Kaip pratęsti kvepalų galiojimo laiką

Kaip padaryti, kad kvepalai ant odos išliktų iki vakaro? Atraskite 7 gudrybes, kurios padės išsaugoti mėgstamą dienos kvapą!

Tikrai žinote žmogų, kuris kvepia gražiai, nesvarbu, kuriuo paros metu? Jis skleidžia aplink save malonų, bet ne įkyrų kvapą – kai jis praeina, galite pajusti subtilų, malonų kvapą. Šiuo būdu Kvepalai jie tampa jos įvaizdžio dalimi. Galbūt šis asmuo naudoja keletą paprastų, bet patikrintų būdų pratęsti galiojimo laiką Kvepalai.

1. Tepkite kvepalus …
Kaip pratęsti kvepalų galiojimo laikąPaprastai kvepalai barstomi ant kaklo odos, tačiau galite pabandyti tepti jas kitose kūno vietose. Verta eksperimentuoti – Kvepalai pavyzdžiui, jie puikiai vystosi ant šiek tiek drėgnos odos už kelių. Jų puokštė žydi veikiama kūno temperatūros. Jie puikiai veikia tose vietose, kur kraujas pulsuoja daugiausiai, pavyzdžiui, ant smilkinių ar riešo vidinės pusės. Taip pat išbandykite savo plaukų kvapą – pasieksite subtilų efektą, o plaukai išlaikys aromatą ilgiau nei oda. Tačiau nerekomenduojama jo naudoti Kvepalai už ausų. Ten išsiskyręs sebumas gali neigiamai paveikti kvapų kompozicijas.
2. Po maudynių naudokite kvepalus
Jei po šilto dušo ar vonios išsibarstysite iškart kvepalais, kvapas išliks ilgiau. Tada odos poros bus atviros ir geriau sugers kvapiuosius aliejus.
3. Naudokite aliejus, losjonus ar drėkinamuosius kremus
Ilgiausiai kvapiosios medžiagos lieka ant drėkinamos odos ir greičiausiai išgaruoja, kai ji sausa. Moteriški kvepalai jie lėtai išlaisvins užrašus, jei juos pabarstysite ant kūno aliejumi ar drėkinamuoju losjonu. Geras triukas kvapui išsaugoti yra tai, kad nedidelę kaklo dalį ištepkite vazelinu ir pabarstykite kelis lašus mėgstamiausio. Kvepalai.
4. Naudokite produktus iš papildomos linijos
Dioro hipnotinis nuodasDaugelis prekių ženklų siūlo papildomas produktų linijas. Tai apima parfumuotus muilus, losjonus ir kvapnius rūkus. Todėl, jei, pavyzdžiui, jie jums patinka „Calvin Klein“ kvepalai rinkitės tos pačios serijos dušo želę, kuri papildomai išsaugos kvapą. Taip pat klasikiniai kvapai, pvz. „Chanel“ kvepalai Nr. 5turi savo dezodorantų atitikmenų.

5. Pasiimkite ritinį su savimi
Net gražiausi moteriški kvepalai laikui bėgant jie išgarins. Jei jūsų laukia visa darbo diena ir iškart po to einate į svarbų susitikimą ar datą, pasiimkite jį su savimi Kvepalai riedėjime. Tai nedideli rutulio formos kvepalai, kuriuos galite tepti ant bet kurios odos vietos. Tai leis jums atnaujinti kvapą per kelias akimirkas. Galite įsidėti į rankinę ar kuprinę – ji yra lengva ir nereikia jaudintis, kad ji sulūš kelyje.
6. Keli lašai ant drabužių
Kvapais apibarstytas šalikas, paltas ar megztinis gali juos kvepėti keletą mėnesių. Kodėl mano odos kvapas nėra toks ilgas? Audiniai jį sulaiko kitaip nei odą – kūno kvapas išgaruoja veikiamas jo temperatūros ir natūralios drėgmės. Keli lašai ant drabužių nepakenks, bet saugokitės! Dėl kvapo ir tualeto vandens ant kai kurių drabužių gali likti dėmių ir spalvos.
7. Tualetinis vanduo ir parfumuotas vanduo
Kvepalų patvarumas priklauso nuo ekstraktų ir kvapiųjų aliejų procentinės dalies. Jei jums rūpi maksimalus kvapo patvarumas, pasirinkite jo koncentruotą formą, pažymėtą „parfum“ ir turinčią 20–43% kvapiųjų aliejų. Tai yra brangiausios kompozicijos. Visos kitos kvapiosios medžiagos, kurių aliejaus procentinė dalis yra mažesnė, paprastai žinomos kaip kvepalai, iš tikrųjų yra vanduo arba „eau“.
Kitas pagal sodrumą yra Kvepalaiarba „eau de parfum“. Aliejai sudaro 10–20% jo sudėties. Parfumuoto vandens naudojimas užtikrins labai gerą kvapų patvarumą. Tualetiniame vandenyje esantis ekstraktas užima 5–10% tūrio. Todėl tualetinis vanduo ant odos išgaruos greičiau nei jo parfumuotas. Kelnas jame yra mažiausiai eterinių aliejų – nuo 3 iki 5%. Taip pat verta patikrinti perkamos kompozicijos sudėtį. Gamintojai dažnai naudoja vadinamuosius fiksatoriai. Vienas iš jų yra muskusas – jei jis yra įtrauktas į kompoziciją, galite būti tikri, kad aromatas taip lengvai neišgaruos.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *