Kaip pašalinti Skunk kvapą iš

Jei jums kada nors buvo nelaimė, kad jus purškė skunkas, žinote, koks nepakartojamas kvapas gali būti.

Tai yra pagarsėjęs dėl priežasties. Skunksai, nors ir apgaulingai žavingi savo išvaizda, aprūpinti specializuotomis išangės kvapo liaukų versijomis, kurios yra daugelyje kitų jų taksonominės grupės „Mustelidae“ narių.

Tarp garstyčių skunko liaukos yra vienos pažangiausių. Pats kvapas kyla iš cheminių junginių, vadinamų tiolais, arba pakaitomis kaip „merkaptanai“. Šie sieros pagrindo chemikalai kvepia aukštu dangumi, o kvapas ne tik kenkia, bet ir stebėtinai sunku išgauti kvapą iš naminių gyvūnėlių kailio.

Skunksai, kurie gana paplitę JAV ir Europos priemiesčiuose, nepabūgs purkšti smalsų šunį. Iš tikrųjų jų polinkį į tai komentavo ne kas kitas, o Charlesas Darwinas Biglio kelionės:

Suvokdamas savo galią, jis dieną klajoja po atvirą lygumą ir nebijo nei šuns, nei žmogaus. Jei šuo raginamas pulti, jo drąsą akimirksniu patikrina keli lašai vaisiaus aliejaus, kuris sukelia smurtinę ligą ir bėga per nosį. Nepriklausomai nuo to, kas kadaise tai užteršta, amžinai nenaudinga.

Skunko išskyros yra gana riebios, jose yra daug lipidų, kurie šiek tiek per gerai prilimpa prie plaukų ir kailio.

Jums gali kilti pagunda pradėti skalauti šuns kailį žarna, tačiau, deja, tai, kad kvapo junginiai suyra, iš tikrųjų gali tapti tolygiai daugiau kvapus susilietus su vandeniu. Junginiams skaidantis į sieros kvapo tiolus, kvapas tik blogėja.

Skunk purškalas dvokia. Laikotarpis. Taigi, ką galite padaryti, kad pašalintumėte kvapą, kai Fido grįš namo po bėgimo su apylinkės laukiniais gyvūnais?

Laimei, yra keletas dalykų, kuriuos galite padaryti, kad suvaldytumėte skunko kvapą. Kartu su namų gynimo priemonėmis, tokiomis kaip peroksido mišiniai ir pomidorų sultys, taip pat yra be recepto įsigytų produktų, kurie yra skirti neutralizuoti ir pašalinti šuns kailį.

Pirmieji dalykai pirmiausia: kaip pirmiausia užkirsti kelią skunkingo incidentams

Pirmas dalykas, kurį turėtumėte padaryti, yra pabandyti užkirsti kelią skunkams, kurie kabo aplink jūsų turtą, ir neleisti šuniui susidurti akis į akį.

Kai kuriose srityse tai gali būti lengviau pasakyti nei padaryti. Tačiau yra keletas atsargumo priemonių, kurių galite imtis, kad skunkai nepatektų į jūsų nuosavybę.

  • Pašalinkite visus galimus maisto šaltinius. Jei skunksai traukia į jūsų kiemą, problema gali būti ta, kad jūs netyčia aprūpinate jiems patogų maisto šaltinį. Skunksai, kaip ir ragonai ir kiti laukinės gamtos kenkėjai, atiteks jūsų šiukšliadėžei, jei ji nebus gerai uždaryta. Jei įmanoma, įsitikinkite, kad jūsų lauko šiukšliadėžės yra uždengtos sandariu dangčiu, kurį sunku lengvai pašalinti. Jūs taip pat galite atbaidyti skunkus ir kitus kenkėjus pašalindami nukritusius vaisius, riešutus ir kitas valgomas medžiagas, kurios gali nukristi nuo medžių ar krūmų jūsų nuosavybėje.
  • Naktį būkite gerai apšviesti savo kiemą. Skunksai pirmiausia yra raumeniniai ir tam tikru mastu naktiniai. Ryškios šviesos veikia kaip atgrasymo priemonės. Kaip sąnaudų taupymo priemonę galite įdiegti judesio jutiklius, kurie įjungia lauko apšvietimą tik tada, kai juos suveikia gyvūnas, sumažindami elektros energijos kiekį, kurį naudojate, kad nenukentėtumėte.
  • Automatiniai purkštuvai taip pat gali išvyti skunksus. Iš tikrųjų galite rasti purkštuvų sistemas, skirtas atbaidyti laukinius gyvūnus. Įjungus judesio jutiklį, jie išpurškia vandenį, vijosi meškėnus, šuo ir kitus kaimynystės gyvūnus.
  • Taip pat veikia sienos, tvoros ir kiti barjerai. Skunksai nėra ypač geri laipioti, todėl aukšta tvora ar sienos siena gali juos atitolinti.

Šios priemonės gali sumažinti tikimybę, kad jūsų šuo susidurs su nemaloniu bėgimu.

Tai pasakius, štai ką galite padaryti, jei jie buvo purškiami.

Pomidorų sultys: laiko patikrintas sprendimas – ar taip?

Viena iš populiariausių namų gynimo priemonių norint pašalinti kvapą iš tikrųjų yra pomidorų sultys. Jei esate 90-ųjų vaikas, galite prisiminti tą seną „Rugrats“ siužetą, kur Chuckie purškiamas šnipštu, o jo tėtis maudo jį vonioje, pilnoje pomidorų sulčių.

Bet ar tai iš tikrųjų veikia?

Pasirodo – ne. Pomidorų sultys gali užmaskuoti kvapą, tačiau juose esančios rūgštys nepadaro daug, kad iš tikrųjų neutralizuotų už kvapą atsakingus junginius, kurių sudėtyje yra sulferio.

Taigi tai nėra geriausias jūsų pasirinkimas. Jūs tikriausiai tiesiog pateksite į lipnią netvarką, jei bandysite šunį supjaustyti pomidorų sultimis.

Mes nerekomenduojame. Tačiau yra ir kitų formuluočių gali neutralizuoti smarvę.

Geriausias sprendimas: Skunk Odor Eliminator

Prieš pradėdami vartoti namų gynimo būdus, pakalbėkime apie sprendimą, specialiai sukurtą būtent šiai problemai – „Skout’s Honor Skunk Odor Eliminator“.

Kalbant apie tai, kaip iš tikrųjų pašalinti kvapą, tai yra pats artimiausias dalykas, kurį pasieksite.

Produkte yra a patentuotas molekulinis dezodorantas kuri skirta sunaikinti smarvės kvapo tiolius, kontaktuojant, greitai ir efektyviai pašalinant kvapo šaltinį. Tai saugu naudoti naminių gyvūnėlių kailiuose, taip pat ant negyvų daiktų, kurie buvo nuskriausti. Puikus dalykas, kurį visais atvejais turite namuose.

Norėdami jį naudoti, tiesiog užpilkite liberalų kiekį ant savo šuns kailio, tolygiai paskleiskite jį ir švelniai įmasažuokite į savo kailį. (Vis dėlto būkite atsargūs, kad išvengtumėte kontakto su akimis, nes šis produktas gali dirginti akis.)

Tada tiesiog nuplaukite juos kambario temperatūros vandeniu. Pakartokite, kiek reikia, o „Skout’s Honor“ turėtų pasirūpinti kvapu už jus.

Vandenilio peroksidas, kepimo soda ir indų muilas: paprasta namų formulė

Žiupsneliu galite išplakti skunko kvapo tirpalą iš kelių įprastų buitinių ingredientų.

Štai ko jums reikia:

  • 1 kvartas 3% vandenilio peroksido tirpalo
  • ¼ puodelio soda
  • 1 šaukštelis skysto indų muilo

Dabar yra vonios laikas. Tirpalą tolygiai paskirstykite ant šuns kailio. Leiskite jam pasėdėti minutę ar dvi, tada kruopščiai nuplaukite.

Vėliau nuplaukite šuns kailį įprastu naminių gyvūnėlių šampūnu.

Kai šuo bus malonus ir sausas, didžioji dalis kvapo turėtų nebelikti.

Bet sąžiningai, tai iš tikrųjų nėra optimalus sprendimas. Jei įmanoma, geriausia, jei po ranka yra tikrasis skunkingo produktas.

Moteriškos higienos priemonės: žnyplėje iš tikrųjų gali veikti dušo kabina

Kitas „žaibų“ tirpalas, kurį galite naudoti, su sąlyga, kad gulite, yra dušo rinkinys, kaip ir moteriškos higienos produktas.

Dvi uncijos tirpinančio tirpalo, sumaišyto į galoną vandens, gali būti stebėtinai veiksmingos.

Po to būtinai kruopščiai praskalaukite šuns kailį, kaip ir kitus namų skunko sprendimus.

Apskritai, „Skunk“ skirti produktai yra geriausias pasirinkimas

Nors naminės kompozicijos, kuriose naudojami ingredientai, tokie kaip indų muilas, gali padėti, tačiau geriausias pasirinkimas yra produktas, specialiai sukurtas suskaidyti junginius, atsakingus už kvapą.

Jei jūsų kaimynystėje dažnai skunks, o jūsų šuo buvo purškiamas praeityje, patartina visam atvejui laikyti šiek tiek Skunk Odor Eliminator. Mes taip pat primygtinai rekomenduojame pažvelgti į mūsų straipsnį apie geriausias žvakes / purškalus nuo šuns kvapo, kad pasirūpintumėte likusiu kvapu, kuris gali būti pastebėtas jūsų namuose.

Kartu su priemonėmis, skirtomis išlaikyti skruostus nuo jūsų nuosavybės ir šuns, pvz., Lauko apšvietimas ir aukštos tvoros, galite sumažinti škvalo atakos tikimybę, o jei taip atsitiks, galite išvengti vargo susidoroti su kvapu