Kaip išsirinkti maišytuvą? Naudingi patarimai

vaizdas


Nuotrauka: ves-market.ru

Kokį maišytuvą geriausia pirkti? – atsakymas į šį klausimą gali atrodyti sudėtingas – parduodama daugybė įvairių tipų ir modelių įrenginių. Šiuolaikiniai įrenginiai turi daug funkcijų, kurių jums gali prireikti arba kurios gali nepasinaudoti. Tačiau pasirenkant tinkamą prietaisą, reikia nuspręsti, kokių savybių ir galios reikia tokiam maistui, kuriam norite įsigyti maišytuvą.

Supažindinsime su įvairių tipų maišytuvais, kad galėtumėte pasirinkti, kuris iš jų geriausiai tinka jūsų virtuvei. Ir mes pasistengsime išsamiai atsakyti į šiuos klausimus:

Kam skirtas blenderis?

Blenderis reikalingas produktų malimui, maišymui, plakimui.

Šie prietaisai yra virtuvės kombaino ir maišytuvo kryžius. Maišymo galimybes jie gavo iš maišytuvo, o smulkinimo peilius – iš virtuvės kombaino.

Blenderiai yra mažesni ir pigesni už virtuvinius kombainus – tačiau jie skirti nedideliam produktų kiekiui.

Ką daro blenderis?

Lyginant su maišytuvu, trintuvas gali apdoroti kietesnį maistą ir sutraiškyti ledą. Bet jis negali plakti oro tešlos taip gerai, kaip maišytuvas.

vaizdas


Nuotrauka: fashionhome.ru

Maišytuvai yra tiesiog nepakeičiami kūdikių maisto ruošimo procese. Šis prietaisas tiesiog būtinas, kai šeimoje yra vaikas. Įprastas sriubas jie gali greitai paversti sriubomis, pagaminti bulvių košę kūdikiui.

Taip pat galite ruošti uogų ir vaisių gėrimus, naminį majonezą, kokteilius, ledų kokteilį, svogūnus paversti koše – tiems, kurie nemėgsta, kai svogūnai plaukioja sriuboje ir daro daug kitų skanių ir sveikų dalykų. Didelio galingumo modeliai naudojami ledui smulkinti ir riešutams smulkinti.

Blenderių tipai

Yra dviejų tipų maišytuvai – panardinami (rankiniai) ir stacionarūs. O patogiausi yra kombinuoti modeliai, kurie sujungia abiejų galimybes.

Panardinamieji maišytuvai (rankiniai)

Šie prietaisai skirti malti džiūvėsėlius, virtas ir žalias daržoves bei prieskonines žoleles, ruošti padažus ir bulvių košes, mėsą nedideliais kiekiais. Bet daržovėms į salotas pjaustyti rankinio trintuvo geriau nenaudoti, nes produktai virs koše.

Tai pailgas metalinis arba plastikinis dėklas, prie kurio viename gale pritvirtinti 2 ašmenų peiliai. Toks maišytuvas panardinamas į indą su produktais. Dauguma gamintojų savo modeliams gamina įvairius papildomus purkštukus, kurie žymiai padidina įrenginio funkcionalumą.

vaizdas


Nuotrauka: nadavi.ru

Privalumai

– Galimybė reguliuoti indo konsistenciją – konsistencijos vienodumas ir malimo dydis priklauso nuo prietaiso veikimo trukmės.
– Lengva paruošti mažas porcijas.
– Eksploatacijos ir sandėliavimo metu užima mažai vietos.
– Lengva priežiūra.

Trūkumai

– Prastai paruošti kokteiliai.
– Sunkiai malami riešutai ir ledas.
– Prietaisą veikimo metu reikia laikyti rankoje, kol nuspaudžiamas mygtukas. Tai gali būti sunku ir užtrukti.

Blenderiai nėra skirti dirbti su tiršta tešla, tik su skysčiu. Prietaise nėra tešlos kabliukų.

Stacionarūs maišytuvai

Arba dubeniniai maišytuvai. Tokie prietaisai tinka ruošti daržovių ir vaisių tyreles, tešlą, kiaušinių baltymus, kokteilius, padažus, kremus, tyres sriubas, maišyti kokteilius, kai kurie modeliai susidoroja su ledo trupinimu.

Tai ant stovo pritvirtintas dubuo, kurio apačioje yra stabilumo suteikiančios kojelės. Į stovą tiekiama elektra, ant jo uždėti valdymo mygtukai.

vaizdas


Nuotrauka: nadavi.ru

Privalumai

– Dubenyje yra snapelis, kuriuo lengva pilti padažą ar kokteilius.
– Savarankiškas darbas. Blenderis stovi ant stalo, jo laikyti rankose nebūtina. Tereikia atsisiųsti produktus ir pasirinkti reikiamą greitį.

Trūkumai

– Prastai pjaustomos daržovės.
– Nepatogu virti mažomis porcijomis – turinys išsitepa ant sienelių, o peilis ne…