„Go Dog Fun“ pliušiniai šunų žaislai Revi

10 mėnesių atnaujinimas: Po 10 mėnesių griežto žaidimo ir naudojimo šie pliušiniai žaislai nepaprastai gerai laikėsi. Nors dabar jie tikrai nešvarūs, nieko nepadarė paleidimas per skalbimo mašiną! Štai atnaujintas mūsų 95 svarų šuns ir jo mėgstamiausio dinozaurų žaislo kadras per 10 mėnesių nuo tada, kai jį pirmą kartą gavome.

Kalbant apie pliušinius žaislus, daugelis šunų mėgsta juos kuo greičiau sunaikinti. Tai, kas gali priminti mielą iškamšą, kurią turėjote vaikystėje, atrodo, kad melskitės į savo šunį! Visa tai yra smagu ir žaidimai, kol šuo įplyš skylę į žaislą ir pradeda traukti vidų.

kartofelio bandomasis žaislas

Tai ypač pavojinga dėl daugelio priežasčių. Didžiausias rūpestis yra žala, kurią gali padaryti jūsų šuo, jei jie praryja žaislo vidų.

Nurijus kažką panašaus į plastikinį virbulį ar medvilnės įdaro ritinius, jūsų šuo gali sukelti rimtų žarnų užsikimšimą ir kitas virškinimo problemas. Tai gali sukelti rimtus sužalojimus ir brangias operacijas!

Kurį laiką vengėme pliušinių žaislų su savo šunimis, kol radome „Go Dog Fun“ pliušinių žaislų liniją.

Pliusiniai žaislai „Go Dog Fun“ skiriasi tuo, kad dėmesys skiriamas patvariai, tvirtai konstrukcijai, neleidžiančiai lengvai sunaikinti kitus pliušinius žaislus.

eik šuo įdomus žaislas apžvalga

Du mūsų naujausi „Go Dog Fun“ žaislai yra diskelis pterodaktilas ir niūrus rožinis drakonas! Mes nustatėme, kad mūsų šunys labai mėgsta laisvus sparnus, kurie kabo ant šių žaislų.

dievo drakono žaisliukas

Kas daro šunų linksmus žaislus tokius patvarius?

Mūsų patirtis rodo, kad didžiausias šių šunų žaislų privalumas yra „Chew Guard“ įdėklai žaislų viduje. Kramtomosios apsauga yra tam tikras austas žaislo vidinis pamušalas, kuris neleidžia jūsų šuniui graužti pliušinio audinio ir lengvai išplėšti vidų, kai tik žaislas tampa permirkęs.

godog logotipas žaislas

Kita svarbi „Go Dog“ patvarumo priežastis yra dvigubai susiūtos siūlės, kurios neleidžia žaislui išsitraukti, kai jį tempia.

kartofelis žaidžia su dino žaisliuku

Mūsų šunys daug kartų žaidė virvę su „Go Dog Fun“ pliušiniais žaislais, o mes niekada neturėjome fantastiško žaislo.

sasha drakono šuns žaislas

Per daugiau nei 6 mėnesius mums teko kramtyti vieną iš šių pliušinių žaislų per labai intensyvų ir agresyvų kramtymo seansą, todėl šie žaislai tikrai nėra nesunaikinami. Kalbant apie pliušinius žaislus, jie yra daug geresni nei kiti konkurentai. Jie taip pat siūlo 30 dienų nemokamą vienkartinį pakaitalą, jei jūsų šuo greitai sunaikina pliušinį žaislą. Jei nerimaujate, kad jūsų šuo papūs bet kurį pliušinį žaislą, apsvarstykite galimybę peržiūrėti mūsų geriausių patvarių šunų žaislų sąrašą, skirtą agresyviems kramtomiesiems.

Atsižvelgus į tai, šiems žaislų šunims duodame dvi letenas. Tai, be abejo, bus mūsų šunų žaislų pagrindinė dalis ateinančiais metais.