Kaip išgauti tobulus antakius? Utėlės

Antakių forma vaidina labai svarbų vaidmenį veido išvaizdoje. Daugelis iš mūsų to išmoko iš savo klaidų. Per daug depiliuotų arkų atima išraiška. Beprotybė su chna ar kreidelėmis ir stipriai pabrėžti antakiai? Tai negali gerai baigtis. Tiesiog pažvelk į Bert z sezamo gatvė. Kaip to išvengti? Mes turime jums optimalių sprendimų, kurie leis jums gauti natūralius, tobulus antakius.

Kaip sureguliuoti antakius?

Puikūs antakiai – kaip koreguoti antakius namuose?

Antakių formavimas yra procedūra, kurią galite lengvai atlikti savo keturiose sienose. Viskas, ko jums prireiks, yra šiek tiek laisvo laiko, pincetų, veidrodžio ir šepetėlio (arba plonos pagaliuko ar kreidelės). Gydymą geriausia atlikti po vonios, nes tada oda būna minkšta, o plaukus ištraukti yra mažiau skausminga. Norėdami palengvinti skausmą, taip pat galite įdėti ledo kubelį, suvyniotą į audinį.

 1. Puikios antakio arkos nustatymas: uždėkite šepetį vertikaliai prie nosies skilties ir vidinio akies kampo ir pamatysite, kur turėtų prasidėti lankas. Apibrėžkite antakio galą, braukdami teptuku nuo nosies skilties iki išorinio kampo.
 2. Antakių reguliavimas: Pincetu pašalinkite plaukus už nurodytos lanko pradžios ir pabaigos srities. Prisiminti! Pašalinkite plaukus nuo antakių apačios po vieną augimo kryptimi, šiek tiek ištempdami odą.

Ar tu tai žinai…

Arabų šalių moterys gali pasigirti puikiais antakiais. Tai yra antakių sriegimo, t. Y. Plaukų šalinimo medvilniniais siūlais, rezultatas. Metodas reikalauja didelių įgūdžių ir tikslumo, todėl Lenkijoje organizuojami specialūs antakių sriegimo kursai. Sriegimo procedūra yra atliekama įvairiuose grožio salonuose.


Antakių forma ir veido forma

Antakių forma yra labai svarbi veido išvaizdai, nes ji leidžia ją modeliuoti. Galite sušvelninti ar paryškinti veido bruožus. Kokią antakių formą turėtumėte pasirinkti?

 • Apvalus veidas – venkite suapvalintų antakių, kurie dar labiau pabrėš veido ovalą. Statyk už aukštą lanką aštriu kampu.
 • ovalus veidas – suformuokite antakius taip, kad arka būtų minkšta ir subtili – antakio kampas turėtų būti švelnus.
 • Kvadratinis veidas – Storesni, S formos lenkti antakiai sušvelnina aiškią žandikaulio liniją.
 • Pailgas veidas – dėl plokščių antakių veidas atrodo trumpesnis. Venkite stipraus kampo antakių.
 • Deimantinis veidas – pakeltas antakis smailiu kampu sušvelnins aštrius veido bruožus ir optiškai susiaurins.
 • Trikampis veidas – šiek tiek suapvalinti antakiai sušvelnins smailų smakrą.

Puikūs antakiai – depiliacija vašku

Jei gerai naudojate vaškinius pleistrus (arba šiltą vašką), antakių epiliacija taip pat gali būti jums tinkamas sprendimas. Šis sprendimas neabejotinai greitesnis nei plaukų tempimas pincetu, tačiau juo sunkiau išlaikyti dėmesį ir tikslumą. Todėl tokią procedūrą kruopščiau atlieka kosmetologė.


Antakių priežiūros klaidos

 • Išsitraukite per daug plaukų – neskubėdami sureguliuokite ir įvertinkite savo veidą vos už kelių žingsnių. Atminkite, kad visada saugiau išsitraukti per mažai plaukų nei per daug.
 • Netaisyklingi antakiai – krūmytos, beformės arkos, gyvenančios savo gyvenimą, gali atrodyti apleista, pavargusi ir vyresnė nei esate. Atminkite, kad gražūs antakiai yra gerai prižiūrimi antakiai.
 • Antakių apipjaustymas ar nusiskutimas – plaukai vėl labai greitai atsiras, jie bus aštrūs ir kieti. Be to, jie gali visiškai nekontroliuojami ir vėl auga įvairiomis kryptimis!

Antakių makiažas – kaip pažymėti tobulas arkas?

Puikiai sureguliuotos arkos nusipelno akcento! Kaip padaryti tobulus antakius? Kosmetikos rinkoje rasite daugybę antakių makiažo priemonių, leidžiančių jas pažymėti ir sutirštinti. Štai keletas patarimų, kaip dažyti antakius įvairia kosmetika:

Antakių kreidelė – atminkite, kad jis nenaudojamas storai, tiesiai, einančiai per visą antakio kaulą. Kreidelės pagalba galite sutankinti arkos ertmę nubrėždami plonas, subtilias linijas, kurios atrodo kaip natūralūs plaukai. Mūsų pasirinkimas?

chna antakiams – yra augalinis antakių tonavimo produktas. Dažydami antakius, nepamirškite būti atsargūs, kad gautumėte gražias ir formos arkas.

Antakių pudra ar šešėliai – birūs gaminiai populiarėja! Jų dėka galite greitai pasidaryti makiažą, nerizikuodami perdėtu efektu. Pudra (arba šešėliai) tepama pasvirusiu, plonu antakių šepetėliu.

Antakių gelis ar tušas – šie produktai primena tušų mini variantus. Jie leidžia vienu šūviu sušukuoti, suformuoti ir užpildyti antakius spalva. Mūsų mėgstamiausias šios kategorijos produktas yra „L’Oréal“ tušas „Brow Arstis Sculpture“.

Apibrėžiantis kremas – tai tikra kosmetika specialioms užduotims atlikti. Dėka formulės, kurioje yra intensyvių pigmentų ir vaškų mišinio, ji leis jums užburti storus, pabrėžtus antakius.


Kaip pasirinkti antakių kosmetikos spalvą?

Produkto, kurį naudojate pabrėždami antakius, atspalvis turėtų būti 1 arba 2 atspalviais tamsesnis nei natūralių plaukų spalva.

 • Jei esate šviesiaplaukė su šviesiais antakiais, kosmetiką rinkitės šviesiai rudą, smėlio ar pilką.
 • Jei esate rudaplaukis ar šviesios spalvos brunetė, galite kreiptis į tamsiai rudą produktą.
 • Jei esate tamsios spalvos brunetė, galite išbandyti giliai juodą kosmetiką.

Mūsų patarimų dėka galite patys užburti natūraliai atrodančius, dailius antakius. Jei jums labiau patinka profesionali pagalba, pasinaudokite kosmetologo paslaugomis. Galbūt permanentinis antakių makiažas yra skirtas jums.

Leave a Reply

Your email address will not be published.