Mes išrenkame jums geriausią dovaną

Puikiai pažįstate savo motiną ir norite jai padovanoti kalėdinę dovaną. Tačiau išrinkti dovaną mamai gali būti nemenkas iššūkis. Kokios kalėdinės dovanos jai patiks? Peržiūrėkite patikrintas dovanų idėjas, kurios pradžiugins jūsų mamą.

Kokią dovaną mamai pasirinkti Kalėdoms?

Yra tik viena mama, ir Kalėdos kartą per metus – žvaigždė yra puiki proga nustebinti mamą. Bet kokia dovana mamai rinktis? Orientuojamės į dalykus, kurie leis mamai pasirūpinti savimi ir pasijusti ypatinga. Jai tikrai pravers praktinės dovanos, tokios kaip keptuvė ar šiltas šalikas, tačiau ar jos bus tokios pat laimingos kaip jos svajonių kvepalų butelis?

Kokia dovana mamai jai labiausiai patiks?

Eglutės kvepalai yra jaučio akis. Verta siekti klasikos, t. Y. Nesenstančių kvepalų. Žemiau rasite geriausiai parduodamus kvapus motinoms.

1. Euphoria kvepalai

Tai „Calvin Klein“ mados namų pasiūlymas. Kvapas patiks kiekvienai šiuolaikinei mamai. Jame pajausite vaisines natas ir rytietiškas gėles – norint palaužti saldumą, kompozicija papildyta medienos ir dervos aromatais. Įdomus priedas yra kremo akordas, apvyniojantis visą kompoziciją. Patvarumas yra stiprioji „Euphoria“ kvepalų pusė. Kalbant apie klasikinį aromatą, butelio kaina nėra per didelė, todėl per daug neapsunkina kalėdinio biudžeto.

2. „Dior J’Adore“ kvepalai

Neabejotinai kvepalų meno šedevras ir geriausia kalėdinė dovana, apie kurią ji galėjo kada nors svajoti. Kuo ypatingas šis kvapas?

Kompozicija buvo sukurta 1999 m. – ji pasirodė tuo metu, kai rinka buvo prisotinta gurmaniškų kvepalų, t. Y. Labai saldžių kvapų. Kvapų natose yra gėlių aliejų ir vaisių natų. Mišinio pagrindas yra baltasis muskusas. Visas dalykas yra subtilus ir jausmingas. Kvepalai „Dior“ priklauso prabangių kvapų kategorijai, tačiau išlaidos tikrai pasiteisina – patiks klasiką vertinančioms moterims.

3. Elizabeth Arden kvepalai

Net jei kalėdinių dovanų biudžetas yra ribotas, nereikia atsisakyti kvepalų eglutei. „Elizabeth Arden“ kvapai yra pasiūlymas, kuris nesugadins jūsų piniginės ir tikrai patiks daugeliui mamų. Šio prekės ženklo kompozicijoms būdingi saldūs kvapai – jei jūsų mama mėgsta lengvus gėlių kvepalus, ji tikrai bus patenkinta buteliu 5-oji aveniu ar Grožis.

Kosmetika – populiariausia dovana mamai Kalėdoms

Daugumai moterų patinka kosmetika, kurią randa po eglute. Verta žinoti, kad geras veido kremas yra svarbiausias moterų tualetinio stalo produktas. Kurių prekių ženklų nuomonė šiuo metu yra gera? Moterims patinka garsių gamintojų, tokių kaip Estée Lauder, Clinique ar L’Oreal, kosmetika. Žemiau yra paruošti kalėdinių dovanų pasiūlymai iš šių prekių ženklų asortimento:

1. „Estee Lauder Resilience Lift“ stangrinantis veido ir kaklo kremas

Jūsų mamai tai patiks dėl trijų priežasčių. Pirma, kremas kovoja su pagrindinėmis raukšlių priežastimis, todėl veikia kaip senėjimo požymių panacėja. Antra, tai suteikia kėlimo efektą, t. Y. Išlygina odą ir suformuoja veido kontūrą. Trečia, jis drėkina odą, padaro odą švytinčią ir švytinčią. Stangrinamasis kremas „Estee Lauder“ yra elegantiškame indelyje, todėl puikiai tinka atostogų sezonui. dovana mamai.

2. „L’Oreal Nutri Gold“

Šis veido aliejus yra dovana 20–50 metų mamoms. Tai ne tik regeneruoja ir drėkina odą, bet ir suteikia kasdienio malonumo ją naudojant – gražus jos kvapas atpalaiduoja. Svarbu tai, kad ant veido nelieka riebaus sluoksnio, kuris iš karto prasiskverbia į sausą odą. „Nutri Gold“ sudaro 8 regeneruojantys aliejai, o jo kaina yra labai gera.

3. „Clinique Smart“ serumas

Elegantiškame jo buteliuke slepiasi intensyviai veikliųjų medžiagų mišinys, kuris yra naudingas odai. Ši kosmetika veikia visapusiškai – apsaugo odą, suvienodina jos spalvą, atkuria ją ir sumažina raukšles. Tai tikrai bus puiki dovana, nes „Clinique“ serumas tinka bet kokio amžiaus ir odos moterims.


Dėmesio!

Rinkdamiesi kosmetiką kaip dovaną šventėms, nepamirškite jas derinti prie gavėjo amžiaus. Nepamirškite apie gražų dovanų nustatymą. Kaip supakuoti dovaną? Greičiausias būdas yra įsidėti į rankinę. Jei kremas yra kartoninėje dėžutėje, galite jį tvarkingai suvynioti popieriumi. Dovanos ir smulkios detalės rodo, kad jums kas nors rūpi – jūsų mama nusipelno hito kalėdinės dovanos!