Koks geriausias 2021 m. RE

Skaičių pasaulis. Kai kuriems taip įdomu, o kitiems – be galo šalta. Tiesa ta, kad moksliniai skaičiuotuvai yra labai svarbūs kasdieniam darbui biuruose, institutuose, universitetuose ir pan. Jų dėka matematines operacijas atlikti yra lengviau ir greičiau, o tai yra puikus įrankis.

Jei esate čia, tikriausiai jus domina. Šiame straipsnyje matysite modelių seriją, orientuotą į skirtingus profilius ir pasižyminčius geru kainos ir kokybės santykiu. Mes taip pat informuosime jus apie kai kurias jo savybes ir bandysime išspręsti kai kurias iškilusias abejones. Nepaisant jūsų veiklos, rasite sau tinkamą variantą.

Svarbiausias

 • Rinkoje yra mokslinių skaičiuoklių, orientuotų į skirtingus profilius.
 • Pažvelkite į jo savybes, kad aiškiai atitiktų jūsų poreikius.
 • Mes siūlome jums keletą pirkimo kriterijų, pagal kuriuos pateikiame keletą gairių, kad galėtumėte pasirinkti geriausią variantą.

Geriausi moksliniai skaičiuotuvai rinkoje

Atėjo laikas parodyti keletą galimų variantų, kurie jums tinka. Mes nekalbame apie labai sudėtingas elektronines programėles, tačiau turėtumėte žinoti, kad kai kurie skaičiuotuvai turi daugiau galimybių nei kiti. Jo jutiklinis ekranas, dydis, funkcijos ir galimybės lems, kad jis orientuotas į vienus ar kitus žmones. Ateik susitikti su jais.

Geriausios vertės mokslinis skaičiuotuvas: „Casio FX-82MS“

Labai išsami, palyginti su jos kaina. Šiame „Casio“ modelyje yra dviejų eilučių ekranas, kurio raktai yra pakankamai dideli ir labai gerai išdėstyti. Jame yra 240 įmontuotų funkcijų.

Jame yra SCI / FIX / ENG funkcija, procentų skaičiavimas, 24 skliaustų lygiai, regresijos skaičiavimas, trigonometrijos funkcijos ir daug daugiau. Jo svoris yra apie 125 gramai, o korpusas yra standus.

Geriausias instituto mokslinis skaičiuoklė: „Casio FX-991ES PLUS“

Mokslinė skaičiuoklė su natūralia VPAM žymėjimo sistema (Vizualiai tobulas algebrinis metodas) ir taškinės matricos ekranas. Jis turi iki 417 funkcijų, sprendžia lygtis ir skaičiuoja kompleksiniais skaičiais.

Jame taip pat yra 20 metrinių konversijų verčių, 40 mokslinių konstantų, funkcijų lentelės ir daug daugiau. Jis turi automatinį išjungimą. Jo dydis idealus ir vos sveria 95 gramus.

Geriausias mokslinis skaičiuotuvas kolegijai: „Casio FX-991SPX II“

Tai aukščiausios klasės mokslinė skaičiuoklė. Tai tinka universiteto karjerai ir kitoms studijoms, kurioms reikalingas pažangus naudojimas. Jis turi begalę naudingų funkcijų.

Jo meniu ir instrukcijos pateikiamos ispanų, katalonų, baskų ir portugalų kalbomis. Jis turi didelės raiškos LCD ekraną ir gali atlikti iki 576 funkcijų. Yra įvairių spalvų.

Geriausias programuojamas mokslinis skaičiuotuvas: HP 35SC # B12

Dėl jo savybių jis yra naudingas inžinieriams, mokslininkams, valstybės veikėjams ir daugeliui kitų. Jis yra programuojamas, todėl galite patys susikurti formules ir atlikti ne serijines funkcijas.

Jo ekranas yra didelis, su dviem linijomis ir su reguliuojamu kontrastu. Jame yra 30 kb atmintis ir daugiau nei 800 atminties registrų. Jo kaina yra aukšta, tačiau dėl savybių tai pateisina.

Pirkinių vadovas: viskas, ką turėtumėte žinoti apie mokslinius skaičiuotuvus

Mes jau šiek tiek supažindinome jus su mokslinių skaičiuoklių pasauliu. Jūs galėjote vizualizuoti kelis labai rekomenduojamus modelius pagal kainą ar charakteristikas, tačiau dabar mes atsakysime į keletą klausimų. Turite suprasti keletą klausimų apie juos. Tikimės, kad informacija jums bus naudinga renkantis.

Asmuo, atliekantis pratimus su skaičiuotuvu

Rinkoje yra mokslinių skaičiuoklių, orientuotų į skirtingus profilius.
(Šaltinis: Celik: 35521704 / 123rf.com)

Kas yra mokslinis skaičiuotuvas ir kam jis skirtas?

Skaičiuoklė yra prietaisas, kuris naudojamas įvairių tipų skaičiavimams atlikti. Moksliniai yra kiek sudėtingesni nei įprasti, nes leidžia apskaičiuoti trigonometrines funkcijas, statistiką ir dar daugiau. Yra keletas kitų, kurie netgi gali rodyti grafikus. Atrodė, kad jie gali atlikti įvairias operacijas paprasčiau.

Skaičiuoklės kilmė randama senovės abakuose. Laikui bėgant, skaičiavimo paprastumo metodai plėtojosi tuo pačiu metu, kai buvo įtrauktos skirtingos technologijos. 70-aisiais pasirodė pirmieji kišeniniai skaičiuotuvai. Tai buvo šiek tiek elementaresnės versijos, kurios po truputį tapo tomis, kurias žinome šiandien.

“Nėra filosofijos, kuri nebūtų paremta reiškinių žiniomis, tačiau norint gauti bet kokios naudos iš šių žinių, būtina būti matematiku.”

Kokie yra mokslinės skaičiuoklės privalumai ir trūkumai?

Visi straipsniai turi daug privalumų ir trūkumų. Mokslinių skaičiuoklių nebuvo mažiau, nes rinkoje taip pat veikia kintamieji. Mes žinosime kai kuriuos iš šių aspektų, kad paprastai ir praktiškai galėtumėte į juos atsižvelgti.

Privalumas

 • Plati modelių įvairovė.
 • Pagal dydį ir svorį jie yra labai nešiojami.
 • Vis išsamesnė. Yra net programuojamų.
 • Jie leidžia jums atlikti įvairius skaičiavimus paprastu būdu.
 • Yra skirtingų funkcijų skaičiuotuvai ir labai griežtos kainos.
 • Didžiausią dėmesį skyrė studentams, inžinieriams, valstybininkams ir daugeliui kitų.

Trūkumai

 • Kiek palengvina operacijas, jos nedaro vienos.
 • Jei įsigysite netinkamą modelį, jis gali nepateikti jūsų ieškomų funkcijų.
 • Jie sukelia atmetimą iš įvairių švietimo sektorių.

Kokias žymėjimo sistemas naudoja moksliniai skaičiuotuvai?

Viena iš naudojamų žymėjimo sistemų vadinama VPAM (Vizualiai tobulas algebrinis metodas), kurią dažnai galima perskaityti skaičiuoklių atveju. Ši sistema keitėsi rašymo būdu, palyginti su praėjusių metų skaičiuotuvais. Jis naudoja rašymo metodą, panašų į matematikos programas, ir yra labiau standartizuotas.

Kita sistema yra SVPAM (Super vizualiai tobulas algebrinis metodas). Skirtumas nuo ankstesnio yra tas, kad išraiškas ir rezultatus galima matyti vienu metu rodant dvi eilutes vienu metu. Be to, tai taip pat leidžia atlikti pakeitimus skriejant ir iš naujo apskaičiuoti.

Moteris darbe naudojant skaičiuoklę

Skaičiuoklė yra prietaisas, kuris naudojamas įvairių tipų skaičiavimams atlikti.
(Šaltinis: Celik: 78007811 / 123rf.com)

Natūralus VPMA. Galiausiai turime paminėti „Natural VPAM“ variantą. Ši žymėjimo sistema paprastai naudojama moksliniuose skaičiuotuvuose, skirtuose studentams. Kodėl? Na, nes ekrane atsispindi ne tik dviejų eilučių charakteristikos, bet ir skirtingi simboliai, o tai palengvina supratimą.

Kokius pagrindinius naudojimo būdus galite naudoti naudodami mokslinę skaičiuoklę?

Moksliniai skaičiuotuvai turi didžiulį pranašumą, palyginti su įprastais. Komunalinės paslaugos, kurias galite naudoti su jomis, yra žymiai didesnės, todėl skaičiavimo galimybių skaičius yra dauginamas eksponentiškai. Čia yra nedidelis dažniausiai pasitaikančių funkcijų sąrašas:

 • Kvadratinės šaknys.
 • Dariniai
 • Integralai.
 • Trigonometrinės funkcijos.
 • Ilgos lygtys.
 • Statistika.
 • Perjunkite laipsnius ir radianus.

Kokio maisto randame moksliniuose skaičiuotuvuose?

Na, iš esmės galite rasti kelių rūšių maistą. Viena vertus, turite skaičiuotuvą, kurį maitina baterijos, kurį galite pakeisti, kai tik pasibaigs jo naudojimo laikas. Verta pabrėžti tą, kuris veikia su saulės energija – daug ekologiškesnį ir mažiau teršiantį variantą, kuris suteiks jums daugiau nei pakankamai autonomijos.

Rinkoje taip pat galite rasti mokslinių skaičiuoklių, kuriose yra įkraunamų baterijų arba dviejų skirtingų tipų maitinimo, geriau žinomų kaip dvigubos baterijos. Jie turi ličio bateriją, kurią galima įkrauti naudojant saulės energiją. Metodas, kuris taip pat yra efektyvus ir daug patogesnis nei laikas nuo laiko keisti bateriją.

Studentas, naudodamas mokslinę skaičiuoklę

Funkcijų skaičius nustatys naudojimo maržą, kurią galite suteikti skaičiuoklei.
(Šaltinis: Amikišijevas: 117777820 / 123rf.com)

Pirkimo kriterijai

Kai žinosime tam tikrus mokslinių skaičiuotuvų aspektus, atėjo laikas žinoti, kaip protingiau rinktis. Norėdami tai padaryti, mes siūlome jums šį skyrių, kuriame mes padėsime jums atlikti atitinkamus veiksmus, kad nepadarytumėte klaidos priimdami sprendimą. Juos labai lengva sekti ir suprasti, tačiau atėjus laikui jie tikrai naudingi.

 • Prekių ženklai
 • Naudingumas
 • Ekranas
 • Funkcijų skaičius
 • Žymų sistema
 • Maitinimas
 • Dizainas

Prekių ženklai

Yra keletas prekių ženklų, kurie gamina mokslinius skaičiuotuvus. Vienas iš geriausiai žinomų yra „Casio“, tačiau taip pat „HP“, „Sharp“ ir „Canon“, norėdamas įvardyti keletą jų. Svarbu, kad pasirinktumėte patikimą, nes, nors a priori jie paprastai veikia gerai, skaičiavime labai svarbu tikslumas. Nevaidink to. Be to, jie paprastai nėra labai brangūs.

„Jei norėtume gauti tikrumą be abejonių ir tiesą be klaidų, turėtume savo žinias pagrįsti matematika“.

Naudingumas

Mokslinio skaičiuoklės naudojimas labai paveiks jums reikalingas funkcijas. Yra prietaisų, skirtų mokyklai, kiti – pažangesnėms studijoms, o kai kurie – profesionalesni, skirti, pavyzdžiui, valstybininkams ar inžinieriams. Turite ieškoti tinkamo modelio pagal tai, koks sudėtingumo lygis skaičiuojant.

Ekranas

Tai gali skambėti kaip tikrovė, tačiau skaičiuoklės ekranas yra viena iš svarbiausių jo dalių. Rinkoje galite rasti skaičiuotuvus su vienos eilutės, dviejų eilučių, vienspalviais ar daugiaspalviais ekranais. Paprastai jie yra LCD, tačiau yra keletas šviesos diodų. Jie rodomi brangesniuose įrenginiuose, kuriuose galite rodyti grafikus.

Funkcijų skaičius

Funkcijų skaičius nustatys naudojimo maržą, kurią galite suteikti skaičiuoklei. Kuo daugiau funkcijų, tuo didesnės galimybės atlikti visų rūšių operacijas, tiek paprastas, tiek sudėtingas. Dabar šis veiksnys paprastai pastebimas kainoje. Yra net programuojamos skaičiuoklės, atliekančios operacijas pagal jūsų skonį.

Žymų sistema

Prieš kalbėdami apie žymėjimo sistemas, kurias galite rasti. Na, tai dar vienas kriterijus, kurio reikia laikytis norint įsigyti gerą pirkinį. Mes turime VPAM, SVPAM ir Natural VPAM. Atsižvelgdami į tai, ką su tuo darysite, ir patogumų, kuriuos norite turėti, turėtumėte pasirinkti vieną iš trijų. Jei turite …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *