Kaip sukurti „do-d“ biblioteką

Sukurkite „pasidaryk pats“ knygų lentyną atlikdami 4 paprastus veiksmus

Dabar gyvename skaitmeniniame amžiuje, kai muzika ir grožinė literatūra yra uždaryti aseptiniuose skaitmeniniuose įrenginiuose, pavyzdžiui, išmaniuosiuose telefonuose ir planšetiniuose kompiuteriuose. Technologijos yra sveikintinos, tačiau tuščia siena namuose yra tarsi vakarėlis be muzikos. Taigi, jei jūs vis dar neturite senų vinilų, kompaktinių diskų ir romanų, kuriuos nepastebėsite, čia paaiškinsime, kaip pastatyti biblioteką už labai mažus pinigus.
Per 4 trumpus žingsnius mes padėsime jums suprojektuoti ir surinkti vieną pasidaryk pats knygų spinta su vaisių dėžutės.

Ko reikia norint pasidaryti „pasidaryk pats“ knygų lentyną?

Žemiau pateiktame sąraše yra viskas, ko reikia norint pasidaryti „pasidaryk pats“ knygų spintelę. Žinoma, ne visi aprašyti objektai yra absoliučiai būtini, tačiau jie tikrai bus naudingi jums atlikti greitesnį ir tikslesnį darbą.

4 žingsniai, norint sukurti „pasidaryk pats“ knygų lentyną

1) Gerai atlikite matavimus ir paruoškite darbo vietą

Drobė tapybai

Prieš pradėdami nuo tikrųjų veiksmų, turite gerai išstudijuokite kambarį, kuriame bus dedama knygų spinta, tada išmatuokite vaisių dėžių plotį ir jums prieinamą vietą. Patarimas yra vengti, kad knygų spinta būtų per arti durų, nes tai gali trukdyti patekti. Taip pat apskaičiuokite vietą, kurią užims jūsų knygos, taip pasirinkdami tinkamas dėžučių skaičius jūsų kolekcijai laikyti.
Taip pat labai svarbu paruošti darbo vietą: idealiausia būtų tai padaryti garaže ar sode, kitaip namo grindims apsaugoti geriau naudoti plastikines pakabas.

2) Smėlio ir išvalykite vaisių dėžes

Šlifuokite medieną

Pasirinkę visas priemones ir sritį, kurioje dirbsite, beliks tik kibti į darbą.
Paimkite vaisių dėžutes ir, jei reikia, pradėkite nuo skylutes ir trūkumus padengti glaistu medienai. Kai tai bus padaryta, galėsite pereiti prie šlifuoti medieną. Norėdami tai padaryti, tiesiog nuplėškite švitrinio popieriaus gabalėlį ir padėkite jį ant medienos, kol jo paviršius bus visiškai lygus, kad spalva pasiskirstytų tolygiai.

3) Dažai

Medienos dažymo teptukai

Kai visuma medžio paviršius buvo gydoma, galite pradėti dažyti. Tačiau prieš šį žingsnį patariame jums tai padaryti nuvalykite audiniu sudrėkinta iš vienos pusės, kad pašalintumėte dulkes ir drožles, tada eikite per sausą pusę, kad paruoštumėte medieną dažymui. Kad poveikis būtų ilgalaikis, rekomenduojama paskleiskite gruntą per visą dažomą plotą mediena, skysta arba purškiama. Kai gruntas išdžius, pradėkite dažyti judėdami toliau spalva greitai tolygiai ir, jei reikia, atlikite kelis važiavimus dėžutės viduje ir išorėje.

4) Surinkite kasetes

Surinkite medieną

Norėdami gauti vieną bloką ir dėl to atsparesnę lentyną, dėžės turi būti surenkamos kartu. Pavyzdžiui, tai galima padaryti keliais būdais naudojant elektriko kabelių ryšius (skaidrus arba tokios pat spalvos kaip dažai), kad prireikus būtų galima išardyti sukurtą baldą. Kita sistema, praktiškesnė, bet profesionalesnė, yra pritvirtinkite dėžes varžtais ir atsuktuvu, pridedant eglių juostas kaip atramą dar tvirtesnei struktūrai.

„Klikkapromo srl“ autorių teisės yra draudžiamos