerai savo odoje – tuoj pat tai matai. Į sporto salę jie ateina labiau patenkinti savo figūra. Jei dėl makiažo jie jaučiasi geriau, gerai. Jokių prieštaravimų. Blogiau, jei sporto salė tampa nebenaudojama, o merginos atrodo lyg būtų vakarėlyje. Iš to nieko neišeina – jie nesportuoja intensyviai, nes bijo, kad šis „glaistas“ nubėgs. Aš taip pat rekomenduoju saiką!

Pripažįstame, kad Tomas yra teisus. Jei sakote „ne“ makiažo trūkumui, labai švelnus makiažas yra sveikesnis kompromisas.

Kaip pasidaryti subtilų makiažą sporto salėje?

Naudokite lengvos formulės kosmetiką – venkite stipriai dengiamų ir sunkių pamatų. Čia veiks mineralinė kosmetika. Mankštos metu pamatai ir mineralinės pudros taip greitai nepakeis savo struktūros ir užmaskuos raudoną odą. Jie taip pat leis jai kvėpuoti. Daugelis prekės ženklų siūlo mineralinę kosmetiką – patikrinkite „L’oreal Paris“ ar „Artdeco“.

Jei veido spalva jums malonesnė, rinkitės lengvą ir prižiūrintį bei drėkinantį BB kremą – pavyzdžiui, „Skin Match Glow BB Cream Astor“. Produktas su SPF15 faktoriumi taip pat tinka treniruotėms lauke, suteikiantis odai didesnę apsaugą nuo saulės. Laikydamiesi saiko principo atsisakykite skaistalų, bronzantų ar paryškinimo priemonių.


PATARIMAI

Po treniruotės visada pašalinkite makiažą. Nebandykite to ištaisyti! Jei norite jaustis patogiai, pasidarykite naują, gaivų makiažą naudodamiesi vonios veidrodžiu.


Jei būtinai turite pabrėžti savo akis tušu. Tačiau rinkitės neperšlampamą, kuris po pirmo važiavimo nenutekės.

Jei reikia, lūpas patepkite drėkinamuoju lūpų balzamu. Atminkite, kad blizgučiai bus ne patys geriausi produktai.

Ko dar neturėtumėte pamiršti? Į krepšį įsimeskite savo priežiūros kosmetiką: gerą antiperspirantą ir dušo želę, kad atsigaivintumėte po treniruotės.

Nepamirškite savo plaukų. Galite pasiimti tradicinį šampūną, o kai skubate, naudokite miltelių pavidalo produktą – „Batiste“ sausas šampūnas leis greitai patikslinti šukuoseną ar išvalyti pakraštį.

Nepamirškite apie plaukų šepetį – „Tangle Teezer“ produktai padės susitvarkyti su nepaklusnomis sruogomis po plovimo.

Dabar susikraukite savo sportinį krepšį ir duokite jam viską! 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *