Koks geriausias 2021 m.

Helovinas yra labai sena ir populiari šventė. Kas nemėgsta puoštis? Kai persirengiame, akimirkai tampame visiškai kitokiu žmogumi. Nesvarbu, ar juokinti mūsų draugus, ar juos gąsdinti, pasipuošti visada yra gera pramoga.

Yra daugybė galimybių pasipuošti Helovinu. Todėl ne visada lengva pasirinkti tobulą kostiumą. Čia mes padėsime jums apsispręsti šiais metais su keliomis kostiumų idėjomis. Be to, mes išspręsime abejones, kurias visada stebėjote mirusiųjų naktimi.

Svarbiausias

  • Helovinas yra labai senas vakarėlis, kuriame žmonės puošiasi. Tradiciškai tai buvo daroma norint atbaidyti mirusiuosius. Buvo sakoma, kad spalio 31-osios naktį velionis atgijo.
  • Jei norite, kad jūsų kostiumas būtų originalus, galite jį sukurti su elementais, kuriuos turite namuose. Tačiau labai tikėtina, kad jūsų kostiumas bus kur kas išbaigtesnis ir gražesnis, jei jį įsigysite.
  • Norėdami pasirinkti gerą kostiumą, turėsite atsižvelgti į keletą veiksnių. Pavyzdžiui, norimo kostiumo tipas ir asmenybė, kas jį dėvės. Arba aksesuarai, kuriuos turi jūsų Helovino kostiumas.

Geriausi Helovino kostiumai: mūsų mėgstamiausi

Jei norite įsigyti Helovino kostiumą, rekomenduojame į jį pasižiūrėti iš anksto. Ar tai labai atsispindės, jei palauksi paskutinę minutę. Čia mes pasirinkome geriausius variantus. Tikimės, kad tai jums labai padės!

Geriausias Helovino kostiumas, kad būtų baisu

Šis filmo „Vienuolė“ kostiumas yra vienas šiurpiausių ten. Tai „Rubie’s Costume Company“ prekės ženklo kostiumas suaugusiems. Jame yra vienas gabalas ir nereikia jokio specialaus surinkimo. Šį kostiumą gali naudoti tiek vyrai, tiek moterys. Be to, joje yra labai tikroviška kaukė, kuri tikrai gąsdins ją matantį.

Tai turi labai aukštą rezultatą tarp „Amazon“ vartotojų. O tai reiškia, kad didžioji dauguma buvo labai patenkinti savo pirkiniu. Kai kurie pastebėjo, kad kaukė yra labai patogi, nes yra pagaminta iš kieto plastiko ir labai tinka. Jis taip pat turi mažą putų kvadratą ant kaktos, kad būtų išvengta nepatogumų ant veido.

Geriausias Helovino kostiumas vaikams

Šis griaučių kostiumas vaikams taip pat yra žinomo prekės ženklo „Rubies“. Šio kostiumo matmenys yra 28 x 6 x 40 cm. Tai idealiai tinka vaikams nuo 5 iki 7 metų. Šis kostiumas yra uniseksualus, todėl nesvarbu, ar to norite savo sūnui, ar dukrai.

Vartotojai buvo labai patenkinti ir sako, kad audinys yra gana geras. Be to, jie taip pat pabrėžia, kad dydis yra labai pritaikomas. Visada galite jį užbaigti dažydami vaiko veidą. Jie tikrai mėgsta save dažyti ir dar labiau save apibūdinti!

Geriausias Helovino kostiumas vyrams

Šis mirties kostiumas yra iš „Fabu“ prekės ženklo. Nors tai unisex kostiumas, didžioji jo pirkėjų dauguma yra vyrai. Šis kostiumas išsiskiria tuo, kad yra labai išbaigtas. Jis sudarytas iš juodo apsiausto su gobtuvu, pirštinių ir skeleto kaukės. Jis taip pat turi plastikinį pjautuvinį ginklą.

Šio kostiumo kaina yra labai prieinama. Pasak kai kurių vartotojų, vienas iš trūkumų yra pelerinos ir pirštinių dydis. Keletas tvirtina, kad apsiaustas buvo per ilgas, o pirštinės – kiek per ankštos. Todėl rekomenduojame gerai patikrinti šio kostiumo matmenis. Tokiu būdu įsitikinsite, kad jis tinka jums.

Geriausias Helovino kostiumas moterims

Šis vampyro kostiumas yra labai puodus ir madingas. Jis yra iš „My other me“ prekės ženklo ir yra gražus. Tai labai įspūdinga, nes ją sudaro vientisa suknelė juodos spalvos. Suknelė yra labai plati ir susideda iš išsiplėtusio sijono su skardine skardine, kuri daro ją labai didingą. Jis pagamintas iš poliesterio, taip pat turi nuostabų apatinį trikotažą ir apykaklę.

Užsidėjus 3 vienetus, kostiumas yra neįtikėtinas. Visada galite jį užbaigti, dažydami veidą, pavyzdžiui, iltimis ir tamsiais ratilais. Beveik visos išbandžiusios moterys yra labai patenkintos savo pirkiniu.

Pirkinių vadovas: viskas, ką turėtumėte žinoti apie Helovino kostiumus

Helovinas yra labai ypatinga naktis, kurią mėgsta visi. Tačiau ne visi žino šios šventės kilmę. Toliau mes atsakysime į visus dažnai užduodamus klausimus, susijusius su šia data.

Tradicija, kad žmonės Helovino naktį puošiasi. (Šaltinis: Dolgachovas: 154128315 / Unspplash.com)

Kokia yra Helovino kostiumų kilmė?

Manoma, kad keltai pirmieji pasipuošė šia švente. Jie tikėjo, kad spalio 31-osios naktį, vadinamą visų šventųjų, mirusieji atgijo. Dėl šios priežasties Helovino naktis dar vadinama mirusiųjų naktimi. Žmonės daugiausia naudojo kaukes, kad atbaidytų vėles. Tais laikais dvasios ir vaiduokliai turėjo didelę reikšmę.

Kodėl žmonės rengiasi per Heloviną?

Nuo to laiko, kai keltai ėmė maskuotis gąsdindami mirusiuosius, Helovino naktis visada buvo teroro naktis. Laikui bėgant baimė dingo. Tačiau tradicija puoštis tęsėsi iki šiol. Dabar tai tapo vakarėliu, kuriame draugai ir kaimynai rengiasi šokti ir dainuoti. Taip pat pasakoti apie vaiduoklius ar paprašyti saldainių aplink namus.

Kokie yra Helovino kostiumai?

Norint į tai atsakyti, geriausia juos suskirstyti pagal amžių, kuris jį naudos. Tada mes su jumis pasidalinsime kostiumų tipais

2021 m.

Išsigandęs Juokinga
Tam, kad vaikai ragana, Džokeris, skeletas, mumija, vaiduoklis, zombiu voras, šikšnosparnis, Disnėjaus personažai, kaliausė, moliūgai, gyvūnai, superherojai
Tam, kad Suaugusieji klounas, kalinys, velnias, lavono nuotaka, piratas, žudikas, vienuolė, vampyras, velniškoji lėlė, mirtis, daugybė, ragana, griaučiai slaugytoja ar chirurgas, juokingi personažai, popieriaus namai, superherojai
Įjungta grupė vaiduoklių plėšikai, raganos, vagys. Galite pasirinkti vieną idėją ir užmaskuoti tą pačią grupę „The Incredibles“, „Queen“, „Paper House“, „Minions“, „Harry Potter“, „The Backyard Band“

Kaip dėvėti Helovino kostiumus grupėje?

Idealiu atveju kostiumą renkatės atsižvelgdami į tai, kokie esate žmonės. Rekomenduojame pagalvoti apie serialų, filmų ir komiksų veikėjus. Dviems žmonėms yra daugybė variantų, tokių kaip akmens rinkimas, SA monstras, Mickey ir Minie. Jei jums treji, galite pasipuošti trimis pasakų krikštamotėmis, trynukais, Hario Poterio ir Miniono personažais.

Didesnėms grupėms gali būti kelios idėjos: popieriaus namai, vaiduoklių medžiotojai, superherojai, čiulptukai, griaučiai, kiemo juosta, zombių ar kaliniai. Pabandykite pagalvoti apie simbolius, kurie patinka visiems grupės žmonėms. Leisk, kad tavo vaizduotė nuneštų tave.

Helovino naktis yra stebuklinga, nes keltai naudojo kostiumus, kad atbaidytų mirusiuosius. (Šaltinis: Tiplyashina: 111301075 / Unspplash.com)

Kaip pasigaminti pigius Helovino kostiumus?

Jei jūsų biudžetas yra nedidelis, nesijaudinkite. Jūs visada galėsite gauti labai gerus Helovino kostiumus už mažus pinigus. Sujungę keletą pigių pirkinių, daiktų, kuriuos turite namuose, ir pasitelkę fantaziją, galite pasisekti su savo kostiumu. Mes rekomenduojame peržiūrėti savo senus drabužius ir nusipirkti keletą daiktų. Pavyzdžiui, kojinės, skarelės, šalikai, makiažas ir dažai.

Vienas iš triukų yra tas, kad savo kostiumo ieškai iš anksto. Kai artėja Helovino data, jos paprastai brangsta. Dar vienas iš mūsų patarimų – derinti namuose turimus daiktus (pagrindinius marškinėlius, senus paklodes ar jau panaudotus kostiumų gabalus) su pigiais aksesuarais. Pastaruoju atveju tai gali būti makiažas, perukas ar skrybėlė.

Keletas pigių Helovino kostiumų pavyzdžių:

  • Vampyras: Prie namų turimus juodus drabužius derinkite su dažytomis iltimis ir peruku.
  • Ragana: Tik nusipirkęs smailią kepurę, suknelę ir seną šluotą, galite paversti kraupia ragana. Galėtum tai užbaigti suklastota smailia nosimi.
  • velnias: Jei turite raudonos arba juodos spalvos drabužį ar kitą drabužį, galite jį nusipirkti ragus ir tridentą.
  • Su kauke: Be to, nusipirkę bet kokią kaukę, galite tapti tokiais personažais kaip neįtikėtinas Hulkas, apgaulingas klounas ar bet kas, ką tik sugalvosite.

Grupė žmonių su Helovino superherojų kostiumais. (Šaltinis: Atamanenko: 86199806 / Unspplash.com)

Pirkimo kriterijai

Sprendimas dėl Helovino kostiumo nėra lengva užduotis. Yra tiek daug variantų, kad pasirinkti vieną gali būti sunku. Todėl surinkome keletą veiksnių, į kuriuos reikia atsižvelgti prieš priimant galutinį sprendimą:

Kostiumo tipas

Yra daugybė žmonių, kurie nori puoštis bet kokiais kostiumais. Nepriklausomai nuo to, ar tema būdinga Helovinui. Tai gali būti, pavyzdžiui, mėlynas smurfo kostiumas.

Daugelis kitų žmonių nori tęsti tradicijas ir dėvėti baisias kaukes bei kostiumus. Norite priversti draugus juoktis ar siaubą, kad ir kur eitumėte? Remdamiesi tuo, turėsite pasirinkti vieną ar kitą kostiumo tipą. Todėl pirmas dalykas, kurį mes rekomenduojame, yra tai, kad jūs nusprendžiate, ko norite su savo kostiumu: ar priversti žmones juoktis, ar priversti rėkti.

Vaikams patinka puoštis Helovino kostiumais! (Šaltinis: Choreografas: 85580173 / Unspplash.com)

Priedai

Norėdami užbaigti savo kostiumą, negalite praleisti savo aksesuarų. Kartais net aksesuarai yra svarbesni už patį kostiumą.

Yra keli svarbūs dalykai, kuriuos reikia atsiminti kalbant apie jūsų priedus. Jie gali būti jūsų kostiumo dėmesio centre. Arba paprasta detalė, kurią pridėsite, kad padidintumėte patikimumą. Jei jūsų kostiumas yra gana paprastas ir neutralus, būtina turėti keletą spalvingų aksesuarų.

Kai kurie kostiumai jau turi aksesuarų, tačiau kiti – ne. Ar jūsų kostiumas yra gana paprastas ir neutralus? Tada būtina pridėti keletą spalvingesnių aksesuarų. Skrybėlė, kaukė, netikras peilis, makiažas ir netikras kraujas. Tai taip pat gali būti kotas arba šluota.

Amžius

Logiškai mąstant, labai svarbu pagalvoti, kas jį dėvės. Kūdikio kostiumas nebus toks pat kaip vaiko ar suaugusiojo kostiumas. Berniukų ir mergaičių (arba vyrų ir moterų) puošnumas dažnai skiriasi.

Mergina tikriausiai mieliau rengsis ragana. Tai nereiškia, kad vaikinas to negali padaryti. Normalu, kad nepilnamečiai renkasi labiau komiškus kostiumus. Suaugusieji dažniausiai renkasi temas, kad išgąsdintų. Net, …