5 ingredientų baltymų „Mochi“ ledai

Pasaulis išprotėjo dėl mochi ledų kamuoliukų – ir kai juos išbandysite, pamatysite, kodėl.


Dėl kitos „TikTok“ tendencijos mūsų gyvenimas buvo palaimintas atradus močiukus – tradicinį japonišką saldų užkandį. Jie subtilus japoniškų ryžių pyrago (mochi) ir ledų mišinys iš esmės sukuria tobuliausią kąsnio dydžio ledų sumuštinį.

Kaip pasigaminti Mochi:

1. Užšaldykite ledų rutuliukus:

Ant sausainių skardos padėkite pergamentinio popieriaus gabalėlį.

Nedideliu ledų semtuvėliu greitai semkite ledų rutuliukus ir dėkite juos ant pergamentinio popieriaus. Būtinai glaudžiai supakuokite ledus šaukšteliu, palikdami plokščią ledų kraštą, kad ledai būtų lygūs ant sausainių skardos. Užšaldykite 1 valandą.

Kas yra mochi?

Mochi – tai saldus ryžių pyragas, kuris japonų virtuvėje gaminamas iš įvairių saldžių ir pikantiškų rūšių. Per Japonijos Naujuosius metus yra tradicija, vadinama Mochitsuki, kuri yra sunkesnis procesas, kai saldūs lipnūs ryžiai verdami garuose, o paskui iš jų gaminami mochi (maži lipnūs ryžių pyragėliai). Man labai patiko šis vaizdo įrašas, kuriame rodomas Mochitsuki procesas.

Šis receptas yra paprastesnė mochi versija, gaminama mikrobangų krosnelėje arba orkaitėje garuose kaitinant glitimo ryžių miltus, kad būtų suformuoti šie maži ryžių pyragėliai.

Kodėl mes mėgstame gaminti savo mochi ledus:

2. Pasigaminkite mochi:

Miltus, cukrų ir cukraus pudrą sumaišykite mikrobangų krosnelėje. Įpilkite vandens ir gerai išmaišykite iki vientisos masės. Uždenkite dubenį plastikine plėvele ir 1 minutę mikrobangų krosnelėje kepkite mochi tešlą. Sudrėkinkite mentele, kad neliptų, ir mentele kelis kartus sulankstykite mišinį. Uždenkite ir vėl 1 minutę kaitinkite mikrobangų krosnelėje. Vėl sulenkite tešlą ir dar 30 sekundžių kaitinkite mikrobangų krosnelėje. Mochi turi atrodyti šiek tiek blizgantys, o jei ne, mikrobangų krosnelę kaitinkite dar 30 sekundžių.

LENGVA! Galbūt skamba bauginančiai, bet noriu pasakyti, kad šis receptas yra toks LENGVAS! Išsirinkite mėgstamus ledus ir užsisakykite saldžiųjų ryžių miltų (amazon už 7 dolerius atsiųs tiesiai į namus), o kiti 5 ingredientai yra pagrindiniai sandėliuko reikmenys. Be to, užtruksite 3 minutes, o paruošti užtruksite tik apie 25 minutes.
Pritaikykite jį. Man labai patinka visi pritaikymo būdai, kuriuos galite padaryti šiam receptui (žr. skonio idėjas toliau). Į naujausią tešlos partiją įdėjau žemės riešutų sviesto ir ji buvo nuostabi.
Žinokite prieš tai:
Mochi yra labai lipnus! Norėsite turėti kukurūzų krakmolo, bulvių krakmolo arba tapijokos miltų, kurie padės suvaldyti lipnumą. Taip pat norėsite turėti šiek tiek vandens puodelyje, į kurį galėsite pamerkti mentelę, ir būti pasiruošę viską pamirkyti vandenyje, kai baigsite. Tai padės lengvai išvalyti.

Tešlos pjaustyklė: Pasirinkite sausainių arba sausainių pjaustytuvą, kuris būtų maždaug centimetru didesnis už ledų kaušelį. Svarbu, kad tešlos apskritimas būtų pakankamai didelis, kad apsuptų ledus, bet ne toks didelis, kad susidarytų oro kišenės ar kabotų papildoma tešla. Aš netgi naudojau savo kukurūzų krakmolo indo dangtelį, nes jis buvo tinkamo dydžio. Jei turite papildomos tešlos, nepamirškite jos nupjauti, kai dėsite ledus, nes užšalus ledai bus kieti ir kramtomi.

Jie buvo tokie populiarūs, kad parduotuvių lentynos buvo nuvalytos nuo šių „Mažųjų Mėnulių“, o kai kur žmonės siekė mylių eilės, kad gautų galimybę jas sukrauti.

Na, nesvarbu, ar jums pasisekė, ar ne, mes turime daug baltymų turintį naminį sprendimą jūsų naujai surastai mochi priklausomybei pamaitinti.

„Kitchen queen“, @healthy_floflo, sukūrė šį neįtikėtiną baltyminių mochi ledų receptą, kad galėtumėte įstrigti. Tai gali būti šiek tiek sudėtingiau nei jūsų vidutinis baltymų kepimas, tačiau patikėkite mumis, rezultatai yra verta laiko. Jums taip pat reikia tik kelių ingredientų.

„Flo“ davė įdaryti gardžių mėlynių sūrio pyrago skonio ledų, tačiau puikus šio recepto dalykas yra tai, kad jis veiks su bet kokiu skoniu „Impact Whey Protein“, kurį turite po ranka.

Padaro 6

Ingridientai

Tešlai:

  • 160g glitingų ryžių miltų
  • 60g cukraus
  • 230ml vandens
  • Kukurūzų miltai (paviršiaus dulkėms)

Ledams:

Metodas

1) Pirmiausia kokteilio pieną ir baltymų miltelius sumaišykite purtyklėje iki vientisos ir vientisos masės. Supilkite į ledo kubelių dėklą ir užšaldykite per naktį.

2) Kitą dieną įdėkite ledų kubelius į virtuvinį kombainą ir sumaišykite iki vientisos masės. Išgriebkite šaukštu ir iš formos pasidarykite ledų kamuoliukus. Įdėkite atgal į šaldiklį kelioms valandoms.

3) Tešlai sumaišykite miltus, cukrų ir vandenį dubenyje, kol jis tinkamai susimaišys ir pasidarys lygus. Uždenkite maistine plėvele ir mikrobangų krosnele 1 minutę. Atsargiai nuimkite maistinę plėvelę ir išmaišykite, tada vėl padėkite į mikrobangų krosnelę kitai minutei. Dar kartą išmaišykite.

4) Vėl uždenkite ir mikrobangų krosnelę trečią kartą, šį kartą 30 sekundžių. Šiuo metu tešla bus tikrai lipni!

5) Uždenkite pjaustymo lentą kepimo popieriumi ir nuvalykite paviršių gausiu kukurūzų miltų kiekiu. Padėkite tešlą ant lentos ir ištieskite plokščią su kočėlu. Dėkite į šaldytuvą 10 minučių atvėsti.

6) Atvėsusią tešlą išimkite iš šaldytuvo, o ledų kamuoliukus – iš šaldiklio. Sausainių formele išpjaukite apskritimus iš tešlos, tada paimkite ratą po vieną, nuvalykite kukurūzų miltų perteklių ir padėkite ledų rutulį į centrą. Apvyniokite tešlą aplink ledus, sukdami pirštais, kad juos uždarytumėte.

7) Mėgaukitės nedelsdami arba laikykite paslėpę savo šaldiklyje, jei norite užkąsti.