Kaip prižiūrėti garbanotus plaukus?

Visuotinio plaukų tiesinimo eroje gražios ir natūralios garbanos yra aukso vertės. Ar grįžta garbanotų plaukų mada? Kirpyklose naudojama vis daugiau procedūrų, kurios fiksuoja plaukų garbanas, tačiau jos neturi nieko bendro su mūsų močiučių praėjimu iš ankstesnio amžiaus. Akivaizdu, kad natūraliai atrodančias garbanas yra sunkiau pasiekti, jei plaukai yra natūraliai tiesūs. Tačiau jei esate bangų savininkas ir nepaklusnus, ant galvos nuolat pasirodo garbanotos sruogos, atkreipkite dėmesį į ypatingą jų priežiūrą. Jie jums atsilygins jaunatviškos šukuosenos lengvumu ir grožiu.

Oi, kokie gražūs garbanoti plaukai!

Garbanos savininkai dažniausiai girdi šį sakinį. Tačiau neteisingas yra tas, kas mano, kad natūralaus plaukų grožio nereikia rūpintis, ypač jei jis yra garbanotas. Tiesą sakant, tiesintuvas čia nereikalingas, tačiau šukuosenos formavimas ryte nėra lengviausia užduotis. Paprastai atsitinka taip, kad kiekviena sruoga kyšo kita kryptimi ir bandymas „nuraminti“ plaukus padarys nedaug. Jei bandysite juos iššukuoti, ant galvos atsiras „namelis“, o plaukai atrodys kaip šienas. Taigi, kaip priartėti prie plaukų priežiūros temos? Čia yra mūsų patarimai

Pašėlęs žvilgsnis arba plaukai, turintys savo taisykles

Gali atrodyti, kad garbanoti plaukai yra tokie patys kaip tiesūs plaukai, tik garbanos yra didesnės. Niekas negali būti blogiau. Garbanos turi kitokią struktūrą nei tiesūs plaukai. Paprastai jie taip pat yra daug sausesni nei jų „draugai“. Štai kodėl taip svarbu tinkamai jas drėkinti ir maitinti, tačiau taip pat išlaikyti elastinį efektą. Kaip visa tai susitaikyti? Daugybė kosmetikos priemonių ant galvos rodo gana kosmetinę nesėkmę. Atsisakykite sunkių kaukių ir kondicionierių, kurie išlygina plaukų struktūrą ir papildomai juos apkrauna. Geriausi šampūnai yra garbanotiems plaukams, kurie derina valymą, drėkinimą ir atmuša plaukus nuo šaknų. Renkantis kondicionierių geriausia rinktis garbanotiems plaukams skirtas serijos priemones, kurios pabrėš jūsų plaukų garbaną.

Drėkinti geriausia naudojant kosmetiką su aliejais, kurie minkština ir tinkamai sutepa plaukus jų neapsunkindami. Geriausiai tiks garbanotų plaukų kondicionieriai su argano, saulėgrąžų, kokosų ar kamelijų aliejais. Naudojant tokią kosmetiką plaukai nustos šerpetoti ir taps blizgūs, t. Y. Sveiki.

Džiūti ar nedžiūti? tai yra klausimas

Sausinantys plaukai atrodo geriausiai, tačiau ne visi galime sau leisti tokią prabangą ryte, prieš eidami į darbą. Jei jums reikia džiovinti plaukus, naudokite džiovintuvą su difuzoriumi ir vėsiu oro srautu. Norėdami suteikti plaukams tokią garbanos apimtį, kokia yra plaukų garbana, išdžiovinkite juos aukštyn kojomis.

Atėjo laikas pradėti stilizuoti!

Garbanotų plaukų atlaisvinimas yra tikra problema, todėl šią procedūrą geriausia atlikti ant drėgnų, ką tik nuplautų plaukų. Venkite šepečių pasirinkdami šukas su plačiais, storais dantimis, kurie neišplėš ir nesudaužys jūsų plaukų. Norėdami padėti atsikratyti, naudokite specialų purškiklį. Prieš šukuoseną galite patepti švelniu kondicionieriumi ar serumu, kad plaukai būtų garbanoti, bet ne garbanoti.

Istorijos pabaiga, tai yra, pabrėžkite posūkį

Jei plaukai jau yra sausi, bet norėtumėte, kad visi plaukai būtų tinkami, naudokite blizgų plaukų vašką ar gelį, tepdami tik sruogų galus. Žinoma, čia lengva perdėti, dėl ko plaukai gali riebaluotis, todėl nepamirškite apie reikiamą kosmetikos kiekį.