Kaip pašalinti tamsius ratilus po akimis

Retkarčiais internete atsiranda vis naujų atradimų apie šešėlių po akimis uždengimą. Mėlynės jau buvo užmaskuotos raudonais lūpų dažais, taip pat buvo storų maskavimo sluoksnių. Tamsių ratilų po akimis būdas gali būti paprastesnis – tereikia gero akių maskuoklio ir meistriško spalvos pasirinkimo. Sužinokite, kaip efektyviai ir profesionaliai paslėpti tamsius ratilus po akimis.

Šešėlių maskavimas su ekvalaizeriu.  Kaip tai padaryti?

Kaip išsirinkti maskavimo priemonę po akimis?

Korektorius turi atitikti odos atspalvį, tačiau šešėlių spalva po akimis yra svarbesnė už odos atspalvį! Norėdami gerai suderinti kosmetikos spalvą, turite pasukti spalvų ratą – papildomos spalvos, t. Y. Esančios priešingose ​​apskritimo pusėse, neutralizuos viena kitą.


Kaip naudoti spalvų ratą? Neutralizuojantys tamsius ratilus po akimis

Jei:

  • patenka šešėliai violetinė – siekite korektoriaus su geltonais pigmentais, kurie neutralizuos purpurinį mėlynių atspalvį;
  • šešėliai turi atspalvį pilkai rudas arba alyvuogių – naudokite rožinių atspalvių maskavimo priemonę po akimis;
  • po akimis yra tamsūs ratilai melsvas arba gyvas – išbandykite akių korektorių su oranžiniais tonais;
  • tu turi paraudimas po akimis naudokite žalią maskuoklį.

Koks skirtumas tarp korektoriaus ir korektoriaus?

Lenkų kalba visi šešėlių maskavimo produktai vadinami akių maskavimo priemonėmis. Tačiau kosmetikos rinkoje yra produktų, vadinamų korektoriais ar korektoriais. Kuo jie skiriasi?

Korektorius yra labai nepermatoma kosmetika, turinti daug tonizuojančio pigmento. Paprastai jis yra intensyviai geltonos, žalios, rožinės arba oranžinės spalvos. Pasirinkite jį, jei jūsų tamsūs ratilai po akimis yra labai aiškūs.

Korektorius yra lengvesnis, skystas skystis, skirtas maskuoti šešėlius po akimis. Kartais jis vadinamas paryškintuvu po akimis, nors tai nėra taisyklė ir viskas priklauso nuo kosmetikos prekės ženklo. Korektorius yra kūno spalvų, panašių į pamatus – naudokite, jei šešėliai po akimis yra nedideli.


Vizažistės patarimai

Kuo tamsesni šešėliai po akimis, tuo daugiau spalvų korektorius turi būti. Gali būti neįmanoma užmaskuoti intensyvių šešėlių be spalvoto korektoriaus. Mažus šešėlius užmaskuos maskuoklis, dar vadinamas odos paryškinimu po akimis. Ir atvirkščiai – jei ant šviesių mėlynių užtepsite, pavyzdžiui, intensyvų apelsinų maskuoklį, užuot atsikratę tamsių ratilų po akimis problemos, palepinsite oranžinėmis dėmėmis po akimis. Kosmetiką naudokite protingai!


Tamsių ratilų patekimo į akis būdai

Kaip atsikratyti tamsių ratilų po akimis? Jei mėlynės yra labai matomos, naudokite spalvotą tonizavimo korektorių. Tada tepkite maskuoklį, šviesiai šviečiantį maskuoklį, kurio atspalvis panašus į natūralų odos atspalvį. Tai suvienodins odos atspalvį ir užbaigs makiažą. Jei šešėliai ne mažiau intensyvūs, pakanka gero maskuoklio.

Kaip tepti paakių maskuoklį?

Tamsiems ratilams po akimis yra vienas būdas – mažiau yra daugiau, todėl verta investuoti į gerą akių maskuoklį, kad mažiausias produkto kiekis padengtų dar intensyvesnius šešėlius.

1. Paglostykite drėkinamąjį kremą po akimis. Galite tepti paakių kremą šešėliams su šviesinančiu efektu, pvz., „Clinique Even Better Eyes Dark Circle Corrector“.

2. Jei nenaudojate stipraus korektoriaus, eikite į p. 4. Jei po akimis yra labai tamsūs ratilai, galite naudoti specialų šiam tikslui sukurtą šepetėlį, pvz., „Hakuro“ šepetėlį, kad pateptumėte spalvotą korektorių po akimis. Spalvotą maskuoklį pradėkite tepti nuo vidinio akių kampo, judėdami nosies tilteliu ir link išorinio kampo. Taikykite jį tik tamsiems ratilams po akimis, neperžengdami jų ribų.

3. Kempine ar teptuku sumaišykite maskuoklį. Svarbu, kad produktas būtų tepamas plonais sluoksniais ir gerai susimaišytų su oda.

4. Dabar galite dengti korektorių, ty paakių maskuoklį odos atspalvyje arba paryškintuvą po akimis. Svarbu, kad užmaskuota vieta sklandžiai susimaišytų su veidu ir pamato atspalviu.

5. Galiausiai galite lengvai pudruoti po akimis esančią sritį permatoma arba matine pudra, kurios atspalvis papildo šešėlių po akimis atspalvį (kontrasto principas – gelsva pudra su filė mėlynėmis ir pan.).


Vizažistės patarimai

Akių sritį pudruokite labai švelniai – venkite išorinių akių kampučių, kad pudros perteklius nesikauptų išraiškos linijose, o tai pagilina „varnos pėdas“.


Tamsių ratilų po akimis nėra nė pėdsako! 🙂

Štai „Tagomago“ dažniausiai renkami maskuokliai ir paryškintuvai tamsiems ratilams po akimis – pasirinkite savo mėgstamiausią iš jų: