Koks geriausias 2021 m.

Visame pasaulyje surinkti daugiau nei 2,7 milijardai dolerių pavertė filmą Keršytojai: Pabaigos žaidimas (2021 m.) Per didžiausią pelningumą istorijoje, nuvertęs sostą Avataras (2009), Jamesas Cameronas. „Marvel Studios“ filmas yra pasakos, prasidėjusios komiksuose prieš 56 metus, kulminacija legendinių Stan Lee ir Jacko Kirby rankose.

„Keršytojai“, gimę atsakant į „The Justice League“ sėkmę, iš leidyklos „DC Comics“, nuo pat pradžių pasižymėjo pirmos eilės herojais, tokiais kaip Thoras, „Captain America“ ar „Iron Man“. Per daugelį metų jų nariai buvo besikeičiantis, tačiau neprarandant savybių, kurios padarė šią grupę Galingiausi Žemės herojai.

Svarbiausias

  • „Marvel Studios“ filmai vėl sužadino susidomėjimą „Keršytojų“ komiksais. Šią įvairialypę superherojų grupę, kurią 1963 m. Sukūrė Stan Lee ir Jackas Kirby, daugybę kartų pakeitė nariai. Tačiau jie visada išlaikė savo egzistuojančių priežasčių priežastį: kovoti kartu su grėsmėmis, su kuriomis jie negalėjo susidurti vieni.
  • „Keršytojų“ kolekcijose pasirodė tokie svarbūs rašytojai ir menininkai kaip Roy Thomas, Roger Stern, George Pérez ar John Byrne. Tuo pačiu metu grupė per keletą metų žinojo keletą versijų, pavyzdžiui, „The West Coast Avengers“ ar „ Galutinis. Ši paskutinė komanda buvo įkvėpimas filmo grupės versijai.
  • Pirmą kartą artėjant prie „Avengers“ kolekcijos nebūtinai turi būti iššūkis, tereikia vadovautis keletu rekomendacijų. Pirmiausia turite nuspręsti, ar norite aprėpti viską, kas paskelbta, ar tik geriausias istorijas, kurios paprastai sudaromos tomais. Geros idėjos taip pat yra sužinoti internete ar sužinoti kitų skaitytojų nuomonę.

Reitingas: geriausi „Avengers“ komiksai rinkoje

Nepaprasta tokių filmų sėkmė kaip Keršytojai: Begalybės karas ir jo tęsinys „Endgame“ atgaivino susidomėjimą šia superherojų grupe. Todėl universalinių parduotuvių ir specializuotų knygynų lentynos perpildytos klasikiniais ir mažiau klasikiniais „Keršytojų“ titulais. Štai keletas jo perkamiausių komiksų šiais metais.

1 pozicija: Keršytojai 1. Keršytojų atvykimas (MARVEL OMNIBUS)

Negalite pradėti skaityti „Keršytojų“ nuotykių nežinodami jo kilmės. Šiame tome yra pirmieji 22 originalios kolekcijos numeriai, kuriuos parašė scenaristas Stan Lee ir jo dešinioji ranka, karikatūristas Jackas Kirby. Šiame tome sužinosime, kaip jo pirminiai nariai Thoras, Geležinis žmogus, Hulkas, Žmogus-skruzdė ir Vapsva susijungia su Loki grėsme.

Šis leidimas gerbia originalų formatą ir spalvas bei apima kiekvieno numerio viršelius. Šis tomas labai domina gerbėjus, nes jis atgauna kai kuriuos 40-ųjų personažus, tokius kaip „Namor“ ar „Captain America“, ir įtraukia juos į naują „Marvel“ visatą, kuri atsirado 1961 m., Paskelbus kolekcijos pirmąjį numerį. Fantastiškas 4.

2 pozicija: „Begalybės pirštinė“

„Begalybės pirštinė“, kurį „Panini Comics“ išleido savo scenarijaus autoriui Jimui Starlinui skirtame rinkinyje, yra komiksas, kuris buvo įkvėpimas dviems paskutiniams „Keršytojų“ filmams. Pagal paties Starlino scenarijų, George’o Pérezo ir Romo Limo piešinius, jis pasakoja apie išskirtinę herojų koalicijos ir Thanoso, Pašėlęs Titanas.

Laikomas vienu geriausių 90-ųjų „Marvel“ komiksų, „Begalybės pirštinė“ tai paveikė daugybę to meto kolekcijų – kryžių, aksesuarų ir miniserialų pavidalu. Tačiau šešis skaičius, sudarančius istoriją, galima perskaityti savarankiškai, norint suprasti istoriją, nereikia kreiptis į kitus komiksus.

3 pozicija: Keršytojų vakarinė pakrantė. Vizijos paieška

Praėjus vos metams „DC Comics“, karikatūristas ir scenaristas Johnas Byrne’as grįžo į „Marvel“, kad sukeltų revoliuciją „Keršytojai“. Pirmoji jo komisija turėjo atgaivinti Keršytojų vakarinė pakrantė, kolekcija, kurioje vaidina tokie pat herojai kaip Scarlet Witch, Vision, Hawkeye ar The Wasp. Rezultatas? Kūrinys geriausio anglo-kanadiečio menininko aukštyje.

Tarp šios istorijos įdomybių yra nauja kilmė, kurią Byrne suteikia „The Vision“, arba „Hulka“, Bruce’o Banner’io pusbrolio, išvaizda. Tomas sudaro 42–50 kolekcijos, kurią parašė ir nupiešė Byrne’as, su įspūdingu stiliumi, kuris jam būdingas. Tomas taip pat apima papildomą turinį, pavyzdžiui, straipsnius ar interviu su pačiu autoriumi.

4 pozicija: Keršytojai 5. Kree-Skrull karas

Šiame prabangiame tome yra „American Avengers“ kolekcijos numeriai nuo 89 iki 115, be „Daredevil“ kolekcijos 99 numerio. Šiais skaičiais pasakojamas vienas reikšmingiausių įvykių Marvel Visatoje: karas tarp ateivių Kree ir jų tradicinių priešininkų Skrullų, kurių vieninteliai Žemės gynėjai yra Keršytojai.

„The Kree-Skrull War“ yra Roy Thomaso scenarijus ir Nealo Adamso, Johno Buscemos ar Barry Smitho piešiniai, be kitų menininkų, „The Kree-Skrull War“ yra vienas geriausių aštuntojo dešimtmečio komiksų. Literatūros scenarijaus kokybė kartu su „The dalyvaujantys menininkai daro šią istoriją būtiną bet kuriam superherojų komiksų mėgėjui.

5 pozicija: Galutiniai dalykai 1. Antžmogis

Parašė Markas Millaras ir nupiešė Bryanas Hitchas, Galutinis Tai turėjo visiškai atnaujinti didelę „Marvel“ visatos dalį 2000-ųjų pradžioje. Tiesą sakant, tai buvo pagrindas dabartinei „Marvel“ kino visatai, kuriai iš šio komikso priklauso daugybė koncepcijų, požiūrių ir veikėjų.

Kolekcijos sėkmė „Ultimate X-Men“ privertė „Marvel“ suteikti scenaristui „carte blanche“ pasiūlyti visiškai atnaujintą „Keršytojų“ viziją. Pagrindinės šio komikso savybės yra sugebėjimas pagauti skaitytoją, puikus personažų vystymasis, dabartinė jo aplinka ir išskirtinė grafika, artima hiperrealizmui.

Prekių vadovas: viskas, ką turėtumėte žinoti apie keršytojus

Daugelis žmonių nesikreipia į superherojų komiksus vien todėl, kad mano, kad nieko nesupras. Jie negalėjo būti neteisesni. „Marvel“ visata vystėsi nuo 1961 m., Kas kelerius metus iš naujo sugalvojo save, kad pritrauktų naujų skaitytojų. Toliau mes jums pasiūlysime paprastą „Keršytojų“ skaitymo vadovą.

Žmogus skaito

Yra du komiksų skaitytojų tipai: įprasti ir nereguliarūs.
(Šaltinis: File404: 33713930 / 123rf.com)

Kaip gimė Keršytojai?

„Keršytojų“ kilmė yra proziškesnė, nei daugelis mano. Stan Maras, „Marvel“ redaktorius, norėjo rinkinio, kuriame vyrautų herojų santykiai, serijos ar muilo opera. Kita vertus, jo žvaigždžių karikatūristas Jackas Kirby norėjo parodyti savo meną, iliustruodamas greito tempo kovos scenas. Iš šio derinio atsirado „Keršytojai“.

„The Avengers“ kūrimas taip pat buvo atsakas į milžinišką jos varžovų grupės „DC Comics Justice League“ sėkmę. Tačiau, kol grupuojama išskirta konkurencija buvo sudaryti iš geriausių jos herojų, tokių kaip Betmenas, Supermenas ar „Wonder Woman“, „Marvel“ keršytojai – antrarūšiai veikėjai.

“Anksčiau man buvo gėda, nes buvau tik komiksų rašytoja, o kiti žmonės statė tiltus ar ėjo medicinos karjerą. Ir tada aš pradėjau suprasti: pramogos yra vienas iš svarbiausių dalykų žmonių gyvenime. Be jos jie manau, kad jei tu gali linksminti žmones, tu darai kažką gero “.

Pirmajame leidinyje, išleistame 1963 m. Rugsėjo mėn., „Iron Man“, Hulkas, Thoras, „Ant-Man“ ir „The Wasp“ susidūrė su Loki, Melo dievas. Šiame pirmame nuotykyje nepasirodė didžiosios leidyklos žvaigždės „Žmogus-voras“ ir „Fantastiškas ketvertas“. Tai buvo Janet Van Dyne, geriau žinoma kaip Vapsva, kuri pakrikštijo nevienalytę grupę kaip Keršytojai.

Kas yra geriausi „Keršytojų“ scenaristai?

  • Stan Lee. Šioje atrankoje negalėjo trūkti to, kas kartu su Jacku Kirby buvo vienas iš grupės kūrėjų. Lee žinojo, kaip pasiekti požiūrį į kolekciją – superherojišką grupę, kurioje santykiai tarp jos narių buvo tokie pat svarbūs ar svarbesni už mūšius, kuriuose jie kovojo. Kintanti jos narių prigimtis buvo dar viena Lee sėkmė.
  • Roy Thomas. Tomą palengvino Stanis Lee, atsakingas už „Keršytojų“ vadovą. Lee buvo nustatęs labai aukštą kartelę, tačiau naujasis rašytojas ne tik išlaikė kartelę, bet ir daugeliu būdų tobulino kolekciją. Thomas vadovavo „Keršytojams“ nuo 1966 iki 1972 m., Be kita ko, pasakodamas apie „Vizijos“ kilmę ar „Kree-Skrull“ karą.
  • Rogeris Sternas. Penkerius metus prie „Keršytojų“ vairo Sternas 1987 metais buvo atleistas dėl nesutarimų su kolekcijos redaktoriumi. Tačiau daugiau nei 60 jo parašytų numerių yra keletas geriausių istorijų Galingiausi Žemės herojai, kaip ir istorijos lankas Mansiono užpuolimas („Keršytojų“ numeriai nuo 270 iki 277).
  • Kurtas Busiekas. „Keršytojams“ vadovavęs nuo 1998 metų pabaigos, Busiekas liko kolekcijoje ketverius metus. Kartu su karikatūristu George’u Pérezu jis iš naujo apibrėžė grupę ir vėl ją paskyrė to meto „Marvel“ kolekcijų galvoje. Rezultatas? Vienas geriausių naujausios „Keršytojų“ istorijos etapų.

Kokios geriausios „Keršytojų“ istorijos?

Penkiasdešimt šešeri metai nepertraukiamų leidinių sukūrė daug puikių istorijų. Šioje lentelėje mes ne tik pasiūlysime dešimt geriausių „Keršytojų“ siužeto lankų, bet ir tai, kurie ispanų leidimai sudarė šias istorijas. Tikimės, kad mūsų lentelė jums bus naudinga.
Istorijos pavadinimas Ispanų kalba
Keršytojai prieš gynėjus (1973) „Marvel Gold“. Keršytojai prieš gynėjus. „Panini Comics“ (2012 m.)
„Korvac Saga“ (1978) „Marvel Gold“. Keršytojai: Korvaco sakmė. „Panini Comics“ (2014)
Vundagoro naktys (1979 m.)) „Marvel Gold“. Keršytojai: Wundagore naktys. „Panini Comics“ (2011)
Mansiono užpuolimas (1986) „Marvel Gold“. Keršytojai 9. Mansion užpuolimas. „Panini Comics“ (2012 m.)
Operacija: „Galaktikos audra“ (1992) „Marvel Gold“. Keršytojai: operacija „Galaktikos audra“, 1–3 tomai. „Panini Comics“ (2008)
Visada Keršytojai (1999) Išsamus „Marvel“. Visada Keršytojai. „Panini Comics“ (2017 m.)
„Ultron Unlimited“ (1999) Papildomų superherojų kolekcija. Keršytojai 02: Neribotas „Ultron“. „Panini Comics“ (2013 m.)
Kangų dinastija