5 ingredientų baltymų „Mochi“ ledai

Pasaulis išprotėjo dėl mochi ledų kamuoliukų – ir kai juos išbandysite, pamatysite, kodėl.


Dėl kitos „TikTok“ tendencijos mūsų gyvenimas buvo palaimintas atradus močiukus – tradicinį japonišką saldų užkandį. Jie subtilus japoniškų ryžių pyrago (mochi) ir ledų mišinys iš esmės sukuria tobuliausią kąsnio dydžio ledų sumuštinį.

Jie buvo tokie populiarūs, kad parduotuvių lentynos buvo nuvalytos nuo šių „Mažųjų Mėnulių“, o kai kur žmonės siekė mylių eilės, kad gautų galimybę jas sukrauti.

Na, nesvarbu, ar jums pasisekė, ar ne, mes turime daug baltymų turintį naminį sprendimą jūsų naujai surastai mochi priklausomybei pamaitinti.

„Kitchen queen“, @healthy_floflo, sukūrė šį neįtikėtiną baltyminių mochi ledų receptą, kad galėtumėte įstrigti. Tai gali būti šiek tiek sudėtingiau nei jūsų vidutinis baltymų kepimas, tačiau patikėkite mumis, rezultatai yra verta laiko. Jums taip pat reikia tik kelių ingredientų.

„Flo“ davė įdaryti gardžių mėlynių sūrio pyrago skonio ledų, tačiau puikus šio recepto dalykas yra tai, kad jis veiks su bet kokiu skoniu „Impact Whey Protein“, kurį turite po ranka.

Padaro 6

Ingridientai

Tešlai:

  • 160g glitingų ryžių miltų
  • 60g cukraus
  • 230ml vandens
  • Kukurūzų miltai (paviršiaus dulkėms)

Ledams:

Metodas

1) Pirmiausia kokteilio pieną ir baltymų miltelius sumaišykite purtyklėje iki vientisos ir vientisos masės. Supilkite į ledo kubelių dėklą ir užšaldykite per naktį.

2) Kitą dieną įdėkite ledų kubelius į virtuvinį kombainą ir sumaišykite iki vientisos masės. Išgriebkite šaukštu ir iš formos pasidarykite ledų kamuoliukus. Įdėkite atgal į šaldiklį kelioms valandoms.

3) Tešlai sumaišykite miltus, cukrų ir vandenį dubenyje, kol jis tinkamai susimaišys ir pasidarys lygus. Uždenkite maistine plėvele ir mikrobangų krosnele 1 minutę. Atsargiai nuimkite maistinę plėvelę ir išmaišykite, tada vėl padėkite į mikrobangų krosnelę kitai minutei. Dar kartą išmaišykite.

4) Vėl uždenkite ir mikrobangų krosnelę trečią kartą, šį kartą 30 sekundžių. Šiuo metu tešla bus tikrai lipni!

5) Uždenkite pjaustymo lentą kepimo popieriumi ir nuvalykite paviršių gausiu kukurūzų miltų kiekiu. Padėkite tešlą ant lentos ir ištieskite plokščią su kočėlu. Dėkite į šaldytuvą 10 minučių atvėsti.

6) Atvėsusią tešlą išimkite iš šaldytuvo, o ledų kamuoliukus – iš šaldiklio. Sausainių formele išpjaukite apskritimus iš tešlos, tada paimkite ratą po vieną, nuvalykite kukurūzų miltų perteklių ir padėkite ledų rutulį į centrą. Apvyniokite tešlą aplink ledus, sukdami pirštais, kad juos uždarytumėte.

7) Mėgaukitės nedelsdami arba laikykite paslėpę savo šaldiklyje, jei norite užkąsti.