Koks geriausias 2021 m.

Faktas yra tai, kad alergiškų žmonių yra vis daugiau. Vienas iš veiksnių, labiausiai veikiančių kvėpavimo takų alergijas, yra oro kokybė. Tiesa, bent jau atskirai aplinkosaugos srityje daug nuveikti negalima. Bet jūs galite pagerinti oro kokybę namuose. Oro valytuvo dėka.

Atminkite, kad dažniausiai esate uždaroje erdvėje. Galite būti savo darbe ar namuose. Todėl labai svarbu pasirūpinti oru, kuriuo kvėpuojate būdamas uždarose patalpose. Oro valytuvą galima turėti namuose ar biure. Su šiuo pirkimo vadovu galite pasirinkti geriausią.

Svarbiausias

  • Naudodami oro valytuvą galite labai pagerinti savo namų aplinką. Jis sugeba filtruoti didelį oro kiekį, kad namuose gyvenantys žmonės galėtų mėgautis tinkama atmosfera.
  • Svarbu gerai išanalizuoti įrenginį, kurį ketinate įsigyti. Mes tai sakome, nes ne visi oro valymo įrenginiai yra vienodi. Norėdami geriausiai nusipirkti, turite atsižvelgti į savo namų ir jame gyvenančių žmonių poreikius.
  • Norėdami gauti geriausius rezultatus, turite palaikyti nepriekaištingos būklės oro valytuvą. Tai prietaisas, kurį reikia tinkamai prižiūrėti, kad jis būtų geriausias.
  • Oro valytuvas yra tam tikro dydžio buitinė technika. Turite išanalizuoti vietą, kurioje ketinate ją pastatyti, kad nesulauktumėte nemalonių staigmenų.

Geriausi oro valymo įrenginiai rinkoje: mūsų rekomendacijos

Geriausias būdas pradėti šį pirkimo vadovą yra sužinoti apie geriausiai vertinamus oro valytuvus rinkoje. Jie yra modeliai, kurie paliko pirkėjus labiausiai patenkintus. Tai padės sužinoti labai įdomias galimybes. Bet be to, tai gali būti puiki pagalba atrandant tam tikras svarbias savybes.

Geriausias oro valytuvas sulaiko daleles

„Nobebird“ oro valytuvas turi keturių sluoksnių valymo sistemą. Jame yra anglies filtras ir HEPA filtras. Jis sugeba užfiksuoti iki 99,97% dalelių. Sulaiko visų rūšių elementus: bakterijas, alergenus, žiedadulkes, plaukus, suodžius, dulkes ar pluoštą. Gerina oro kokybę visais lygiais.

Šis valiklis puikiai tinka naudoti tiek namuose, tiek versle. Apima 15–25 kvadratinių metrų plotą. Jis turi išmanųjį jutiklį, galintį išmatuoti oro kokybę. Filtras trunka apie du tūkstančius valandų ir įspėja, kai jį reikia pakeisti. Svarbu jį laiku pakeisti, kad jis gerai veiktų.

Redakcinis vertinimas: Jis turi intelektualų jutiklį ir keturis filtravimo etapus. Tai idealiai tinka namams ir verslui.

Geriausias namų oro valytuvas

Tai efektyvus oro valytuvas. Jame yra HEPA filtras, kuris sugeba sulaikyti iki 99,97% esančių dalelių. Tai puikiai tinka žmonėms, kenčiantiems nuo alergijos, taip pat astmatikams ir namams, kuriuose žmonės rūko. Tai taip pat padeda spręsti specifines kosulio ar nosies dirginimo problemas. Tai idealiai tinka namams su augintiniais.

Valytuvas yra modernaus ir elegantiško dizaino. Jame yra penki oro greičio reguliavimo režimai. Norėdami gerai veikti, filtrą valykite kas dvi savaites ir keiskite kas keturis aštuonis mėnesius. Jūs galėsite be problemų rasti reikalingus filtrus.

Redakcinis vertinimas: Ši prekė daugiausia filtruoja buitinį orą. Jis naudojamas taršai pašalinti ir oro kokybei gerinti.

Pilniausias oro valytuvas

Vienas iš įdomiausių šio valytuvo aspektų yra tai, kad jame yra 59 eurų vertės filtro paketas. Jis taip pat naudojamas namams ar patalpoms, nes jis užima ne daugiau kaip 99 kvadratinius metrus. Sulaiko mažesnes ir didesnes daleles. Jis generuoja hidroksilą virusams neutralizuoti, neišskirdamas jokio kenksmingo ozono.

Oro valytuvas turi penkis greičio režimus, taip pat automatinį režimą ir tris laiko nustatymo funkcijas. Išmanusis režimas parodys aplinkos oro kokybę. Jis turi režimą, kuris leidžia tinkamą poilsio klimatą. Be to, jis turi laikmatį, kurį galima įjungti arba išjungti po vienos, keturių ar aštuonių valandų.

Redakcinis vertinimas: Tai naudinga tiek namams, tiek patalpoms. Jis išsiskiria tuo, kad efektyviai mažina virusus ir bakterijas iš oro, neišskirdamas kenksmingo ozono.

Geriausio kainos ir kokybės santykio oro valytuvas

Tai aukštos kokybės valytuvas, turintis HEPA filtrą. Jis sugeba sulaikyti 99,7% dulkių ir alergenų. Jame yra keturių pakopų filtravimas, nes jis taip pat apima išankstinius filtrus ir „True HEPA“ filtrą. Tokiu būdu jis sulaiko ne tik daleles, bet ir maisto, tabako ar naminių gyvūnėlių kvapus.

Valytuvą galite nustatyti trimis režimais: aukštuoju, dienos ir miego režimu. Jūs pasieksite ieškomą efektą, atsižvelgdami į kambario poreikius. Jis turi tylią funkciją, todėl prietaisą galite naudoti naktį. Jame yra speciali dėžutė, skirta įdėti eterinius aliejus, kurie valo orą.

Redakcinis vertinimas: Be to, kad atlieka oro valymo funkciją, ji taip pat naudojama kaip aromaterapija.

Geriausias nešiojamas oro valytuvas

Tai nešiojamas oro valytuvas, kurį be problemų galite perkelti iš vieno kambario į kitą. Jame yra 360 ° oro įleidimo ir išleidimo angos. Filtro tarnavimo laikas yra nuo trijų iki šešių mėnesių.

Be to, oro valytuvas pašalina dulkių daleles, alergenus, blogus kvapus, žiedadulkes ir dūmus. Tai gana tylu, todėl prietaisą galite naudoti naktį. Jis turi USB prievadą, todėl galite įkrauti įrenginį kaip mobilųjį. Tai nedidelis prietaisas.

Redakcinis vertinimas: Jis išsiskiria tuo, kad yra nešiojamas oro valytuvas ir tinkamas mažiems plotams ir erdvėms.

Naujausias oro valytuvas

Dėl nemokamos „Smart Life“ nemokamos programos galima valdyti oro valytuvą. Programą galima naudoti „Android“ ir IOS. Jis turi daugiau nei 10 pažangių funkcijų, tokių kaip laikmačio nustatymas, oro kokybės stebėjimas, filtro tarnavimo laikas ir kt.

Gaudo ir pašalina 99,7% ore esančių teršalų. Jame yra trys oro kokybės jutikliai, taip pat trys filtravimo etapai.

Redakcinis vertinimas: Tai idealiai tinka vartotojams, kurie mėgsta technologijas ir nori valdyti oro valytuvą iš savo mobiliojo telefono.

Prekių vadovas: viskas, ką turėtumėte žinoti apie oro valytuvą

Žinodami keletą geriausių oro valymo įrenginių, jūs jau žinote daugybę šaunių šių prietaisų savybių. Dabar mes apžvelgsime tam tikrus aspektus, į kuriuos svarbu atsižvelgti prieš perkant. Įsigijus šį įrenginį reikės šiek tiek apsvarstyti, todėl neskubėkite.

tėvas ir šeima

Oro valytuvas pagerins jūsų šeimos gyvenimo kokybę.
(Šaltinis: Graham Oliver: 68981205 / 123rf.com) kartu sėdi ant sofos savo namų svetainėje. Tėvas turi savo sūnų ant pečių, o šalia sėdi maža mergaitė.

Kas yra oro valytuvas?

Oro valytuvas yra buitinis prietaisas, kurio tikslas yra pašalinti iš aplinkos tam tikras sveikatai kenksmingas daleles. Jie yra tie, kurie yra ore ir kurie gali sukelti visų rūšių alergiją ir sustiprinti astmą. Tai pagerina kambario, kuriame jis yra, atmosferą ir tinka bet kuriai erdvei.

Ar drėkintuvas ir oro valytuvas yra tas pats?

Kai kurie žmonės mano, kad drėkintuvas ir oro valytuvas yra tas pats. Tačiau taip nėra. Tiesa, abiem siekiama rūpintis jais besinaudojančiųjų sveikata, tačiau jie turi nemažai skirtumų. Drėkintuvai rūpinasi tik oro drėgmės gerinimu, kas yra teigiama, nes sausa aplinka yra žalinga.

Kaip jau žinote, oro valymu rūpinasi valytuvas. Drėkintuvai rūpinasi sveikata išorėje, o valytojai – viduje. Todėl nėra nesuderinama turėti abu prietaisus, kiekvienas iš jų pasirūpins skirtinga funkcija. Bet abu pagerins jūsų gyvenimo kokybę.

“Kasmet apie 4 milijonai vaikų visame pasaulyje serga astma dėl oro taršos, ypač azoto dioksido (NO2).”

Kodėl turėtumėte turėti oro valytuvą?

Yra daugybė priežasčių, kodėl namuose ar darbo vietoje turėtumėte turėti oro valymo įrenginį. Tikslinga, kad juos pažintumėte, nes jie padės įtikinti, kaip svarbu jį turėti. Jei vis dar nesate tikri dėl pirkimo, pamatę šiuos aspektus, turėsite mažai abejonių. Taigi atkreipkite dėmesį:

  • Užbaikite alergenus. Oro valytuvu pašalinsite praktiškai visus kambaryje esančius alergenus. Kažkas labai naudinga visiems tiems, kurie kenčia nuo alergijos.
  • Optimizuokite aplinką. Jūsų namų aplinka labai pagerėja.
  • Pašalinkite pelėsį. Pelėsis labai kenkia sveikatai. Oro drėkintuvas padės jo atsikratyti ir neleis jam atsirasti.
  • Pašalinkite blogus kvapus. Tai padeda pašalinti įvairius namuose esančius kvapus, tokius kaip tabakas, naminiai gyvūnai ar maistas.

Kokių tipų oro valytuvus galite rasti?

Rinkoje rasite įvairių rūšių oro valymo įrenginių. Šiuo atveju mes nagrinėsime filtrų skirtumus. Svarbu žinoti šią klasifikaciją, kad galėtumėte nusipirkti, turėdami visas žinias apie perkamą produktą. Taigi, atkreipkite dėmesį į šią mūsų parengtą lentelę.
Filtro tipas Iš ko jis susideda?
HEPA (Didelio efektyvumo kietųjų dalelių oras, Didelio efektyvumo oro filtras) Tai pats paprasčiausias prietaisas. Jis turi labai puikų filtrą, kurio tarnavimo laikas yra gana trumpas.
HEPA ir priešfiltris Tai geresnis variantas nei ankstesnis, tačiau jis nėra labai išsamus. Jis sugeba išvalyti orą iki 82,3 proc. Geresnių yra nemažai.
HEPA, anglies ir išankstinis filtras Tai jau vidutinės klasės valytuvas, jis gali filtruoti nuo 95 iki 99% dalelių. Tai geras pasirinkimas.
HEPA, anglies, elektrostatinis ir išankstinis filtras Tai aukščiausios klasės valytuvas. Išvalo daugiau nei 99% viso oro. Turite turėti kokybišką elektrostatinį filtrą.
HEPA, anglies, elektrostatinis, išankstinis filtras ir neigiama jonizacija Jie yra aukščiausios klasės. Neigiama jonizacija naikina bakterijas ir mikroorganizmus. Tai yra vienas iš geriausių variantų.
HEPA, elektrostatinis, išankstinis filtras, anglis, neigiama jonizacija ir aktyvusis oksigenavimas Tai geriausias oro valymo įrenginio tipas. Pašalina 99,9% dalelių ir ilgesnis galiojimo laikas.

Kokio tipo filtrus atlieka …

Leave a Reply

Your email address will not be published.