Kaip išsirinkti geriausius multivitaminus

Geras multivitaminų papildas gali būti patogus būdas įsitikinti, kad susitinkate su visais vitaminų poreikis. Skirtingi vitaminai vaidina skirtingą vaidmenį jūsų kūne ir gaminant įsitikinkite, kad jūsų sveikata nėra svarbiausia.

Vyrų ir moterų kūnai taip pat yra skirtingi ir geriausi jai skirti multivitaminai gali būti ne patys geriausi. Išskaidykime, ko ieškoti, kai esate vyrų multivitaminų rinkoje.

Peršokti į:

Kodėl multivitaminai yra svarbūs?

Vitaminai ir mineralai yra nepaprastai svarbūs norint išlaikyti mus tinkamus ir sveikus. Nors taip yra gauti daugiausiai savo reikalavimų dėl tinkamai suplanuotos dietos aplinkybes, kurios gali need papildomas vitamino padidinimas.

Tai gali apimti ir didelius laikotarpius aktyvumo lygiai, stresinės fazės arba laikydamiesi dietos su dideliu energijos trūkumu. Į įstokios tansos, geros kokybės multivitaminai gali būti puiki galimybė jus išlaikyti optimali sveikata.

Ar vyrams reikia skirtingų vitaminų?

Norint užtikrinti optimalią ir kasdieninę savijautą, vitaminų poreikiai nėra labai skirtingi vyrams ir moterims.

Tam tikrų rekomenduojamos dienos normos skirtumai vitaminai yra atsižvelgiant į kūno dydį. .e., vyrams paprastai reikia daugiau vitamino A, B, E, K ir cinko dėl didesnio kūno dydžio. 1 Pagrindinės to išimtys yra geležies ir folio rūgšties, kurias moterys reikia žymiai daugiau dėl jų mėnesinių ciklo.

Tačiau vienas pagrindinių vyrų ir moterų skirtumų yra testosterono lygis ir yra nemažai vitaminų, reikalingų šiam svarbiam hormonui palaikyti. Kaip tokių tam tikrų vitaminų, į kuriuos vyrams gali tekti skirti daugiau dėmesio nei moterims.

Du specifiniai vitaminai yra šie:

Cinkas

Kadangi cinkas vaidina svarbų vaidmenį vaisingumui, jis dažnai būna įtrauktas į vyrų multivitaminus. 2 Įrodymai rodo, kad cinkas taip pat gali padėti miegoti, o tai yra svarbu testosterono palaikymas. 3

Vitaminas D

Vitaminas D vaidina svarbų vaidmenį raumenų veikloje, palaiko kaulų sveikatą ir mažina jų kiekį užsikrėtimo rizika išlaikant imunitetą. 4 Taip pat buvo pasiūlyta, kad vitaminas D taip pat gali atlikti svarbų vaidmenį gaminant testosteroną dėl vitamino D fermentų sėklidėse – kur gaminamas testosteronas. 5

Kaip išsirinkti geriausią vyrų multivitaminų priedą:

Apsvarstykite, koks jūsų tikslas

Skirtingi vitaminai ir mineralai turi savo vaidmenį organizme. Multivitaminai skirsis todėl įtakos jų specifinių vitaminų kiekiui ir jūsų papildymo priežastis kuris multivitaminas jums yra geriausias.

Pavyzdžiui, jei norite išlaikyti imunitetą žiemą geriausiai tiks multivitaminai su vitaminu D. Potencialiai energijai padidinti, multivitaminai su b grupės vitaminais ir vitaminu C gali būti naudingi. Augimui ir našumas sporto salėje, kalcis ir cinkas yra svarbūs.

Pagalvokite apie pristatymo sistemą

Yra įvairių formų, kuriomis galite gauti multivitaminų. Šie diapazonai nuo standartinių kapsulių iki miltelių ir net guminukų.

Geriausias variantas jums tiesiog priklauso on pirmenybė. Jei stengiatės vartoti kapsules ir dideles vitaminų tabletes, guma gali būti geras pasirinkimas, nes jis kramtomas ir yra skirtingas skonių. Milteliai taip pat gali būti patogu mesti į kokteilį ar kokteilį.

Patikrinkite vitaminų stiprumą

Svarbu visada tikrinti RDA (rekomenduojama mityba) multivitaminų kiekis. Pirma, įsitikinti juose yra pakankamai tam tikro vitamino, bet taip pat to įsitikinkite, kad vartojate teisingą sumą. Mrūda ne visada geresnė ir besaikis konkretaus vitamino vartojimas gali turėti neigiamų padarinių sveikatai.

Kad ir kokį multivitaminą pasirinktumėte, būtinai laikykitės nurodytos dozės ir įsitikinkite, kad tai bet kuriuose kituose jūsų vartojamuose papilduose nėra didelio kiekio to paties vitamino. Vienas iš gero multivitamino privalumai yra tai, kad jis suteiks didžiąją dienos dalį reikalavimai, sumažinantys poreikį toliau vartoti vitaminus.

Mūsų geriausios multivitaminų rekomendacijos vyrams

Alfa vyrai

„Alpha Men“ apima platų vitaminų asortimentą, įskaitant vitaminą D, vitaminą B5, vitamino C, cinko ir kalcio. Taip pat yra natūralių ingredientų, tokių kaip korėjiečių ženšenio ir dilgėlių lapų ekstraktas, kuris gali padėti palaikyti testosterono lygį didelio aktyvumo laikotarpiai.6