Koks geriausias 2021 m.

Vaizdinės grafikos planšetiniai kompiuteriai yra nepamainomas darbo įrankis įvairiausiems profesionalams, pavyzdžiui, architektams, iliustratoriams ar grafikos dizaineriams. Be to, pastaraisiais metais dėl to, kad pasirodė pigesnių kainų modeliai, vis daugiau piešimo ar fotografijos redagavimo gerbėjų lažinasi dėl šių įrenginių.

Neabejotina, kad „Wacom“ ir toliau yra didžiausia rekomendacija šiame sektoriuje. Tačiau šiuo metu yra keletas gamintojų, kurie siūlo aukštos kokybės alternatyvas su tikrai priimtinomis kainomis. Taigi, jei norite mėgautis universalumu, patogumu ir tikslumu, kurį siūlo grafikos planšetiniai kompiuteriai su ekranu, turite tai vis lengviau.

Svarbiausias

 • Grafinės planšetės su ekranu, be kita ko, turi grafinio dizaino, iliustracijų, architektūros ir fotografavimo retušavimo programas.
 • Grafinės planšetės su ekranais yra paprastos naudoti, labai patogios ir universalios. Be to, norint dirbti, kai kurių nereikia prijungti prie kompiuterio.
 • Pirmasis kriterijus, į kurį turėtumėte atsižvelgti rinkdamiesi planšetinį kompiuterį, yra jo naudojimas. Toliau turite atsižvelgti į tokius dalykus kaip ekrano dydis, skiriamoji geba ir rašiklio savybės.

Geriausios grafikos planšetės su ekranu rinkoje: mūsų rekomendacijos

Mes norime pradėti apsipirkimo vadovą pateikdami jums penkių geriausių planšetinių kompiuterių su ekranu pasirinkimą, kurį šiuo metu galite rasti rinkoje. Jie yra tokie:

Geriausia grafinė planšetė su ekranu pradedantiesiems

„XP-PEN Artist 15.6 Pro“ yra puiki alternatyva „Wacom“ vaizdo grafikos planšetiniams kompiuteriams, nors ir už mažesnę kainą. Tai idealiai tinka tiek pradedantiesiems, tiek vartotojams, kurie jau turi tam tikros patirties naudojant šiuos įrenginius.

Integruotas ekranas su IPS skydeliu Pilnas 15,6 “(colių) HD, su kuria mėgausitės ryškiomis spalvomis ir puikiu detalumu. Be to, tai suteikia efektą paralaksas (paralaksas) beveik nulis.

Jis tiekiamas su P05R rašikliu, kurio jautrumas yra 8 192 tikslumo, palaikantis iki ± 60º pakreipimą.

Geriausia grafikos planšetė, skirta pradėti piešti ir mokyti

„Wacom One Creative Pen“ ekranas yra daug daugiau nei piešimo planšetė. Tai taip pat yra išorinis jutiklinis ekranas su HDMI jungtimi. Be to, tai planšetinis kompiuteris, apdovanotas kaip geriausias „CES 2021“ produktas. Su juo galėsite mėgautis jausmu, identišku tam, kurį patiriate piešdami pieštuku ir popieriumi.

Jis suderinamas su „Windows“, „MacOS“ ir kai kuriais „Android“ įrenginiais, nors gali veikti ir savarankiškai. Integruoti ekraną Pilnas 13,3 “HD. Ir apima trijų programų licenciją.

Geriausia grafinė planšetė su 4K raiškos ekranu

„Wacom Cintiq Pro 24 Pen and Touch“ turi idealų dydį, galią ir našumą darbui bet kurioje 2D ir 3D srityje. Pradedantiesiems jis turi įspūdingą 23,6 colių IPS jutiklinį ekraną su 4K raiška ir 99% „Adobe RGB“ spalvų tikslumu.

Be to, jis tiekiamas su „Wacom Pro Pen 2“ rašikliu su 8192 jautrumo lygiais. Jis suderinamas su „Windows“ ir „MacOS“. Jis turi vieną USB 2.0 prievadą, tris USB 3.0, vieną USB-C, vieną HDMI 2.0 ir vieną „DisplayPort“.

Pats universaliausias ir prieinamiausias „Wacom Cintiq“ grafinis planšetinis kompiuteris

„Wacom Cintiq 16HD“ yra geriausias pasirinkimas, jei ieškote grafinės planšetės su ekranu už prieinamą kainą ir nenorite eiti į kompromisus dėl „Wacom“ siūlomos kokybės.

Yra 15,6 colių LCD ekranas Pilnas HD ir 72% NTSC spalvų gama. Be to, jame yra „Wacom Pro Pen 2“ skaitmeninis rašiklis su 8192 jautrumo lygiais. Tai turi labai mažą poveikį paralaksas.

Trumpai tariant, tai modelis, skirtas kūrybingiems mėgėjams ar pusiau profesionalams, meno ar dizaino studentams ir riboto biudžeto profesionalams.

Geriausias kainos ir kokybės santykio grafikos planšetinis kompiuteris

„HUION Kamvas Pro“ grafikos planšetiniai kompiuteriai yra bene geriausia „Wacom“ „Cintiq Pro“ alternatyva, tačiau už gerokai pigesnę kainą. Galbūt vienintelis pastebimas skirtumas yra tas, kad „HUION Kamvas Pro“ nėra lytėjimo taktas.

Planšetiniame kompiuteryje integruoti keturi mygtukai ir jutiklinė juosta. Turi ekraną Pilnas HD 13,3 colių ir plataus 178 ° kampo žiūrėjimo kampas. Be to, jis turi skaitmeninį rašiklį PW507, kuris palaiko ± 60º polinkius ir turi 8192 slėgio jautrumo lygius.

Prekių vadovas: viskas, ką turėtumėte žinoti apie vaizdinės grafikos planšetinius kompiuterius

Prieš perkant grafinę planšetę su ekranu, rekomenduojama išspręsti visus iškilusius klausimus apie šių įrenginių veikimą. Kad galėtumėte tai padaryti, parengėme jums šį skyrių. Tikimės, kad tai padės jums pirkti.

Grafinės planšetės su ekranu, be kita ko, turi grafinio dizaino, iliustracijų, architektūros ir fotografavimo retušavimo programas. (Šaltinis: Guillem: 88075437 / 123rf.com)

Kas iš tikrųjų yra vaizdinės grafikos planšetiniai kompiuteriai?

Vaizdinės grafikos planšetiniai kompiuteriai yra elektroniniai prietaisai, kuriuos gali reikėti prijungti prie kompiuterio, o jų nereikia, ir kurie leidžia skaitmeninti grafiką ir piešinius rankomis. Jie turi lietimui jautrų paviršių, kuris taip pat veikia kaip ekranas, rodantis vartotojo skaitmeniniu rašikliu padarytus pėdsakus.

Todėl galima sakyti, kad grafikos planšetėse su ekranu daugiausia yra du komponentai: pati planšetė, integruojanti ekraną, ir skaitmeninis rašiklis. Planšetiniame kompiuteryje gali būti keli mygtukai, kurių funkcijas paprastai galima užprogramuoti. Tuo tarpu pieštukai turi keičiamą antgalį, kurį reikia pakeisti dėvint.

Kokie yra grafinių planšetinių kompiuterių privalumai ir trūkumai?

Nepaisant didesnės kainos, vaizdinės grafikos planšetiniai kompiuteriai tampa vis populiaresni. Be abejo, to priežasties reikia ieškoti svarbiuose pranašumuose, kuriuos jie suteikia ir mėgėjams, ir profesionalams. Pažvelkime į svarbiausius.

Privalumas

 • Jie leidžia jums pasiekti tikslesnes linijas, nei galima pasiekti su pele.
 • Jie leidžia jums pamatyti rezultatą, kai piešiate.
 • Kai kurie modeliai gali veikti nepriklausomai nuo kompiuterio.
 • Jie yra ypač universalūs.
 • Jie padeda pasiekti natūralesnių ir realistiškesnių rezultatų.
 • Jie leidžia patirti jausmą, labiau panašų į piešimą ant popieriaus.
 • Jie yra patogesni nei planšetiniai kompiuteriai be ekrano.
 • Jie yra lengvai naudojami ir labai intuityvūs.

Trūkumai

 • Jų kaina yra žymiai didesnė.
 • Iš pradžių gali tekti šiek tiek priprasti.

Kam patartina įsigyti grafinę planšetę su ekranu?

Grafikos planšetės turi daugybę programų įvairiose srityse, tokiose kaip grafinis dizainas, iliustracijos, inžinerija ir architektūra. Jie netgi gali būti naudojami mokant internetinius užsiėmimus, naudojant juos kaip lentą. Todėl jie yra rekomenduojami skirtingų tipų vartotojams, tarp kurių yra šie:

 • Architektai
 • Grafikos dizaineriai
 • Inžinieriai
 • Iliustratoriai
 • Fotografai
 • Mokytojai
 • Karikatūristai
 • 3D animatoriai

Grafinės planšetės su ekranais yra paprastos naudoti, labai patogios ir universalios. Be to, norint dirbti, kai kurių nereikia prijungti prie kompiuterio. (Šaltinis: Golubovy: 127244764 / 123rf.com)

Kokių programų gali prireikti piešti ir redaguoti naudojant grafinę planšetę?

Nesvarbu, kokia gera yra planšetė, jei jos neturite programinė įranga dizainą ar redagavimą, su tuo daug negalėsite padaryti. Kai kuriose yra nemokamų licencijų kai kurioms populiariausioms programoms. Kartais tai yra laikinos licencijos. Kitu metu jie leidžia jį naudoti neribotą laiką. Taip pat yra keletas nemokamų programų.

 • Vykdyti: Tai skaitmeninė tapybos, iliustravimo ir piešimo programa.
 • Komiksų studija: Viena iš geriausių manga stiliaus komiksų ir iliustracijų kūrimo programų.
 • „Photoshop“: Nieko naujo neatrasime, jei pasakysime, kad tai yra populiariausia profesionalaus redagavimo programa. Jo naudojimas retušavimui ir fotografijų redagavimui yra labai plačiai paplitęs. Tai galingiausia egzistuojanti programa.
 • „Corel Painter“: Tai laikoma pagrindine „Photoshop“ varžove. Tai labai išsami programa. Jis ypač orientuotas į skaitmeninės tapybos kūrimą.
 • Iliustratorius: Tai viena iš sunkiausiai naudojamų programų, nors su ja galite pasiekti nuostabių rezultatų.
 • „Clip Studio“ dažai: Tai akivaizdžiai viena iš programų, kurias dažniausiai naudoja mangos ir komiksų gerbėjai.
 • Krita: Puikus programinė įranga nemokamas piešimas. Jame yra profesionalių įrankių, nors tai nėra programa, užvaldanti daugybę galimybių.
 • „ArtRage“: Su juo galite padaryti skaitmeninius paveikslus taip, lyg tai darytumėte ant autentiškos drobės. Jis išsiskiria tuo, kad turi labai intuityvią sąsają.

Kai kuriose vaizdo grafikos planšetiniuose kompiuteriuose yra licencijos programinė įranga redagavimui, dizainui ar piešimui.

Pirkimo kriterijai

Prieš pasirinkdami planšetinį kompiuterį, turėtumėte išanalizuoti, kokio tipo prietaiso jums reikia ir kokias tikslias jo savybes jis turi. Geriausias būdas tai padaryti yra tinkami pirkimo kriterijai. REVIEWBOX.es svetainėje mes naudojome:

Naudokite planuojamą tabletę

Jei planšetinį kompiuterį norite naudoti profesionaliai ar pusiau profesionaliai, turite atsižvelgti į tai, kokį planšetinį kompiuterį naudosite. Štai keletas rekomendacijų šiuo klausimu.

Program Jums reikalingos tabletės tipas
Animacija 3D Vienas su vidutiniu ar dideliu ekranu. Jis turi būti labai jautrus.
Architektūra Jis turi būti visiškai suderinamas su tokiomis programomis kaip „Autocad“, „3DS MAX“, „Autodesk Sketchbook“, „Revit“ ar „Lumion“.
Dizainas grafinis Jie turi turėti didelį ekraną ir didelę skiriamąją gebą, bent jau „Full HD“.
Iliustracija Idealiu atveju jis turėtų turėti didelį jautrumą ir daugialypį ekraną. Jis turi būti visiškai suderinamas su „Windows“ ir „MacOS“.
Retušuoti skaitmeninis Dydis nėra toks svarbus, nors skiriamoji geba turi būti pakankamai didelė. Žinoma, jis turi būti suderinamas su „Adobe Photoshop“.

Slėgio taškai

Tabletės tikslumo lygiai paprastai nurodomi akronimu NDP (slėgio lygiai) ir gali labai skirtis priklausomai nuo modelio. Kuo didesnis tikslumas, tuo didesnis jautrumas judėjimui ir todėl geresnių rezultatų gausite. Šiuo metu labai paplitusi vertė yra 8192 na.

Vaizdinės grafikos planšetiniai kompiuteriai yra nepamainomas darbo įrankis įvairiausiems profesionalams, pavyzdžiui, architektams, iliustratoriams ar grafikos dizaineriams. (Šaltinis: Diaz: 36157307 / 123rf.com)

Dydis

Galite rasti grafinių planšetinių kompiuterių su skirtingo dydžio ekranais. Mažiausi daugelio gamintojų modeliai paprastai būna 13 “. …