14 geriausių Steve Jo išradimų

Steve’as Jobsas gali būti didžiausias mūsų amžiaus išradėjas. Mes iškasėme „Google“ patentus ir sužinojome, kad Steve’as Jobsas yra 241 patento pagrindinis ar bendras išradėjas. Tiesa, kai kurie išradimai, be abejonės, buvo netikri. Tačiau kai kurie iš jų buvo visiškai genialūs ir padarė ne ką kita, kaip visiškai pakeitė būdą, kaip mes naudojame technologijas savo gyvenime.

Taigi, kai jis ruošiasi nueiti nuo įmonės, kurią pastatė, paliko ir perstatė į kažką didesnio, nei kas manė įmanoma, pasivaikščiokime po kelis jo išradimus, kurie išjudino technologinį pasaulį. Radome originalų piešinį, pateiktą kartu su kiekviena Steve’o ir jo komandų pateikta patento paraiška, kartu su galimu „Apple“ įrenginiu, kuris viską pakeitė.

„Apple III“ (1980 m.)
Nesunku pasakyti, kad „Apple III“ buvo komercinė nesėkmė, nes taip buvo. Kaip teigė „Apple“ įkūrėjas Steve’as Wozniakas, pagrindinė nesėkmės priežastis buvo ta, kad „Apple III“ kūrė rinkodaros skyrius, o ne inžinerija. Galbūt. Tačiau visada egzistuoja kova tarp formos ir funkcijos, ir tam reikia tikro vizionieriaus, kuris gali sutelkti tiek dizainą, tiek galimybes. Kartais nesėkmės yra geriausios pamokos.

„iMac G3“ (1998)
Iš visų puikių „Apple“ produktų per pastaruosius 35 metus „iMac G3“ yra tikrai įspūdingas. Tai simbolizavo Steve’o Jobso sugrįžimą į aukščiausią vietą įmonėje ir parodė, kaip aukštai jis iškart uždėjo naujoviško ir ardomo dizaino kartelę. „Apple“ suprato, kad „mūsų kompiuterio galinė dalis atrodo geriau nei priekinė kito kompiuterio pusė“. O „Apple“ niekada neatsigręžė atgal.

USB pelė (1998)
Gerai, mes žinome, ką jūs jautėte dėl šio, ir pasitikėkite mumis, mes taip pat. Tačiau „Hockey Puck“ tikrai kalba apie tas ribas, kurias Cupertino dizainas norėjo peržengti, kai Jobsas vėl grįš į vairą.

„iPod“ (2001)
Tai buvo žaidimų keitiklis. Nepaprastai sėkminga „iPod“, o kartu ir „iTunes“, atvėrė vartus ne tik nešiojamųjų įrenginių, bet ir skaitmeninių atsisiuntimų rinkai. „IPhone“, „App Store“ ir „iPad“ atsirado todėl, kad pasaulis įsimylėjo šį mažą įrenginį.

„PowerMac G3“ (1999)
Steve’as Jobsas kažkada leido praslysti, kad „Dell“ kompiuteriai buvo „ne novatoriškos smėlio spalvos dėžės“. Na, kai jis 1997 m. Grįžo kaip „Apple“ generalinis direktorius, galėtumėte apibūdinti „Power Macintosh G3“ būtent taip. 1999 m. Jis buvo atsisveikinimas smėlio ir labas mėlynas.

„iMac G4“ (2002)
Naujasis „iMac“ rinkoje buvo tik porą metų, tačiau stalinių kompiuterių dizainą jis paėmė visiškai nauja linkme. Vėlgi.

„iPod GUI“ (2003)
„IPod“ prireikė ne tik aparatinei įrangai, nes tuo metu rinkoje buvo daug MP3 grotuvų. Steve’as Jobsas asmeniškai domėjosi pertvarkydamas „iPod“ programinę įrangą ir paversdamas ją tuo, ką žmonės norėjo naudoti. Ir taip … žmonės norėjo juo naudotis.

Stiklo laiptai
Šiandien „Apple“ mažmeninės prekybos parduotuvėse parduodama daugiau kvadratinių pėdų nei bet kurioje kitoje parduotuvėje. Kai jūsų generalinis direktorius yra toks sutelktas, kad jis užpatentuoja geresnius laiptus, na, galbūt taip ir nutinka.

Maitinimo adapteris (2006)
Kartais maitinimo adapteris yra ne tik maitinimo adapteris. Kartais tai sukelia tai, kad jūsų kompiuterio draugai – mėgaudamiesi laukinėmis juodomis virvelėmis su subtiliais antgaliais ir guminėmis juostomis – į jus žvelgia su pavydu. Tai paprastas, puikios konstrukcijos maitinimo adapteris, kuris leidžia jums žinoti, kad geriausias bendrovės šuo rūpinasi kiekviena detale.

„iPhone“ OS / „iOS“ (2007 m.)
„iOS“ yra pirmaujanti mobiliųjų įrenginių operacinė sistema pasaulyje. Tai paprasta, galinga ir graži, be to, „iPad“ ir „iPhone“ nebūtų rinkoje besikeičiantys įrenginiai.

Stebuklingoji pelė (2009)
Žiūrėk Ma, be ratų! Kai „Magic Mouse“ buvo išleista 2009 m., Tai buvo pirmoji vartotojo pelė, turinti daugialypį lietimą. Gerai, Steve, šis kompensuoja ledo ritulio ritulį.

„iPod Shuffle“ (2010 m.)
Naujausia ir dabartinė „iPod Shuffle“ versija parodo, kiek toli pasiekė įrenginys, ir kaip Steve’as Jobsas vis dar siekia supaprastinti dizainą iki pagrindinio elemento.

„iPhone 4“ (2010 m.)
„IPhone 4“ yra proveržio modelis. Tai „iPhone“, kuris perėjo iš „AT&T“ į „Verizon“, ir būtent „iPhone“ užvaldė pasaulį – tiek stiliaus, tiek dizaino, tiek pardavimų srityje. Tai yra „iPhone“, kurį Steve’as Jobsas nešios savo kišenėje, kai jis perduos vadžias Timui Cookui … tai yra, nebent jam pavyktų patraukti „iPhone 5“.

„iPad“ (2010 m.)
Prietaisas, kurio kritikai teigė niekam nereikalingi. Konkurentų teigimu, prietaisas yra tik mada. Prietaisas yra tikrai stebuklingas ir visais atžvilgiais revoliucingas ir visiškai pakeitė kompiuterių naudojimo ir apibrėžimo būdą. Ačiū, Steve. Už viską.

Parašykite komentarą