Kaip sutvarkyti makiažą vestuvėms, t

Vestuvių sezonas ką tik prasidėjo. Jei baigėte rinktis suknelę, o kirpykloje laukia „Pinterest“ kirpimas, belieka padaryti vestuvinį makiažą. Galite melstis, kad jis išgyventų kelias šokių, linksmybių ir beprotybės valandas, nors patariame tiesiog pasidaryti permanentinį makiažą. Mes patariame jums, kaip nustatyti makiažą vestuvėms ir vestuvių priėmimui, ir kokią kosmetiką naudoti, kad ji puikiai atrodytų net 5 valandą ryto.

56114360 - makiažo dirbiniai ir odinis krepšys ant tualetinio stalo

Nuolatinis makiažas vestuvėms ir priėmimui, kas yra būtent tai?

Net jei nesate nuotakos vaidmuo ir esate svečias, vestuvėse ir registratūroje norite atrodyti stulbinančiai. Todėl jūsų vestuvių makiažas turėtų skirtis nuo to, kurį darote kasdien. Puikiai tiks vakarinis makiažas, skirtas ypatingoms progoms. Vestuvių makiažas turėtų būti nuolatinis ir išgyventi beprotiškus šokius su dėdė Wieś (arba Rysiek – visi turi vieną 😉). Juk nenorite pusės vestuvių praleisti vonioje ir nuolat taisyti maniako užsispyrimą. Vestuvės yra linksmybės, o ne jūsų pabrėžimas, kad nuotraukose iš vakarėlio atrodysite nepalankiai.

Ką turėtumėte daryti? Pirmiausia atminkite, kad žiūrėdami į nuotakos ir jaunikio vestuvių ceremoniją galite būti sujaudinti ir pasirodyti ašaros, o vestuvių linksmybių metu prakaituosite labiau nei įprastai. Prakaitas + ašaros yra galingi tobulo makiažo priešai! Todėl įsigykite sau tinkamą „vandeniui atsparią amuniciją“, ty kosmetiką, kuri sutvarkys jūsų makiažą.

Sklandi veido spalva

Kaip ištaisyti vestuvių makiažą?Veido odos valymas ir drėkinimas yra absoliutus pagrindas atliekant makiažą. Nusiplaukite veidą ir patepkite lengvą kremą su drėkinamuoju poveikiu. Svarbu tai, kad prieš pereidami prie kito žingsnio, palaukite apie 10 minučių, kol kremas įsigers į odą. Kodėl odos drėkinimas yra toks svarbus? Pagrindas nelabai prilimpa prie sausos odos, o esant riebiai odai ir T zonai, kur kaupiasi daugiau sebumo, pamatai nusitrina daug greičiau. Makiažo pagrindas yra absoliutus permanentinio makiažo sąjungininkas.

Norėdami gauti puikią išeitį, galite pasirinkti silikoninį pagrindą, kurio užduotis yra išlyginti odą ir paslėpti išsiplėtusias poras – pavyzdžiui Pagrindas „Trucco“ išlyginamojo užpildo makiažo pagrindas iš „Collistar“. Pagrindas ilgai išliks ant lygios odos. Geriausias makiažo pagrindas yra pritaikytas jūsų odos poreikiams – galite pasirinkti priemonę, kuri ją paryškins, sumažins raukšles ar matinės.

Sunkų pagrindą tepkite tik ant T zonos – vietos, kurioje oda išskiria daugiausiai riebalų ir po kurio laiko pradeda švytėti – kaktos, nosies ir smakro.

Taip pat galite paliesti pagrindą po akimis, tada sumažinsite korektoriaus kaupimąsi smulkiuose raukšlėse.

Prisiminti! Kuo mažiau pagrindo užtepsite, tuo geriau – pakaks tik šiek tiek kosmetikos. Palaukite, kol jūsų oda sugers.

Fondas – pasirinkite tą, kuriuo pasitikite. Taikymo būdas turi įtakos grunto patvarumui. Kaip jį pritaikyti? Visų pirma, netepkite, o patapšnokite odą taip, kad kosmetika su ja susimaišytų. Verta naudoti kempinę ar tinkamą šepetėlį, kuris nepaliks dryžių.

Puikiai paskirstyto makiažo paslaptis slypi plonais sluoksniais, todėl neskubėkite!

Fiksavimo milteliai, pavyzdžiui, z Makiažo fabrikas arba garsusis „Kryolan Dermacolor Camouflage System“ fiksatorius Puikiai tinka makiažo užbaigimui. Kad ji ilgiau laikytųsi ant odos, teptuku patapšnokite ją į odą. Nepamiršk persistengti 🙂

Kaip dažyti akis?

Ar norite, kad akių vokai atrodytų gražiai per visas vestuves? Jei naudojate prispaustus ar laisvus akių šešėlius, prieš tai būtinai „nubraukite“ voką šešėlių pagrindu. Išbandykite gerai žinomą pagrindą, kurį „Artdeco“ patiekia mažame juodame indelyje Prep + Prime 24 valandų prailginta paakių bazė iš MAC. Šie gaminiai neleis šešėliams riedėti ir kauptis vokų raukšlėje.

Taip pat galite pasirinkti vandeniui atsparius kreminius akių šešėlius, kurie džiūsta ant voko („Color Tattoo“ kolekcija, sukurta Maybelline).

Mėgaukitės vandeniui atsparus tušastai nepabėgs ir nesugadins jūsų akių makiažo. Jei naudojate akių kontūrą, atkreipkite dėmesį į tą, kurio formulė yra neperšlampama.


PATARIMAI

Vestuvių makiaže neeksperimentuokite su kosmetika, kurios dar nebandėte. Net draugo rekomenduotas pagrindas gali pasirodyti pražūtingas jūsų odai. Tokią svarbią dieną rinkitės jau žinomą kosmetiką arba iš anksto patikrinkite naujai įsigytų produktų veikimą.


Kaip pasidaryti lūpų makiažą?

Išlyginkite lūpų paviršių (pavyzdžiui, švelniai nušveisdami pluteles, kad atsikratytumėte plutos) ir paruoškite ją kosmetikos priemonėms naudoti naudodami lūpų dažų pagrindą. Norėdami sumažinti lūpų dažų „išpylimą“, kontūruokite lūpas lūpų dažais. Su jo pagalba taip pat galite suteikti jiems pilnesnę formą.

Vestuvių metu jūs valgote, geriate ir net bučiuojate, todėl verta kreiptis sausos lūpos ar skysti lūpų dažai, kurių nereikia keisti.

Jei norite subtilesnio lūpų paviršiaus, naudokite drėkinamasis losjonas.

Makiažo fiksatorius, t

„Fixer“ yra kosmetika, kuria verta pasitaisyti vestuvinį makiažą. Produktas sukuria tam tikrą apsauginį barjerą, pratęsiantį makiažo patvarumą. Fiksatorius puikiai tinka dideliems išėjimams, tačiau nenaudokite jo kasdieniniam makiažui – jame yra ingredientų, kurie sausins ​​jūsų odą, jei bus naudojamas per dažnai.

Makiažo fiksatorių geriausia purkšti 30 cm atstumu nuo veido. Jei jaučiate suspaustos odos poveikį, nesijaudinkite, būtent apie tai ir buvo! Šis įspūdis po kurio laiko išnyks. Makiažo fiksavimo purškiklį galite rasti „Clarins“ pasiūlyme. Vizažo kosmetologuose taip pat rasite „Kryolan“ fiksatorių iš „Dermacolor“ serijos.

Dabar jūs žinote, kaip pataisyti savo makiažą, kad nesijaudintumėte dėl savo išvaizdos ir nepasiduotumėte vestuvių pamišimui. Pasilinksmink!

Parašykite komentarą