„Black Gold Premium“ šunų maistas

„Black Gold“ gamina šunų maistą, ypatingą dėmesį skiriant darbiniams šunims, ypač tiems, kurie naudojami medžioklei. Todėl jis geriau žinomas daugiau kaimo vietovių, nors jis nuolat skinasi kelią ir JAV bei Kanados miestuose. Bendrovė didžiuojasi gamindama aukštos kokybės maistą, naudodama tik geriausius įmanomus ingredientus, siekdama užtikrinti, kad jį valgantys šunys galėtų kuo geriau atlikti bet kokią užduotį, kurios jie turi atlikti.

Apie juodąjį auksą

„Juodasis auksas“ buvo sukurtas 1995 m., Pradedant gyvenimą kaip mažas šeimos verslas, kol 2015 m. Jis buvo parduotas „ProPet LLC“. Nepaisant šio pardavimo, „Black Gold“ vis tiek stengiasi išlaikyti daugelį tų smulkaus verslo vertybių ir išlaikyti savo įmonės būstinę. Vienoje, Misūryje, netoli tos vietos, kur jie pirmą kartą startavo.

Ingredientų kokybė

Juodasis auksas žada naudoti kai kuriuos aukščiausios kokybės ingredientus rinkoje ir, kai tik įmanoma, vengia nesveikų užpildų. Taip pat vengiama pridėti jokių dirbtinių konservantų ar dažiklių į maistą, užtikrinant, kad jo produktas būtų sudarytas tik iš natūralių ingredientų, kad jūsų šuo veiktų maksimaliai efektyviai.

Be kokybiškų ingredientų ir natūralaus produkto pažadų, „Black Gold“ kompanija taip pat prideda keletą vitaminų, mineralų ir eterinių aliejų, kurie specialiai skirti padėti dirbantiems šunims kaupti raumenų masę ir išlaikyti darbingumą bei medžioklę. pagal savo galimybes. Tai taip pat reiškia, kad daugelyje jų maisto yra ypač daug baltymų, kad būtų patenkinti reikalavimai, kurių gali prireikti tokiam aktyviam gyvenimui.

Sauso šunų maisto produktų linija

Juodojo aukso rinkoje šiandien yra daug įvairių produktų, įskaitant skanėstus ir drėgną maistą, tačiau dauguma jų yra susiję su viena iš pagrindinių produktų linijų. Dėl to toliau išvardysime perkamiausias eilutes ir išnagrinėsime jas atskirai, kad įvertintume, kas juos iš tikrųjų skiria nuo kai kurių jų konkurencijos šiandieninėje rinkoje.

Geriausios šviežio šunų maisto pristatymo paslaugos

Spektaklis

Našumas yra linija, kuri iš tikrųjų leido juodajam auksui pasinerti į naminių gyvūnėlių ėdalo rinką, visų pirma dėl didelio baltymų kiekio ir dėl to, kad jis buvo specialiai sukurtas siekiant patenkinti darbinio šuns poreikius. Maistas skirtas ne tik supakuoti baltymus ir energiją, bet ir aprūpinti prebiotikais, kurie padeda palaikyti sveiką virškinimo sistemą, taip pat gliukozamino ir chondroitino, kurie padeda išlaikyti sąnarių formą. Vienintelis šios linijos trūkumas yra tai, kad joje yra nemažai kukurūzų, o tai gali būti sandoris daugeliui naminių gyvūnėlių tėvų, kurie norėtų visiškai vengti šio dalyko.

Gyvenimo etapai

Gyvūnams nuo šuniuko iki subrendusių šunų gyvenimo etapai yra įvairiausi iš visų juodojo aukso linijų. Daugumoje šios kategorijos maisto produktų vengiama kukurūzų, kviečių ar sojų, todėl jie yra labai sveika alternatyva mišiniui, ypač jei jūsų šuniui iš tikrųjų nereikia visų papildomų baltymų. Tačiau jų baltymų kiekis vis dar yra didesnis nei daugumos kitų prekių ženklų, todėl šiuo požiūriu skirtumas tarp maisto produktų ir gyvenimo etapų iš tikrųjų nėra toks dramatiškas. Daugelis šios linijos maisto produktų taip pat gaminami iš avižinių dribsnių, kurie skirti padėti jautrią skrandį turintiems šunims, taip pat kitų prebiotikų ir eterinių aliejų mišinių, kurie padės užtikrinti, kad jūsų šuo visada atrodytų ir jaustųsi kuo geriau.

Perskaitykite susijusį straipsnį: „Brothers Complete Dog Food Review“

Be grūdų

juodo aukso aukščiausios kokybės naminių gyvūnėlių ėdalo apžvalga

Grūdų neturinti linija, kaip rodo pavadinimas, yra visiškai be grūdų, todėl tai yra puikus pasirinkimas šunims, kuriuos gali kamuoti alergija, arba savininkams, norintiems šerti savo šuniukus be grūdų. Daugelis jų taip pat naudoja aukštos kokybės baltymų šaltinius, kuriuos mėgsta daugelis šunų, pavyzdžiui, elnieną, putpeles ar syką, taip pat turi L-karnitino, kuris padeda deginti riebalus ir išlaikyti raumenų masę, taip pat eterinio aliejaus mišinys, skatinantis sveiką odą. ir kailis.

Kur nusipirkti

Juodojo aukso gaminių daugiausia galima įsigyti daugiau kaimo vietovėse arba ten, kur medžioklė yra įprasta sporto šaka, tačiau įmonė nuolat pradeda skverbtis į vis daugiau miesto rinkų. Įmonės svetainėje yra parduotuvės vietos nustatymo priemonė, kuri gali padėti jums sužinoti, ar šalia jūsų esantys mažmenininkai neša produktą, tačiau, deja, tiesiogiai neparduoda maisto. Laimei, yra keletas kitų internetinių mažmenininkų, kurie leis jums rankomis įsimesti krepšį, net jei netoliese nėra parduotuvių, kuriose jis būtų.

Žiūrėkite susijusią temą: „Blackwood“ šunų maisto apžvalga