Robotas dulkių siurblys: koks yra m

Namų tvarkymo darbai nėra visada malonūs. Arba gali būti, kad jūs tiesiog neturite laiko. Robotiniai dulkių siurbliai egzistuoja dešimtmečius, tačiau technologijos sugebėjo demokratizuoti jų prieigą. Tai yra įtaisai, kuriuos išskiria dvi pagrindinės savybės: jų autonomija ir didelė siurbimo jėga.

Tobulėjant technologijoms, kai kurie robotų dulkių siurbliai išsiurbę visą namą net šveičiasi. Jutiklių naudojimas leidžia prietaisui aptikti kliūtis ir įkrauti, kai išsenka baterija. Prabanga, kuri dabar yra mūsų žinioje, kaip matysime šiame straipsnyje.

Svarbiausias

  • Šiandieniniai robotų dulkių siurbliai išsiskiria didele autonomijos galia ir įrodytais siurbimo pajėgumais.
    Naujieji modeliai turi labai pažangias technologines savybes ir, be kitų galimybių, juos galima valdyti naudojantis mobiliąja programa.
  • Naujausi prietaisai leidžia programuoti prietaisą iš bet kur ir apima galimybę nušluoti grindis.
  • Produktas tapo nepamainomas naminių gyvūnėlių savininkams ir dideliems plotams valyti.

Reitingas: geriausi robotų dulkių siurbliai rinkoje

Čia yra penki geriausi automatinio valymo prietaisai, kuriuos galite rasti rinkoje. Kainos ir našumo skirtumai yra geriausias pasirinkimas pagal jūsų poreikius. Gerai išanalizuokite kiekvieno charakteristikas ir išsirinkite tinkamiausią savo ar artimųjų namams. Tu nepasigailėsi.

„Cecotec“ robotas dulkių siurblys ir grindų šveitiklis „Conga 6090 Ultra“, lazeris, cikloninė technologija, vakuuminis, šveitimo, šlavimo ir šlavimo mašina, „RoomPlan“, optinis jutiklis, APP, 10000 Pa, 10 valymo režimų, virtualus asistentas

„Cecotec“ robotas dulkių siurblys ir grindų šveitiklis „Conga 6090 Ultra“, lazeris, cikloninė technologija, vakuuminis, šveitimo, šlavimo ir šlavimo mašina, „RoomPlan“, optinis jutiklis, APP, 10000 Pa, 10 valymo režimų, virtualus asistentas

449,00 EUR 699,00 EUR

„Cecotec Robot“ dulkių siurblys ir grindų šveitiklis „Conga 7090 IA“, dirbtinis intelektas ir lazeris, vakuuminis, šveitimo, šlavimo ir šlavimo mašina, cikloninė technologija, objektų atpažinimas, aukšto tikslumo jutikliai, 10000Pa, „RoomPlan“

„Cecotec Robot“ dulkių siurblys ir grindų šveitiklis „Conga 7090 IA“, dirbtinis intelektas ir lazeris, vakuuminis, šveitimo, šlavimo ir šlavimo mašina, cikloninė technologija, objektų atpažinimas, aukšto tikslumo jutikliai, 10000Pa, „RoomPlan“

579,00 EUR 799,00 EUR

1 pozicija: „Taurus Mini Striker“

Idealiai tinka mažoms grindims. Jo skersmuo yra tik 23,5 centimetrai, jis turi A + A + energijos vartojimo efektyvumo sertifikatą. Baterija su 75 minučių autonomija. Jis turi įkroviklį, bet be programuotojo. Nurodo akumuliatoriaus įkrovimą ir įspėja, kai žemas vandens lygis. Jis taip pat turi užstatą už atliekas. 50 decibelų (dB).

Produkte yra šluostė grindims nušluostyti po dulkių siurbimo. Atsargines dalis turite pirkti atskirai. Jame yra juosta, kad būtų išvengta įbrėžimų, ir trys jutikliai, skirti aptikti laiptus ar bet kokio tipo duobes. 0,3 litro talpa. Jis neturi automatinio išjungimo, o jo galia yra 850 vatų. Geras kainos ir kokybės santykis.

2 pozicija: „iRobot Roomba 615“

Šis roboto vakuumas apima trijų pakopų valymo sistemą, kuri pakelia, ištraukia ir siurbia nešvarumus. Jums tereikia paspausti „švarus“ ir jis grįžta į savo pagrindą, kad įkrautų. Valo kietas grindis ir kilimus. Jame yra du daugiasluoksniai šepečiai, vienas iš jų sukamas į kampus. Matmenys: 34 x 34 x 9,2 cm. 61dB.

„IRobot Roomba 615“ energijos klasifikacija yra A. Įkrautas jis leidžia 120 minučių autonomiją. Jis yra programuojamas ir jo talpa yra 0,7 litro. „IAdapt“ technologija, kad būtų išvengta sienų. Komplekte yra įkrovimo pagrindas ir akumuliatorius. Tai lengva naudoti ir pakoreguoti kainą, nors tai yra pagrindinis prietaisas. „AeroVac“ filtras, idealus naminių gyvūnėlių plaukams.

3 pozicija: „Cecotec Conga“ serija 990

Robotas dulkių siurblys „Cecotec Conga Series 990“ yra keturi viename: šluoja, siurbia, šluosto ir šluosto grindis. Jį valdote nuotolinio valdymo pultu ir galite užprogramuoti visą parą. Tai yra 24 valandas per parą, septynias dienas per savaitę. Jo matmenys yra 58 x 38 x 12 cm, jame yra oro valymo priemonė dulkėms ir alergenams sulaikyti. 64 dB.

Gaminys turi tris šveitimo lygius ir, atlikęs užduotis, grįžta į įkrovimo bazę. Jis turi autonomiją 160 minučių ir tris galios lygius. Ličio baterija ir penki valymo režimai. 400 mililitrų (ml) talpos vandens rezervuaras. Du šoniniai šepečiai ir vienas centrinis. Geras kainos ir kokybės santykis.

Pozicija Nr. 4: „ECOVACS Robotics DEEBOT N79S“

Robotas „Ecovacs N79S“ yra vienas iš geriausiai parduodamų „Amazon“. Jį galite valdyti iš savo mobiliojo telefono naudodamiesi programa (programa) ir nuotolinio valdymo pultu. Jame yra keturi valymo režimai: automatinis, kampai, intensyvus (maks.) Ir taškas, skirtas specifinėms dėmėms. Šimtas minučių autonomijos. Baigę grįžkite į įkrovimo bazę.

Straipsnis rekomenduojamas kietoms grindims ir kilimams. Jo matmenys yra 33 x 33 x 7,8 cm, jame yra ličio baterija. Komplekte yra filtras alergenams ir dulkėms sulaikyti. Jį sudaro du šoniniai šepetėliai ir centrinis. Idealiai tinka augintinių plaukams. Nepralenkiamas kainos ir kokybės santykis. Galima dvejų metų garantija ir techninis aptarnavimas. 67 dB.

5 pozicija: „iLife A6“ dulkių siurblys

Robotas dulkių siurblys „iLife“ yra 40 centimetrų skersmens ir tik 7 cm storio. Penki valymo režimai: automatinis patalpų ir kraštų grindjuostėms ir kampams. Be to, jis turi „Sport“ režimą, skirtą lokalizuotam nešvarumui; rankinis režimas, kurį valdote nuotolinio valdymo pultu, ir mini kambario režimas uždaroms erdvėms.

Prekė turi 160 minučių autonomijos, kol ji grįš į įkrovimo bazę. Jis pasižymi didele siurbimo galia ir idealiai tinka namams su augintiniais. Be to, tai valandų valandas programuojamas produktas, veikiantis visuose namuose. Jame yra nuotolinio valdymo pultas, o jo energijos vartojimo efektyvumas yra A. Rekomenduojama kainos ir kokybės kokybė. 60 dB.

Pozicija Nr. 6: „Xiaomi Mi Robot“ dulkių siurblys baltas

Išmanusis robotas dulkių siurblys su pažangia navigacijos sistema. Jame yra 12 skirtingų tipų jutiklių sistema. Pavyzdžiui, LDS jutiklis paleidžia lazerį, kad galėtų prieiti prie sienų ir baldų jų nepataikydamas. Jo matmenys yra 38 cm x 33 cm x 8 cm, o baterija turi dvi su puse valandos autonomijos. Jis yra programuojamas.

Elemente yra HEPA filtras. Be to, jis turi nuotolinį valdymą per „WiFi“ su „Mi Home“ programa. Suderinamas su „Android“ ir „iOS“, leidžiantis nuotoliniu būdu valdyti ir stebėti roboto darbą. Talpa 0,5 litro ir 55 dB. Žemėlapis ir nurodykite, kiek kvadratinių metrų jis išvalė. Novatoriška ir prieinama kaina.

7 pozicija: „iRobot Roomba 960“

Ypatingai augintiniams skirtas „iRobot Roomba 960“ yra „Wi-Fi“, suderinamas su „App“ programuojamu „Alexa“. Jis pats juda tarp kambarių turėdamas vaizdinį lokatorių. Valo ir kietas grindis, ir kilimus. Jo matmenys yra 35 x 35 x 9,1 cm, o jo tūris yra 0,75 litro. Jis pasiekia 70 decibelų (dB) tūrį.

Produktas yra belaidis ir turi A tipo energijos vartojimo efektyvumo sertifikatą. Kai baterija išsenka, ji grįžta į pagrindą ir įkrauna. Autonomija nuo vienos iki dviejų valandų. Puiki siurbimo jėga. Jame yra virtuali siena valymui riboti, valomasis filtras ir papildomas šepetėlis. Ličio baterija. Labai geri atsiliepimai.

Prekių vadovas: viskas, ką turėtumėte žinoti apie vakuuminius robotus

Rinkoje yra daugybė robotų dulkių siurblių tipų. Prieš priimdami sprendimą, turėtumėte išanalizuoti jo ypatybes, kad jie atitiktų jūsų poreikius. Mažas butas nėra tas pats, kas šeimos namai. Tada mes parodysime jums įprastus vartotojų klausimus, kad galėtumėte įsigyti „mini vadovą“.

Šiuo metu joks robotas dulkių siurblys negali lipti laiptais. Daugelis modelių aptinka kliūtis ir keičia jų kryptį. (Šaltinis: Dolgachovas: 40250520 / 123rf.com)

Kas iš tikrųjų yra robotas dulkių siurblys?

Tai prietaisas, kuris siurbia grindis colis po colio, jums nereikia judinti nė piršto. Technologijų dėka XXI amžiuje šiuose prietaisuose yra jutikliai, palengvinantys valymą. Jie sugeba pasukti 360º, aptikti kliūtis ar pakeisti kryptį, taip pat yra programuojami. Jie išsiskiria autonomija ir siurbimo galia.

Kuo įprastas dulkių siurblys skiriasi nuo roboto dulkių siurblio?

Iš esmės tai, kad daugumoje robotų dulkių siurblių po naudojimo būtina ištuštinti talpyklas. Kita vertus, naudojant įprastą dulkių siurblį pakanka ištuštinti maišą, kai jis pilnas dulkių. Robotiniuose dulkių siurbliuose paprastai nėra maišelių atliekoms, o tik konteineris. Šį baką reikia dažnai plauti.

Kodėl verta pirkti robotą dulkių siurblį?

Pirmiausia todėl, kad tai palengvina jūsų gyvenimą. Jei esate naminių gyvūnėlių savininkas, taip pat sutaupysite daug laiko. Jei jūsų namas gerai pritaikytas robotų dulkių siurbliui, sutaupysite 80 procentų laiko, kurį praleidžiate siurbdami.

Svarbu, kad adresas būtų suderinamas su robotu. Priešingu atveju turėsite praleisti laiką „prižiūrėdami“.

Ar dulkių siurbliai robotai tinka giliam valymui?

Tai priklauso nuo modelio. Kruopštus valymas vis tiek turi būti atliekamas rankomis, jei robotas nėra pažangiausias. Norint pasiekti optimalų našumą, naudinga pritaikyti namą prie roboto ir pašalinti kliūtis. Tačiau robotas tikrai yra priemonė ant lygių grindų (parketo, plytelių), ir jau yra modelių, galinčių kruopščiai išvalyti kambarį.

Kaip roboto dulkių siurblio konstrukcija turi būti veiksminga?

Kuo didesnis robotas, tuo sunkiau patekti į kampus. Jo dydis yra svarbus, kitaip jis nebus išsiurbtas po kėde. Todėl kuo trumpesnis ir mažesnis robotas, tuo lengviau bus naršyti ankštose vietose. Gamintojai vis dar ieško būdų, kaip technologijas ir mechaniką integruoti į mažesnį įrenginį.

Yra modelių, specialiai sukurtų dideliems plotams, pavyzdžiui, biurams ar dirbtuvėms.
(Šaltinis: „Chernobrivets“: 96845929 / 123rf.com)

Kokie techniniai skirtumai tarp įvairių tipų robotų dulkių siurblių?

Didžiausias skirtumas tarp jų slypi judėjime. Kai kurie atsitiktinai juda per kambarius, tačiau kiti sistemingai važiuoja. Atsižvelgiant į technologinę pažangą, yra ir prietaisų, kuriuos galima valdyti nuotolinio valdymo pultu. Pažiūrėkime šioje lentelėje, kokie yra jų specifiniai skirtumai:
Atsitiktinis įrenginys Technologiškai pažangūs įrenginiai Naujausios kartos įrenginiai

Jie naudoja kontaktinius ir ultragarso jutiklius skirtingiems kambario aukščiams pakelti ir sumažinti.

Jie pasikliauja kameromis ar lazerinėmis technologijomis, kad reguliariai nuskaitytų lubas ir sudarytų valomo kambario planą.

Jie naudojasi 360 laipsnių lazerine navigacija norėdami orientuotis namuose ir efektyviai atlikti savo darbus.

Kiek laiko tarnauja roboto dulkių siurblio baterija?

Dėl skirtingų modelių ir kainų yra didelis akumuliatoriaus veikimo laikas. Daugelis modelių turi autonomiją, kuri …