Vyno aušintuvai: Kokie yra geriausi

Jei mėgaujatės gerų vynų skoniu, žinosite, kad norint įvertinti visas jo savybes būtina laikyti šį „skystą auksą“ tinkamoje temperatūroje, kuri skirsis pagal jo savybes. Šiuo atveju vyno rūsys geriausiai papildo jūsų svečius ir mėgaujasi idealios temperatūros vyno savybėmis.

Šiame vadove mes norime parodyti jums visas vyno rūsių smulkmenas, kurios yra ne kas kita, kaip konkretūs šaldytuvai, kad išlaikytumėte savo vyno butelius su visu jo aromatu ir skoniu. Be to, sužinosite apie įvairius vyno rūsių tipus, įskaitant spinteles su oro kondicionieriais, su kiekvienai temperatūrai skirtomis zonomis. Atkreipk dėmesį.

Svarbiausias

 • Vyno rūsiai yra šaldytuvai, turintys naujausias technologijas, kad vynai būtų išsaugoti idealioje degustacijos temperatūroje.
 • Yra keli vyno rūsių tipai, tačiau jie iš esmės skirstomi į termoelektrinius ar kompresorius, kurių kiekvienas turi labai skirtingas savybes, tačiau abu jie yra dabartinėje rinkoje.
 • Vynai visada turi būti laikomi idealioje temperatūroje ir esant santykiniam oro drėgnumui, tinkamam jų išsaugojimui, būtent tų dorybių, kurias siūlo naminiai vyno rūsiai.
 • Prieš pasirinkdami vyno rūsį, turėtumėte, be kitų aspektų, atsižvelgti į svarbiausius jo įsigijimo kriterijus, pavyzdžiui, kiek butelių vyno jums reikia ar koks yra jo energijos vartojimo efektyvumas.

Geriausi vyno rūsiai rinkoje: mūsų rekomendacijos

Rinkoje yra daugybė vyno rūsių, kaip pamatysite žemiau. Kai kurie yra skirti išsaugoti butelius, kuriuos paprastai naudojame, tačiau kiti vyną laiko skirtingoje temperatūroje. Šiame reitinge mes siūlome jums savo pasirinkimą, visada su nepralenkiamu kokybės ir kainos santykiu. Mes pradėjome!

Geriausiai įvertintas vyno baras

Šis nedidelis vyno rūsys yra vienas labiausiai vertinamų „Amazon“ ir ne be reikalo. 35 litrų (L) talpos ir 12 butelių talpa yra prieinama ir elegantiškas bei rafinuotas dizainas, kuris pritrauks jūsų svečių dėmesį. Juodos spalvos jis turi mažai sunaudojamą LED vidinį apšvietimą, taip pat yra labai tylus.

Tarsi to būtų negana, jame yra 5 nuimamos lentynos, o jo energinis sertifikatas yra A tipo. Temperatūrą galima reguliuoti nuo 8 iki 18 ° C, o prietaiso galia siekia 70 vatų (W). Be to, jame yra jutiklinis valdymo skydelis ir monitorius, leidžiantis pasirinkti tinkamą temperatūrą. Jo matmenys yra 26 x 50,3 x 65 cm, o svoris – 12 kg.

Perkamiausias vyno rūsys

Šis vyno aušintuvas, kuriame telpa 33 l arba 12 butelių, yra geriausias „Amazon“ pardavėjas ir tam yra rimtų priežasčių. Jis turi ekonomišką kainą ir siūlo nerūdijančio plieno arba medžio lentynas, atsižvelgiant į jūsų pageidavimus. Jo matmenys yra 49,7 x 34,5 x 48 cm, juose yra elegantiškos dvigubo stiklo durys su veidrodiniu apdaila.

Efektyviai energiją vartojantis „A“ su technologijomis, apsaugančiomis nuo vibracijos ar šalčio, šis „Cecotec“ vyno rūsys yra gerai įvertintas vartotojų. Temperatūrą galima reguliuoti nuo 10 iki 18ºC. Joje yra vidinė LED lemputė, jutiklinis valdymo skydelis ir skaitmeninis monitorius bei antiblokavimo funkcija. Geras kainos ir kokybės santykis.

Geriausio dizaino vyno rūsys

Vienas populiariausių vyno rūsių prekės ženklų yra „Klarstein“, Vokietijos tarptautinė įmonė, siūlanti šį šaldytuvą, kuriame telpa 21 butelis vyno ir kurio tūris 65 L. Jame yra 6 nuimamos medinės lentynos ir LED vidinė šviesa. Be to, jis turi 2 temperatūros diapazonus: nuo 7 ° iki 12 ° C viršutinėje zonoje ir nuo 12 ° iki 18 ° C apatinėje.

Vyno rūsys yra termoelektrinis, kaip ir du ankstesni, ir išsiskiria dvigubos stiklinės durys su nerūdijančiu plienu. Prietaisas turi reguliuojamas pėdas, jo matmenys yra 30 x 85 x 64 cm. Jo svoris yra 21 kg, jame yra valdymo skydelis su LCD ekranu. Tai beveik nekelia triukšmo, o kaina yra tinkama tiek kokybei, tiek dizainui.

Geriausias aukščiausios klasės vyno baras

„Cave Vinum“ yra vienas iš tų prestižinių prekių ženklų vyno srityje dėl aukštos kokybės. Konkrečiai, šis vyno rūsys, kuriame telpa 28 buteliai, skirtas raudoniesiems ir baltiesiems laikyti reguliuojamoje temperatūroje nuo 4 ° C iki 18 ° C. Jis naudoja kompresorių sistemą, turi vidaus apšvietimą ir jo matmenys yra 43 x 48 x 83 cm.

Vyno rūsys sveria 30 kg ir yra ypač tylus. Jame yra 6 nuimamos ir ne lašinamos metalinės lentynos. Be to, jame yra skaitmeninis skydelis, leidžiantis reguliuoti vynų temperatūrą, o jo energinė vertė yra B. Jis išsiskiria savo kokybe ir ekologiškų šaltnešių dujų naudojimu. Visiškai rekomenduojama ir gera kaina.

Termoelektrinis vyno rūsys

Kitas neabejotino prestižo prekės ženklas yra „Taurus“, kuris šį kartą pristato termoelektrinį vyno rūsį, kuriame telpa 18 butelių vyno, o tūris – 47 L. Temperatūra reguliuojama nuo 8 iki 18 C ir turi jutiklinį skydelį reguliavimams. Tai apima antivibracinę technologiją ir vidaus izoliaciją, kad būtų palaikoma pastovi drėgmė.

Durys pagamintos iš rūkyto grūdinto stiklo, kad viduje nebūtų šviesos, kuri turi savo apšvietimą. Jo matmenys yra 49,5 x 34,5 x 63 cm, jame yra jutiklinis skydelis. Lentynos yra chromuotos ir neslidžios. Jis turi daug 5 žvaigždučių įvertinimų, o vartotojai pabrėžia jų pasitenkinimą produktu.

Prekių vadovas: ką turėtumėte žinoti apie vyno rūsį

Jei esate neseniai vyno entuziastas, norėsite sužinoti viską apie vyno barus, kol prieš kelis dešimtmečius tik turtingiausių žmonių rankose. Interneto atsiradimas demokratizavo jo prieigą ir šiandien namuose galite pasikliauti vyno rūsiu už daugiau nei prieinamą kainą. Pažiūrėkime į dažniausiai užduodamus vartotojų klausimus.

Moteris virtuvėje, išimdama vyną iš vyno rūsio

Jei aistringai domitės vyno pasauliu ir niekada neturėjote galimybės turėti vieną iš šių prietaisų, dabar pats laikas. (Šaltinis: loganban: 84205415 / 123rf.com)

Kas iš tikrųjų yra vyno rūsys?

Vyno rūsys arba vyno šaldytuvas yra nedidelis šaldytuvas, pasižymintis naujausia technologine pažanga, siekiant išsaugoti vynus degustacijai idealioje temperatūroje. Be to, šie prietaisai leidžia kontroliuoti drėgmės pokyčius ir izoliuoti vyną nuo šviesos šaltinių, kad būtų išsaugotos jo savybės.

Kita vertus, vyno rūsiuose yra termostatas, skirtas vartotojui reguliuoti idealų vyno šaldymo laipsnį. Kai kurie netgi turi skirtingo laipsnio temperatūros lentynas baltam ir raudonam vynui laikyti tame pačiame įrenginyje.

Kokie yra vyno rūsio turėjimo namuose privalumai ir trūkumai?

Mažas šaldytuvas, specialiai skirtas vynui, arba vyno rūsys suteikia daug privalumų, tačiau yra ir silpnų vietų, kurias turėtumėte žinoti. Toliau mes parodysime jums lentelę su teigiamais vyno rūsio turėjimo namuose aspektais ir galimais nepatogumais, kuriuos jis gali jums sukelti. Atkreipk dėmesį:

Privalumas

 • Jie vengia blogo kvapo, turėdami specialius šios funkcijos filtrus.
 • Jie palaiko santykinę vyno drėgmę.
 • Apsauga nuo vyno šviesos šaltinių, ultravioletinių spindulių ar dirbtinės šviesos, jūsų namuose.
 • Jie išlaiko kamštį drėgną, pastatydami butelius horizontalioje padėtyje.
 • Jie reguliuoja vyno temperatūrą.
 • Vyno butelių laikymas optimizuojamas turint vyno rūsį.
 • Jie leidžia vynui pasenti geriausiomis sąlygomis.

Trūkumai

 • Tai reikalauja nedidelių investicijų, jas galite nusipirkti už apytikslę 100 eurų kainą.
 • Turite didelę elektros energijos kainą
 • Tai taip pat turi priežiūros išlaidas. Jei jame yra filtrų, juos reikės keisti kiekvienais metais.
 • Būtina įdiegti.

Ar reikia vyno butelius horizontaliai dėti į vyno rūsį?

Taip, svarbu, kad buteliai niekada nebūtų statomi vertikaliai, ir ši rekomendacija yra priežastis. Vyno kamštis turi būti laikomas drėgnas, kad gėrimo savybės nepasikeistų. Be to, ši padėtis apsaugo ir nuo kitų aktualių klausimų, tokių kaip vibracija, temperatūra ar šviesa.

Vyno aušintuvas šalia vyno dozatoriaus

Dar neseniai gero vyno vartojimas optimaliomis sąlygomis buvo prabanga, kurią sau leisti galėjo nedaugelis. (Šaltinis: Belch-lex.europa.eu: 92270639 / 123rf.com)

Kokių dydžių ir rūšių vyno rūsiai yra rinkoje?

Jei jums reikalingas „naminis“ vyno rūsys, paprastai pasirinksite nedidelį, kurio talpa yra nuo 6 iki 20 butelių, tačiau yra ir daugiau būdų, kaip klasifikuoti šiuos įrenginius. Šioje lentelėje apibendriname vyno rūsių tipus pagal prietaiso dydį, funkciją ir dizainą. Atkreipkite dėmesį, kad išsirinktumėte tinkamiausią.
Priklausomai nuo jo dydžio Mažai Vidutinis Didelis
Dydis Talpa nuo 6 iki 20 butelių Talpa nuo 24 iki 50 butelių Iš 50 butelių
Operacijos atžvilgiu Termoelektriniai Su kompresoriumi Mišrus
Jie atvėsta dėka lusto, įdėto į šoną Jie naudoja šaltnešį uždaroje grandinėje. Jie skirti profesionaliam naudojimui.
Dėl jo dizaino Darbalaukis Įmontuotas Freskomis
Stalviršis arba naminiai yra mažo dydžio vyno spintelės, idealiai tinka vynams laikyti toje pačioje temperatūroje. Jie gali būti su kompresoriumi arba termoelektriniai. Jie taip pat vadinami „centriniais vyno rūsiais“ ir yra tarsi spintelės, tarnaujančios kaip vyno demonstravimas. Jie reikalauja didelės erdvės ir yra paplitę vietose, kur ragaujamas vynas.
Atsižvelgiant į jo temperatūrą Monotemperatūra Daugkartinė temperatūra .
Jie taip pat vadinami „konservaciniais vyno rūsiais“, juose palaikoma ta pati temperatūra. Jie taip pat vadinami „klimato kontrolės spintelėmis“ ir kiekvienai temperatūrai turi skirtingas zonas.

Kas geriau, termoelektrinis vyno rūsys ar vienas su kompresoriumi?

Jei norite išlaikyti raudonus vynus vienodoje temperatūroje, geriausias pasirinkimas bus termoelektrinis vyno rūsys, nes šiuose prietaisuose paprastai būna fiksuota temperatūra, tačiau yra ir kitų veiksnių, kurie turi įtakos renkantis naminį vyno rūsį. Žemiau lentelėje parodysime kiekvieno varianto privalumus ir trūkumus:
Malonus Kaina funkcijos Temperatūra
Termoelektrinis vyno aušintuvas Paprastai jie yra maži ir prieinami. Jie ypač tinka raudoniesiems vynams, tačiau pagerina pirmųjų kokybę. Jie gali perkaisti, jei už jų nėra kvėpavimo erdvės. Jie tyli. Paprastai temperatūra yra nuo 12 iki 18 laipsnių. Jums nereikia šaltnešio dujų.
Malonus Kaina funkcijos Temperatūra
Kompresoriaus vyno aušintuvas Jų kaina yra didelė, nes jiems reikia daugiau energijos ir daugiau talpos. Jie palaiko ir konservuoja visų rūšių vynus, nes jame siūlomas didesnis temperatūrų diapazonas. Jose yra šaltnešio dujų, kurios cirkuliuoja …