Tagomago už medalį, tai yra, kad laimėtų

Kasdien siūlome moteriškus ir vyriškus kvepalus, pasakojame apie gerą veido kosmetiką ir patariame, kokią makiažo kosmetiką rinktis. Tačiau šiandien mes norime pasipuikuoti, nes tai yra kas! „Tagomago“ internetinė parfumerija „Ceneo“ elektroninės prekybos reitinge iškovojo 3 vietą! Tai jūsų pasitikėjimo mums įrodymas ir priežastis didžiuotis. Ačiū!

Pergalė kainų konkurse

Patogus internetinis apsipirkimas

Jei pirmenybę teikiate patogiam apsipirkimui internete, o ne „klajojimui“ parduotuvėse, tikrai žinote Ceneo.pl portalą. Populiarų kainų ir pardavimo pasiūlymų palyginimą kiekvieną mėnesį aplanko 9 milijonai vartotojų. Jūs tikriausiai esate tarp jų. Portalas gali pasigirti didžiausia nuomonių apie parduotuves ir produktus duomenų baze.

O internetinių parduotuvių patikimumas? Tai daro „Ceneo“. „Patikimų apžvalgų Ceneo.pl“ programa renka informaciją apie pirkimų eigą. Kaip tai veikia? Klientai, įsigiję tam tikrą produktą, užpildo internetinę apklausą, pasidalydami nuomonėmis apie produktą ir elektroninės parduotuvės paslaugų lygį.

„Ceneo.pl“ el. Parduotuvių sąrašas 2017 m

„Ceneo Trusted Opinions“ elektroninių parduotuvių sąrašas yra konkursas, kuriame apdovanojami patikimiausi pardavėjai. Prizai teikiami 11 pramonės šakų kategorijų, tačiau taip pat keletu specialių pasiūlymų: „Geriausias pardavėjas perka„ Ceneo ““, „Debiutas„ Ceneo “ir„ Vartotojo pasirinkimas “.


Mes giriamės!

„CENEO.PL 2017“ RANKINGAS „TAGOMAGO“ LIKO 3-iAS KATEGORIJOJE „GERIAUSIAS PARDAVĖJAS PIRKTI CENEO“.


Nugalėtojų atrankos pagrindas buvo 2,5 milijono klausimynų, kurie buvo sukurti nuo 2016 m. Rugsėjo iki 2017 m. Spalio. Buvo įvertinta 35 000 parduotuvių. Į ką žiuri atsižvelgė?

 • nuomonių skaičius,
 • apžvalgose gauti įvertinimai (mažiausiai 4,5 žvaigždutės),
 • teigiamų nuomonių dalis (mažiausiai 90%),
 • už piktnaudžiavimą blokuotų nuomonių dalis (ne daugiau kaip 10%),
 • teigiamas patikrinimas šifravimo teisingumo testuose,
 • nuomonės tęstinumas.

Ar tu tai žinai…

Interneto parfumerija „Tagomago“ yra 2 ekonomikos studentų iš Varšuvos darbas. Jie leidosi į nuotykius su geriausiais kvepalais ir gera kosmetika 2006 m. Ir jie nenuleidžia rankų 😉

Laivas su „Tagomago“ vėliava jau 12 metų plaukiojo internete ir įgijo daugybės klientų pasitikėjimą. Iš kur kilo interneto parfumerijos pavadinimo idėja? Dėl visko kalta egzotiška Ispanijos Illa de Tagomago sala. Nes kas gali būti gražiau?


Taip pat galite įsigyti „Tagomago.pl“ produktų per „Ceneo“!

Mums labai malonu būti tarp 42 laimėjusių parduotuvių ir ačiū už jūsų pasitikėjimą. Konkurencingos kainos ir be rūpesčių gabenimas yra raktas į mūsų elektroninės parduotuvės sėkmę. Patrauklios kainos leidžia mus rasti geriausių internetinės parfumerijos pasiūlymų sąraše. Savo mėgstamus kvepalus ir kosmetiką galite patogiai užsisakyti per „Ceneo“. Šimtai patenkintų klientų yra geriausia mūsų internetinės parfumerijos rekomendacija. Štai keletas klientų atsiliepimų apie „Tagomago“ apsipirkimą:

parfumerija-tagomago-atsiliepimai-1parfumerija-tagomago-atsiliepimai-2parfumerija-tagomago-atsiliepimai-3

Kiti „Tagomago“ apdovanojimai ir apdovanojimai

„Ceneo“ varžybose užimta 3 vieta nėra vienintelis mūsų išskirtinumas. Kuo dar galime didžiuotis?

 • 2 sidabrinės metų plunksnos „Content Marketing Polska“ asociacijos organizuotame konkurse 2017 m – apdovanoti straipsniai: “Kosmetika bagaže – kiek ml kvepalų turėtumėte pasiimti į lėktuvą?” ir „Vadovas – kaip atskirti klastotę nuo originalių kvepalų?“.
 • Q kokybės ženklas iš Opineo.pl 2016 m
 • Skirtumas „Opineo 2016“ internetinės parduotuvės reitinge
 • 2014 m. Gero prekės ženklo pavadinimas – kokybė, pasitikėjimas, reputacija.
 • „Ceneo“ patikimų nuomonių reitingavimo skirtumas.pl 2014 m
 • Geriausios internetinės parduotuvės pavadinimas vaistinių pramonėje, kurią 2010–2011 m. apdovanojo portalas Money.pl, savaitraštis „Wprost“ ir dienraštis „Gazeta Wyborcza“.

Pirkite pigiau su „Tagomago“ ir mėgaukitės savo apsipirkimais! Mes patikrinome, kurie produktai dažniausiai užsakomi mūsų internetinėje vaistinėje. Čia yra „Tagomago“ bestselerių sąrašas Ceneo.pl: