Kaip pašalinti šunų plaukus nuo a

Ar šunų plaukai aplenkė jūsų automobilį? Kaip žmogus, turintis du didelius šunis, kurie yra sunkūs šunys, aš labai gerai žinau, kad tai gali atrodyti kaip mūšis, kurio niekada nepavyks laimėti. Kartais atrodo, kad reikia tiesiog pasiduoti turint „šunų automobilį“.

Bet šuns automobilis tiesiog dvokia! Pirmiausia, jei einate bet kur, galite atsidurti šunų plaukuose, net jei jūsų šunys nėra su jumis.

Norite nuleisti langus ir mėgautis grynu oru? Mėgaukitės šuns plaukų sūkuriu automobilio viduje! Nesileiskime į galimus susikaupiančius kvapus ir kvapus …

Neseniai aš pradėjau kampaniją, siekdama atsikratyti savo „šuns automobilio“ statuso, kad jis taptų švaresnis ir reprezentatyvesnis. Jei šie patarimai, įrankiai ir taktika man tinka, aš jums pažadu jie gali dirbti bet kokiam automobiliui. Tai ne visada smagu, tačiau tai yra efektyviausias ir laiką taupantis būdas nuimkite šunų plaukus iš savo automobilio.

Prevencija ir apsauga

Pradedantiesiems jūsų pagrindinis tikslas gali būti apsaugoti automobilį nuo ilgalaikės žalos. Kaip jums sekasi tai padaryti, gali priklausyti nuo kelių veiksnių, tokių kaip jūsų šuns dydis, kiek jų turite, kur jie važiuoja automobilyje ir pan.

Jei turite vidutinio ir didelio dydžio šunį, tikriausiai turite jį važiuoti ant galinės sėdynės. Tai tikrai geriausia jūsų šuns saugumui, nenorite, kad ji būtų keleivio sėdynėje, kur avarijos atveju oro pagalvė gali nusimesti ir atsitrenkti. Geriausias variantas yra užpakalinėje sėdynėje su diržais, pritvirtintais prie saugos diržų sagties.

Jei to nepadarysite, norėsite apsaugoti tas galines sėdynes, ypač jei turite odinį saloną. Net jei turite audinio saloną, galbūt norėsite juos apsaugoti, kad išlaikytumėte savo automobilio perpardavimo vertę.

Geriausias variantas, kurį radau, yra naudoti a šunų automobilis „hamakas“. Šis puikus prietaisas, kilpantis virš jūsų galvos atramų, suformuoja hamaką jūsų automobilio gale, kuris padeda išlaikyti jūsų šunį vietoje ir apsaugoti jūsų transporto priemonės vidų. Tai taip pat turi papildomą pranašumą, nes neleidžia šuniui raustis po sėdynėmis ir patekti į dalykus, kurių jie neturėtų būti.

Šiuos hamakus taip pat galima nuimti ir plauti, jei reikia, ir juose yra lizdų, leidžiančių prieiti prie saugos diržų sagčių per hamaką, kad neaukotumėte jokių saugos funkcijų.

Taip pat galite pasidomėti, kaip be hamako gauti sėdynių užvalkalus, ypač jei turite priekaištų šunį, kuris gali sloguoti ant jūsų priekinių sėdynių.

Šunų plaukų priežiūra / lengvas valymas

Pirmas dalykas – pirmiausia turime išsiurbti laisvus plaukus, plaukiančius aplink transporto priemonę. Idealiame pasaulyje atliksite šį žingsnį po kiekvienos kelionės su savo šunimi, kad rimtas kaupimasis nenutiktų. Tačiau jei esate panašus į mane, tai dažnai vykstančios kelionės su šunimis pas veterinarą, šunų parkus ir pan. Reiškia, kad ne visada tam yra tinkamas laikas.

Kai reikia išsiurbti naminių gyvūnėlių plaukus, man labiau patinka sunkus „Shop Vac“ siurbimas, kurį laikau savo garaže. Paprastai tai yra daug lengviau manevruoti aplink jūsų transporto priemonę nei tradicinį namų vakuumą, taip pat nereikia nerimauti dėl piktnaudžiavimo įprastu vakuuminiu filtru, kas yra malonu.

Man labiau patinka šis „Vacmaster“, nes jis pasižymi puikia siurbimo jėga, jis yra ant ratų, todėl lengva judėti aplink mano automobilio išorę, be to, jis turi gražią 7 pėdų žarną, leidžiančią pasiekti daugiau vietų nepakeičiant paties vakuumo.

Svarbu įsitikinti, kad išsiurbėte kiekvieną kampelį. Būtinai naudokite vieną iš plonesnių priedų, kad patektumėte į tokias vietas kaip tarp sėdynių. Taip pat turėtumėte įsitikinti, kad viskas pasiekiama palei grindis, kur visos ventiliacijos angos pučia orą visame automobilyje.

Gilaus valymo laikas – įveskite „Mini Detailer“

Dabar leidžia pasinerti į tai, ką galite padaryti, kad TIKRAI išvalytumėte savo automobilį, išimdami tuos plaukus, kurie, atrodo, prilimpa prie visų audinių paviršių, kurių, atrodo, neįmanoma išlipti! Aš nuoširdžiai maniau, kad tam tikros mano automobilio dalys niekada nebus be plaukų, nes joks dulkių siurbimas ar grandymas nebuvo veiksmingas. Tada sužinojau apie „Lillybrush Mini Detailer“. Tegul vaizdai kalba patys už save. Pirmiausia, štai kaip atrodė mano bagažinėje esanti medžiaga, panaši į kilimą –

Atminkite, kad tai trūko tik 30 sekundžių ar mažiau. Nuostabu, kaip „Mini Detailer“ sugebėjo ne tik išvalyti šuns plaukus, bet ir kitus nešvarumus bei šiukšles beveik nepriekaištingai! Šis kilimas yra tos pačios rūšies medžiaga, kuri greičiausiai iškloja jūsų automobilio pėdų sritis, todėl ir ten ji puikiai veiktų.

Ar „Mini Detailer“ veikia automobilinėse kėdutėse? Pažvelkite patys –

Nuostabu! Vos keliais greitais braukimais beveik visi naminių gyvūnėlių plaukai buvo nuvalyti nuo viršutinės sėdynės dalies. Jei kada nors bandėte išsiurbti medžiagines sėdynes, žinote, kokie jie gali būti užsispyrę. Dar viena didžiulė šio produkto premija yra tai, kad šluostant visi šuns plaukai susikaupia, todėl eidami galite lengvai pasiimti ir išmesti krūvą. Tai nesiunčia šuns plaukų ore ar skraido kitur jūsų automobilyje.

Dar įspūdingiau nei rezultatai yra tai, kad šis įrankis yra tik 10 dolerių „Amazon“! Tai man būtinai turi būti, ir aš labai rekomenduoju tai visiems šunų savininkams.

Tai visi mano valymo patarimai, kaip pašalinti šuns plaukus nuo jūsų automobilio interjero. Mes taip pat turime nuostabų vadovą, leidžiantį keliauti su savo šunimi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *