Kaip žiūrėti paskambinti akušerei

Tik keli dalykai gyvenime yra garantuoti. Laimei, vienas iš jų yra specialus skambutis akušerei kiekvieną gruodžio 25 d.! Seserys Julienne ir Monica Joan, kaip ir slaugytojos Crane ir Beatrix, grįžta per 90 minučių trukmės epizodą, kuris yra atostogų dvasios pavyzdys. Čia paaiškinsime, kaip internetu stebėti „Akušerės Kalėdų akcijos 2021“ programą iš bet kurios pasaulio vietos, įskaitant NEMOKAMAI JK ir JAV!

Nors nuoširdžiai vaizduojamas gyvenimas Rytų Londone praėjusio amžiaus septintajame dešimtmetyje, Kalėdų akcijos niekada nėra mažesnės už širdį. Praėjusių metų epizodas, kurio metu bendruomenės, esančios aukštyn ir žemyn, padėjo Reggie (Daniel Laurie) įveikti ilgiausios kalėdinių popierių grandinės Gineso rekordą, vienodai įkvėpė ašaras ir džiaugsmus.

Žiūrėkite nemokamą skambučio akušerei Kalėdų akcijai nemokamą internetą

Kvietimas akušerei per Kalėdas bus transliuojamas 19.40 val. Per „BBC One“ Kalėdų dieną ir truks maždaug 90 minučių. Jei norite žiūrėti internetu, galite tai padaryti tiesiogiai arba pagal pareikalavimą per „BBC iPlayer“. JK naudoti NEMOKAMAI (bet turėtumėte turėti galiojančią TV licenciją). Šventes leidžiate užsienyje? Naudodamiesi geru VPT, vis tiek galite dalyvauti labdaringame „Nonnatus House“ džiaugsme, kad ir kur būtumėte.

Leave a Reply

Your email address will not be published.