Kaip išsirinkti lūpų dažų spalvą

Kokios spalvos lūpų dažus turėtumėte pasirinkti, norėdami pabrėžti savo grožį ir neatrodyti šaržuoti? Sužinokite, kaip pasirinkti lūpdažio spalvą, kad ji atitiktų jūsų grožio tipą – šalto ar šilto tono pasirinkimas yra raktas į sėkmę. Patikrinkite, kurios lūpų dažų spalvos atitinka jūsų veido ir plaukų spalvą!

Lūpų dažų spalva - kurią pasirinkti?

Apibrėžkite savo grožio tipą – kietas ar šiltas?

Kuris lūpdažis man tinka? Netiesa, kad tik alyvuogių spalvos moterys gali dėvėti lūpas intensyviomis spalvomis, o blondinės – tik rožinius lūpų dažus. Pirmas ir svarbiausias žingsnis norint rasti tobulą lūpų dažų spalvą – žinoti savo grožio tipą. Šios žinios bus naudingos ne tik renkantis lūpų dažus, bet ir palengvins drabužių pasirinkimą ateityje. Tokiu būdu pabrėšite savo veido grožį, „atgaivinsite veidą“ ir harmoningai padarysite lūpų ir akių makiažą.


Spalvos temperatūra

Kiekviena spalva turi savo šaltus ir šiltus atitikmenis. Net oranžinė arba raudona, laikomos šiltomis spalvomis, gali būti šaltesnio ir šiltesnio veido. Pažvelkime į du rožinius atspalvius – lašišą ir burnočius. Pirmasis atrodo saulėtesnis, džiaugsmingesnis, jis primena vasaros dieną. Antrasis, rausvai raudonas, turi daugiau mėlynos spalvos pigmento ir yra prisotintas arčiau šaltos violetinės spalvos.

Tokiu pačiu būdu galite atskirti kiekvienos spalvos temperatūrą. Atspalviai, kuriuose vyrauja geltonas pigmentas, yra šilti, vyrauja mėlyni – vėsūs.


Spalvų analizė, t. Y. Kokio tipo grožį turiu aš?

Jūsų grožis turi šiltą toną, jei:

  • Jūsų natūralūs plaukai yra aukso arba rausvos spalvos,
  • akių raineles įrėmina geltonai žali ratlankiai,
  • riešo venų spalva yra žalsva,
  • jūs gerai jaučiatės iš auksinių papuošalų.
Šilti atspalviai

Šilti lūpų dažų atspalviai

Jūsų grožis yra kietas, jei:

  • Natūralūs jūsų plaukai turi sidabrinį, pelenų ar platinos spindesį
  • vilkdalgiai yra grynai mėlyni, juodi arba pilkšvi pakraščiai,
  • riešo venų spalva yra mėlyna arba mėlyna,
  • jūs gerai jaučiatės iš sidabrinių papuošalų.
Šalti lūpų dažų atspalviai

Šalti lūpų dažų atspalviai

Šiltas grožio tipas – pavasario ir lūpų dažų spalva

Grožio tipo pavasario moters oda turi persiko atspalvį, ji linkusi parausti. Gali turėti auksinių strazdanų. Vilkdalgiai yra žalios arba mėlynos spalvos, dažnai yra aukso arba spalva žalsvai rudas. Rudi arba šviesūs plaukai jiems priklauso šiaudai, auksas, rausvas arba medus šviesti.


Dž.kaip pasirinkti lūpų dažų spalvą pagal grožio tipą pavasaris?

Subtiliai rožinės spalvoszminka Nesprierjois arba persikų lūpų blizgesys iš kolekcijos „Effet 3D“ tinka kaip pirštinė. Jei norite naudoti išraiškingesnes spalvas, eikite lūpų makiažas sultingo pomidoro ar apelsino spalvos. Apie tai plačiau rašome straipsnyje Pavasarinis grožio tipas – kokia makiažo ir plaukų spalva.


Šiltas grožio tipas – ruduo ir lūpų dažų spalva į burną

Šviesi, šiltos spalvos oda dažnai linkusi į strazdanas. Jo atspalvis primena dramblio kaulą arba persiką. Vasarą jis dažnai būna raudonas. Akys šiltosšį raktą – nuo žalios, iki alaus spalvos, iki šokolado rudos. Plaukai gali būti skirtingų atspalvių paraudimai – saulėta blondinė, kaštonas, morkos.


Kaip pasirinkti lūpų dažų spalvą, kad tiktų jūsų grožiui ruduo?

Raudonplaukės puikiai atrodo aukso rudos spalvos, oranžinė raudonos, šiltos smėlio spalvos. Jie taip pat gali Pirmyn siekti koralų lūpų dažų.


Kietas grožio tipas – vasara ir lūpų dažų atspalvis

Vasaros grožio tipas yra blyškus arba alyvuogių veido spalva. Priešingai nei šilto grožio tipai, žvilgantys kapiliarai ir venos yra melsvi, o strazdanos – pilkai rudos. Žalia, pilka, mėlyna arba rudos spalvos rainelė spindi vėsiu spindesiu arba turi pilkos spalvos įrišimas. Plaukai gali būti šviesūs arba rudi – jiems būdinga platina, sidabrinis blizgesys.


Kokios spalvos lūpų dažai šviesiaodžiai brunetei?

Pasirinkite šaltus atspalvius – rožinius miltelius, klasikinius raudonus, išraiškingas slyvas, pvz., Iš „Pure Color Envy“ kolekcijos. Jei norite ryškių spalvų, rinkitės kreminės smėlio spalvos. Ar ieškote ekstravagancijos? Mėlyni, pilki arba violetiniai lūpų dažai taip pat tinka jūsų grožio tipui.


Kietas grožio tipas – žiema ir lūpų makiažas

Žiema pasižymi labai šviesiu porceliano ar tamsių alyvuogių spalva, kuri pabrėžia intensyvų akių atspalvį – mėlyną, žalią arba tamsiai rudą. Ji retai raudonuoja. Klasikiniai žiemos plaukai yra juodos spalvos, tamsiai mėlynos arba sidabrinio blizgesio.


Kaip išsirinkti lūpų dažų spalvą, kad veidas būtų šviesus ir juodi?

Žiemos grožio tipas turi daug laisvės pasirinkti intensyvius atspalvius. Jis gali pasirinkti tamsiai violetinius, baklažanus, bordo, šaltus raudonus atspalvius arba bordo spalvos lūpų dažai.


Koks paprasčiausias būdas priderinti lūpų dažų spalvą prie savo odos atspalvio ir plaukų spalvos?

žaisti lūpų makiažas ir patikrinkite, kokia spalva tinka jūsų veidui. Vienomis spalvomis jūs spinduliuosite, kitose – pilka niūriai, tiesiog neteisinga. Ar manote, kad bordo spalvos lūpos jums tinka? Puiku! Spalvų analizė yra svarbi, bet svarbiausia yra tai, kaip jautiesi makiaže. Todėl jei madinga, violetiniai lūpų dažai yra tave nudžiuginti, nedvejok 😉 Pasirinkite savo mėgstamą spalvą iš mūsų pasiūlymų:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *