Kaip ištrinti „Facebook”

Kaip ištrinti „Facebook” profilį arba laikinai išjungti puslapį – instrukcijos

Kaip tai padaryti kompiuteryje
Prisijunkite prie savo paskyros. Tai galite padaryti dviem būdais: spustelėdami savo avatarą viršutiniame kairiajame ekrano kampe arba viršutiniame dešiniajame kampe spustelėdami apversto trikampio mygtuką.

pašalinti „Facebook-1” paskyrą
Paspaudę piktogramą „…”, atversite meniu, kuriame reikia pasirinkti „Profile and Marks Settings” (profilio ir žymių nustatymai).

ištrinti „Facebook-2” paskyrą
Būsite nukreipti į savo „Facebook” profilio nustatymus. Eikite į skirtuką „Jūsų „Facebook” informacija”. Čia galite pradėti nuo visos informacijos iškėlimo iš savo paskyros (1), o tada pereiti prie ištrynimo (2).

ištrinti „Facebook” paskyrą (3)
Prieš įkeliant duomenis „Facebook” paprašo pasirinkti, ką norite atsisiųsti: visus duomenis ar tik nuotraukas ir vaizdo įrašus, publikacijas, susirašinėjimą ir pan. Numatytoji parinktis – atsisiųsti visus duomenis. Taip pat galima nustatyti pageidaujamą kokybės lygį (pagal numatytuosius nustatymus – aukštas) ir formatą (HTML arba JSON).

Spustelėkite Sukurti failą. Bus pradėta kurti visų jūsų duomenų kopija. Būkite kantrūs – prireiks šiek tiek laiko.

ištrinti „Facebook” paskyrą
Kai procesas bus baigtas, „Facebook” apie tai praneš iššokančiu pranešimu. Archyvą galite atsisiųsti čia – skirtuke „Turimos kopijos”.

ištrinti „Facebook” paskyrą-5
Nuotraukas ir vaizdo įrašus taip pat galite importuoti į vieną iš alternatyvių paslaugų. Šią parinktį galima rasti skirtuke „Perkelti visų nuotraukų ir vaizdo įrašų kopiją”.

Ištrinti „Facebook” paskyrą-6
Galima pasirinkti „Dropbox”, „Google Photos” ir kitas paslaugas.

Ištrinti „Facebook” paskyrą-7
Kai duomenys bus įkelti ir būsite pasirengę ištrinti paskyrą, grįžkite į nustatymų skirtuką „Jūsų „Facebook” informacija” ir eikite į puslapio apačioje esantį meniu „Deaktyvavimas ir ištrynimas” (2).

Deaktyvuokite „Facebook” paskyrą
Šiuo atveju turite tik dvi galimybes: laikinai išjungti paskyrą arba ištrinti „Facebook” paskyrą. Įdomu tai, kad „Facebook” nusprendė neišversti šio puslapio į ukrainiečių kalbą.

ištrinti „Facebook-11” paskyrą
Pirmuoju atveju jūsų paskyra bus užblokuota – naudotojai negalės peržiūrėti jūsų publikacijų, nuotraukų ir vaizdo įrašų. Jūsų vardas, informacija ir profilio nuotrauka bus paslėpti. Tačiau vis tiek galėsite naudotis „Messenger” („Messenger” reikia išjungti atskirai).

Paskyrą galite išjungti tik įvesdami „Messenger” slaptažodį. Po to būsite nukreipti į deaktyvavimo puslapį. Jūsų bus paprašyta nurodyti priežastį ir atkreipti dėmesį, kad kartu su jūsų paskyra bus užblokuoti ir jūsų administruojami puslapiai. Norėdami to išvengti, turite paskirti kitą administratorių.

Jei norite ir toliau gauti pranešimus iš savo kontaktų (pavyzdžiui, būti pažymėti jų nuotraukose ir pranešimuose, kvietimus į grupes ir renginius ir t. t.), pažymėkite langelį „Atsisakyti el. pašto”. Pranešimai bus siunčiami į jūsų el. paštą.

išjungti „Facebook” paskyrą
Jei norite išjungti paskyrą, spustelėkite mygtuką „Deaktyvuoti” apatiniame kairiajame kampe. Atsivers langas, kuriame bus prašoma nedaryti kvailysčių ir tiesiog atsijungti nuo paskyros, užuot ją deaktyvavus.

Ištrinti „Facebook” paskyrą-13
Spustelėkite „Uždaryti”, tada dar kartą spustelėkite „Deaktyvuoti”. Galiausiai jūsų bus paprašyta patvirtinti savo sprendimą paspaudžiant „Deaktyvuoti dabar”.

Tada galite atkurti paskyrą naudodami savo telefono numerį ir el. pašto adresą. Visi joje esantys duomenys bus išsaugoti.

Jei jūsų sprendimas galutinis ir ketinate visam laikui palikti „Facebook”, galite pasirinkti „Ištrinti paskyrą”. Tada spustelėkite mėlyną mygtuką „Tęsti paskyros šalinimą”.