Kaip padaryti, kad jūsų veidas būtų lieknesnis

Bet kokiame makiaže svarbiausia yra tinkamos proporcijos, t. Y. Užtepti konkretų, būtiną kosmetikos kiekį, o tada tepti tiksliai toje vietoje, kur jos reikia. Gudrus kosmetikos spalvos ir konsistencijos gydymas keičia veido ovalą. Apvalų, kvadratinį veidą galima susilpninti, suteikiant jam aiškiai paryškintų bruožų. Kaip pasidaryti tokį makiažą?

Jei jūsų skruostai šiek tiek išsipūtę, jūsų veidas yra trikampis ir siaurėja žemyn, tada jums labai pasisekė. Su tokiu grožiu nereikia naudoti papildomų produktų, kurie suteikia optinio lieknėjimo efektą. Visuose kituose bronzantas, paryškintuvas ir kiti kosmetikos mėgėjai tikrai bus neatskiriamas padėjėjas, suteikiant teisingas proporcijas. Norint koreguoti ir „sumažinti veidą“, taip pat atitraukti dėmesį nuo tų elementų, kurie jūsų netenkina, būtinas kontūravimo, maskavimo ir paryškinimo kosmetikos rinkinys.

Kas tamsu – slepia, kas ryšku – išryškina – tai yra auksinė liekninančio makiažo taisyklė

Pasaulio vizažistai apie tai žino, todėl prisiminkite ir tai. Štai kodėl apvalus, kvadratinis veidas yra plonas su bronzantais – dedamas po skruostais, ant smilkinių ir aplink nosį. Rudas atspalvis slepia, mažina ir lieknina. Ryški spalva atkreipia dėmesį, nukreipia žvilgsnį į konkrečią vietą. Naudojant minėtą makiažą, akių kampai bus ryškūs, galbūt lūpos.

Ar jau žinote, kokių klaidų padarėte atlikdami dabartinį veido makiažą? Jei ne, pažiūrėkite, kaip tai turėtų atrodyti kituose vykdymo etapuose.

Antakiai kaip svarbiausias makiažo elementas

Šiuo atveju jų vaidmuo taip pat nemažėja, priešingai. Gerai nupieštas, paryškintas natūralios spalvos pieštuku ar šešėliu sumažins veido dalies, kurioje yra šventyklos, proporcijas. Veidas atrodys siauresnis, subtilesnis. Jei papildomai nuleisite plaukus ir padengsite jais dalį veido, gausite neįtikėtiną, stebuklingą efektą, kuriuo tikrai būsite patenkinti.

Kodėl antakiai tokie svarbūs? Žmogus, žiūrintis į tam tikrą veido sritį, kur stipriai pabrėžiami antakiai, atkreipia į juos dėmesį. Likusi veido dalis atrodo mažesnė ir proporcinga kūnui.

Piešdami antakius, nepamirškite jų išlaikyti tinkamo ilgio. Kuo ilgesnis, siauresnis gale, tuo geriau. Žinoma, viskas yra sveiko proto ribose.

Makiažas „praplečia žvilgsnį“

Tai nėra sudėtinga ir sunku įgyvendinti. Pakanka natūralaus atspalvio šešėlius taikyti visam viršutiniam vokui, o tamsesnį šešėlį virš viršutinio voko raukšlių linijos, nukreipto į išorę. Gerai patrinkite tokią kontrastingų šešėlių kompoziciją ir pieštuku pabrėžkite vidinį akies kamputį.

Galiausiai užrieskite blakstienas ir tušą. Taip pat galite pritvirtinti dirbtinius kuokštus, ypač išorinėse akies pusėse. Tokia procedūra dar labiau praplės jūsų žvilgsnį.

Gerai apibrėžti skruostai

Bronzeris vaidina svarbų vaidmenį liekninant makiažą, todėl verta jį padėti šiek tiek žemiau skruostų ir ant smilkinių bei nosies galų. Kita vertus, žymeklis virš skruostų, akies raukšlėse ir virš viršutinės burnos lūpos.

Geriausia kaip apdailą pasirinkti natūralų lūpų blizgesį ar lūpų dažus. Dėl to jūs gausite malonų, kasdienį makiažą, kuris tiks bet kokiai progai.

Liekninant makiažą svarbu kantrybė. Po kelių bandymų gausite tobulą veido kontūro retušavimą. Nesijaudinkite, pagaliau pavyks išsirinkti visus produktus, kad galutinis rezultatas būtų tikrai toks, kokį planavote.