Kaip pasirinkti lūpų dažų spalvą

Ar turėčiau rinktis šiltą, o gal šaltą spalvą, kad padengčiau lūpas, kai perku lūpų dažus ar dažau lūpas? Kokia proga neleidžia dažyti lūpų giliai raudonu tonu, ar jų apskritai yra? Jūs tikriausiai jau uždavėte sau šiuos klausimus, nes menas išsirinkti tobulą lūpdažį – tai yra tas, kuris leidžia jums atrodyti tiesiog gerai – tikrai verta šiek tiek dėmesio. Skaitykite toliau, kad sužinotumėte šio makiažo elemento taikymo paslaptis.

Lūpos yra labai svarbus veido makiažo elementas. Jie pabrėžia natūralų, kartais šiek tiek rytietišką grožį ir veido spalvą ir visų pirma yra elementas, į kurį vyrai dažniausiai atkreipia dėmesį. Pilnos, gražiai apipavidalintos lūpos suteikia jūsų stiliui nagą ir moterišką kibirkštį. Gaila būtų atsisakyti kosmetikos, norint jas pabrėžti tik todėl, kad nežinai, kokią spalvą pasirinkti, ar ta proga verta naudoti konkrečios spalvos lūpų dažus.

Mano tobulas lūpdažis, t. Y. Keli svarbūs aspektai, kuriuos reikia prisiminti:

1. Tik tada rinkitės tamsią, aiškią lūpdažio spalvąkai nuspręsite naudoti pilną makiažą, pvz., vakarinį. Raudoni matiniai lūpų dažai turėtų papildyti akių makiažą ir kontūrinius skruostus.

Jei dažote lūpas be blakstienų tušo ar paryškintų antakių, galite atrodyti keistai. Tarsi atskiros veido dalys visiškai nederėtų.

2. Spalva turėtų papildytiir neužgožsi. Todėl prieš rinkdamiesi lūpų dažus išsiaiškinkite, koks jūsų odos tipas. Jei iš prigimties jis turi šiltą spalvą ir plaukai yra auksiniai, o tokie papuošalai jums taip pat labiau tinka, pasirinksite tuos pačius tonus. Kita vertus, jei jūsų oda yra rausvesnė, atrodote geriau sidabro spalvos, o riešo venos yra mėlynesnės nei žalios, tada greičiausiai jums tiks šalto atspalvio lūpų dažai.

Žinoma, ne visada lengva aiškiai apibrėžti, kokio tipo grožiui atstovauji. Juk keičiame plaukų spalvą, deginamės dirbtinai, taip šiek tiek apsunkindami sprendimą pasirinkti geriausią kosmetiką. Žaisk spalvomis, bandyk ir teisk. Laikui bėgant, jūs žinosite, kurie produktai yra jūsų mėgstamiausi.

Mes rekomenduojame platų prekės ženklo spalvų spektrą: „Clinique“, „Estee Lauder“, „Pupa“.

3. Kaip galiu patikrinti, ar mano spalva? Padėkite produkto pakuotę prie burnos. Atlikite delnų testus. Produktas, tinkantis aplink lūpas, geriausiai parodys, kuris atspalvis jums visiškai netinka.

4. Spalva ir makiažas? Jei darote visą vakarinį makiažą, nepamirškite pasitepti lūpų dažų ar lūpų blizgesio. Viso makiažo efektą gausite tik pabrėžę visas veido sritis.

Stiprios lūpų dažų spalvos dažniausiai praleidžiamos vestuvių ir dienos makiažuose. Čia parenkami nuogi lūpų dažai ar lūpų blizgesiai, kurie pabrėžia lūpas, tačiau nesukuria perdėto spalvų efekto.

Taip pat galite pasirinkti lūpų dažų spalvą pagal spalvos akcentą, naudojamą akies lūžio linijoje. Pastaraisiais mėnesiais tai ypač populiari tendencija, kai lūpų makiaže be rudų ir raudonų spalvų buvo įvesta ir gilaus vyno bei violetinė spalva.

5. Makiažas ir proga? Tvirtai apibrėžtas lūpas galite naudoti vakaro, Naujųjų Metų išvakarių ir datų makiažo metu. Pasirinkite subtilesnius produktus darbui, verslo susitikimams ir dienos makiažui.


Pastaba: patariantys įsidarbinti ir populiariausi įdarbintojai sako, kad per darbo susitikimus nedera dažyti lūpų stiprios raudonos spalvos. Nagai taip pat turėtų būti natūralūs, taip pat rekomenduojama pasidaryti subtilią šukuoseną.


Stilistės patarimas: jei esate įsitikinęs, kad jums bus sunki diena, nepamirškite, kad makiažas išliks ir jis bus paskutinis. Ant lūpų dažų sluoksnio užtepkite fiksatorių, kuris išlaikys produkto spalvą net valgant ir geriant susitikimų metu.