Kalėdinė dekoracija: kas yra

Šviesos gatvėse, kalėdinės giesmės, saldumynai, kalėdinės dekoracijos. Viskas sukuria scenarijų, kuris mus perkelia į Kalėdas. Tai puikus laikas švęsti, dovanoti dovanas ir susitikti su šeima ir draugais. Stebuklinga galimybė sukurti idilišką atmosferą su gražia kalėdine dekoracija.

Žodis Kalėdos kilęs iš lotynų kalbos Nativitas, o tai reiškia gimimą. Krikščionybės ištakos – tai datos, menančios emocinį Jėzaus gimimą. Šventė tęsiasi iki Trijų karalių dienos, siekiant užbaigti tradicijos laiką, kuris tęsiasi daugiau nei 5 šimtmečius. (1)

Svarbiausias

 • Kalėdinės dekoracijos daro mūsų Kalėdas nuostabiu ir įsimintinu laiku. Suteikite jai reikiamą svarbą, kad ji būtų prisiminta kiekvienais metais.
 • Laikykitės kalėdinių papuošimų temų savo namuose ar toje pačioje namo vietoje. Tai leis jums atrodyti elegantiškiau jums, jūsų šeimai ir lankytojams.
 • Švęskite Kalėdas su savo artimaisiais. Tačiau nepamirškite, kad turite atsižvelgti į dekoratyvinių elementų saugumą.

Geriausia kalėdinė dekoracija rinkoje: mūsų mėgstamiausi

Yra daug kalėdinių dekoracijų. Todėl labai įdomu pradėti paiešką. Mes siūlome jums keletą dekoracijų, kad jūsų namai taptų laiminga ir svetinga vieta. Pažvelkite į mūsų pasiūlymus su smagiausiais kalėdinių dekoracijų objektais.

Geriausi kalėdiniai stalo įrankiai pagal kainos ir kokybės santykį

Tai 30 vienetų 18/0 nerūdijančio plieno rinkinys. Jis yra padengtas auksiniu titanu, kad garantuotų jo ilgaamžiškumą. Turi 6 šaukštus, 6 šakutes, 6 aukštos kokybės peilius ir 6 kavos šaukštus. Tai puikiai tinka 6 žmonių stalui.

Tai maždaug 4 mm storio stalo įrankiai, tinkami indaplovėms. Jei norite suteikti jai elegantišką, šiuolaikišką ir įdomų prisilietimą, rinkitės „Sol y Luna“ prekės ženklą. Jis pozicionuoja save kaip „Amazon“ Pasirinkimas. Puikus pasirinkimas su patraukliu dizainu ir kokybės bei kainos garantija.

Geriausios auksinės taurės skrudinti per Kalėdas

Šie akiniai yra idealūs, jei norite šiais metais papildyti savo stalą smagiu ir elegantišku prisilietimu. Pridėkite auksinį toną, atitinkantį jūsų stalo įrankius. 6 stiklinių rinkinys, skirtas tiek vandeniui, tiek vynui, kurio talpa yra 300 ml.

Jie pagaminti iš stiklo, blizgančiu auksu. Jie gali plauti indaplovėse. Be jokios abejonės, būtent apie tą išskirtinį papuošimą jūs ieškote ant savo stalo.

Geriausia dirbtinė eglutė su LED žibintais

Šis medis skirtas tikriesiems Kalėdų mėgėjams. Jo dydis yra 210 cm, balto sniego efekte. Apima kankorėžius. Jis pagamintas iš ugniai atsparios PVC medžiagos, skirtos naudoti patalpose ir lauke.

Jums nereikės pirkti apšvietimo, nes jis tiekiamas su 410 LED juostinių žibintų ir 1400 patarimų. Jį lengva montuoti ir stabilus stovas. Puikiai pasiseks papuošti ir įdėti dovanas į savo kambarį.

Geriausia eglutės žvaigždė

Kalėdinė žvaigždė yra vienas gražiausių papuošalų ant mūsų medžio. Sidabriniu tonu su LED, jame yra 360º snaigių projektorius.

Jis tiekiamas su 280 cm laidu. Tai puikus pasirinkimas nustebinti savo šeimą ir svečius. Vaikams patiks garbė nešioti.

Geriausios kalėdinių ornamentų lėlės

Tęsiame tris linksmas medžiagines ir medvilnines lėles: Kalėdų senelį, sniego senį ir elnį. Jie yra originalūs ir juokingi, be to, juos galima pakabinti ant medžio.

Lėlės yra „Amazon“ Pasirinkimas dekoratyvinis, labai gerai įvertinus kainą ir kokybę. Jie būna žemiškos, baltos, pilkos ir raudonos spalvos. Jie idealiai tinka šiems pasimatymams įdomiai prisiliesti.

Geriausi lipdukai langams papuošti per Kalėdas

Iš viso yra 162 lipnūs lipdukai, su 81 dribsniu ir 81 sniego gniūžtėmis. Jie pagaminti iš PVC medžiagos, netoksiškos. Jie naudojami papuošti jūsų langus, sieną ar bet kokį paviršių.

Jie yra daugkartinio naudojimo, šviesiai mėlynos spalvos, kuris, padėjus, atrodys baltas. Jei norite juos uždėti ant langų ar stiklo, jie bus matomi iš abiejų pusių. Su skirtingais dydžiais, lengvai uždedami ir nuimami. Tai „Amazon“ produktas Pasirinkimas labai elegantiškas.

Pirkinių vadovas: ką turėtumėte žinoti apie kalėdines dekoracijas

Šie metai mums visiems ypatingi. Bus nuostabu, kai galėsite mėgautis susitikimais su savo artimaisiais. Kad neįkeltumėte į klasikinį paskutinės minutės skubėjimą, mes parengėme šį vadovą. Mes renkame idėjas, kurios prisitaiko prie reikliausių vartotojų paieškų. Skaityk toliau! Mes jums pasakysime savo geriausių kalėdinių dekoracijų pirkimo rekomendacijas.

Susirinkimai tarp draugų per Kalėdas yra ypatingi. (Šaltinis: Douglasas: 6210799 / Pexels.com)

Kokia mano kalėdinių dekoracijų tendencija?

Dekoravimas namuose yra labai ypatingas ir asmeniškas. Kiekvienas namas turi stilių, kurį pasiekia tos smulkmenos. Mes kalbame apie vietą, skirtą tam, kad jaustumėmės patogiai ir atsijungtume nuo išorinio pasaulio. Tačiau visada įdomu sekti tendencijas. Taigi galime pasisemti idėjų ir išlaikyti subalansuotą bei harmoningą interjero dizainą.

Remiantis pirmaisiais įrašais, Kalėdos Ispanijoje pradėtos švęsti 1870 m.

Šis užsakymas padės atpažinti ir pajusti jūsų erdvę kaip savo, kurią sukūrė ir jums. Šioje lentelėje pateikiame jums idėjų, kaip pasiekti geriausią kalėdinį papuošimą:

 • Romantiškas: Tokio tipo apdailoje židinys, karūna, žvakės ar eglutė yra labai svarbūs elementai.
 • Šiaurės šalių įkvėpimas: Tendencija vyrauja dėl atvirų erdvių, kurios suteikia dar daugiau aiškumo. Dovanos dažniausiai užklijuojamos asmeniniu antspaudu. pappersrader (zigzago formos popieriaus grandinės su besikartojančiomis formomis) yra labai populiarios stalviršio ar palangės apdailoje. Džulbokas Tai kalėdinė ožka, simbolizuojanti žemės derlingumą. Papuošti medį labai paplitusi tradicija. Tomtenas arba Jultomtenas Jie yra nykštukai, kurie atsakingi už namų apsaugą, ir jūs turite palikti jiems savo mėgstamą patiekalą (košę).
 • Tradicinis: Puikus pasirinkimas klasikiniams žmonėms. Tai gali būti jūsų mėgstamiausias stilius ir netgi kiekvienais metais pridėti smulkių detalių.
 • Balta: Tikrai pasakų kalėdinis stilius.
 • Amatininkas arba boho: Galimybių yra begalinis, kiek leidžia jūsų vaizduotė ir meistriškumo įgūdžiai. Jūs sukursite atmosferą derliaus arba su etniniais motyvais. Stilius, kuris neliks nepastebėtas dėl savo originalumo.
 • Mažiesiems: Be jokios abejonės, dekoruoti su jais ir jiems yra nuostabu. Jūs būsite užkrėstas jų iliuzija ir per daugelį metų galėsite sukurti tą brangų prisiminimą. Galite pasigaminti šakų vainikus, pušų girliandas ant langų ar durų ar Advento kalendorių. Širdelės, sausainiai, spalvotos žvakidės, kėdės su juostelėmis yra papildomos dekoracijos. Neturėtų trūkti sniego senių, elfų, šiaurės elnių, nykštukų ar vazonų su vaikų vardais.
 • Kaimiškas: Labai jauki ir šilta dekoracija. Natūraliomis medžiagomis papuošti stalą, židinį ar langus ir duris.

Tonai Medžiagos Dekoravimo idėjos
Romantiškas Rožinė, mėlyna, balta arba auksinė. Vilna, stiklas arba medis Rožinė staltiesė valgomajam, žvakė su žvakidėmis, kėdės ar auksiniai stalo įrankiai. Purkšti sniego
Šiaurietiškas Kaimo tendencija natūraliais tonais Mediniai indai, tipiškas švedų medis su daugybe dekoracijų, girliandomis, elektrinėmis žvakėmis, Švedijos vėliavomis ar šviečiančia žvaigždute, vainikuojančia Ypatingas susidomėjimas židiniu, vyniojamasis popierius, pilkos ir baltos rašalo dėžutės, juostos, stiklas, gamtos įkvėpti mediniai papuošalai ir baltos detalės ar snaigės
Tradicinis Raudona ir balta ar net žalia – linksmas prisilietimas Mediena, dekoratyviniai želdiniai, stiklas ar žvakės Į stalo vidurį įdėkite lentą, papuoškite holio šakomis, žvakėmis ir servetėle padarykite medžio formą
Balta Norėdami suskaidyti baltos spalvos monochromą, pridėkite aukso, sidabro ar vario atspalvių Tiuliai, šiaurietiški papuošalai, plunksnos, purkšti sniego Juostelės, žvaigždės, kamuoliukai ir net baltos spalvos medis
Amatininkas arba boho Šilti tonai Mediena, svajonių gaudytojai, kartonas, medvilnė, natūralūs ananasai ir geltonos spalvos žibintai Auksiniai elementai, stiklinis varpas, kur padėti kalėdinį sodą, naudoti pušį ar eglę
Mažiesiems Pagrindinė spalva yra raudona ir leisk sau ar fantazijai skristi Galimybių laukas yra begalinis Spalvingos girliandos, dideli varpai, lėlės, dovanų detalės
Kaimiškas Ruda arba žalia Medžių šakos, rotango, pinti Šviesos ir žvakės stalui, židiniui ar langams ir durims papuošti

Kaip papuošti stalą per Kalėdas?

Kalėdinis stalas bus puiki vieta sužavėti ir suteikti tą dekoratyvinį kalėdinį atspalvį. Yra daugybė kūrybingų idėjų, susijusių su visais biudžetais ir skoniais. Be jokios abejonės, smulkios detalės išskiria nuobodų dekoravimą nuo puikaus ir žadinančio.

 • Staltiesės ir servetėlės. Elegantiški bus kreminės spalvos, balti ar kalėdiniai spaudiniai. Mes rekomenduojame naudoti tik 2 arba 3 spalvas (mėlyna, auksinė, raudona arba sidabrinė ir žalia su natūraliais elementais). Servetėlės ​​gali būti užklijuotos skirtingų medžiagų lankais arba šakų juosta.
 • Akiniai ir taurės. Stiklas yra klasika ant visų stalų, tiek vyno, tiek vandens, tiek bet kokio gėrimo. Šiais metais pasinaudokite aukso, sidabro ar vario dizainu.
 • Stalo įrankiai. Patariame juos derinti su indais ir akiniais. Taigi, jūs pridėsite elegantiškesnį ir nepersistengtą prisilietimą.
 • Indai. Viena pagrindinė plokščia plokštė, ant kitų dviejų. Statyk už klasikinius baltus patiekalus; jie atitinka visas spalvas.
 • Kaip paskutinį prisilietimą – centrinė dalis ar žvakės. Įtraukite puansetijos, vaisių ar Kalėdų detales. Pridėkite elegantišką žvakių ir žvakidžių laikiklį. Jie atrodys geriau, jei derės prie pasirinktų atspalvių.

Šeimos Kalėdos yra vienas geriausių prisiminimų, kuriuos galime sukurti. (Šaltinis: Yastremska: 50557883 / 123rf.com)

Kaip papuošti eksterjerą per Kalėdas?

Ateina tas nuostabus laikas. Vaizduotė ir kūrybiškumas leis mums sukurti atmosferą, sukeliančią iliuziją, kurią šios šventės reiškia. Tarp sričių, kurias galime papuošti, yra sodas, terasa ar balkonas. Prie durų ar langų galima pridėti daug kalėdinių dekoracijų. Jie suteiks tą stebuklingą prisilietimą mūsų namams.

Atsargiai elkitės su šviesos skleidžiama šiluma. Ypač jei jie yra šalia girliandų ar kokios nors medžiagos, kuri gali sudegti.

Pateikiame šią lentelę. Jis turi idėjų, kaip suteikti jums kitokį požiūrį arba pridėti daugiau kalėdinių elementų prie jūsų puošybos:

Lauko dekoravimo idėjos
Jūsų įėjimo durys Karūna, kurią galite pritaikyti savo stiliui. Su raudonais ir žaliais vaisiais iš skirtingų medžių, juostelėmis ar bet kokia jūsų pasirinkta medžiaga.
Langai Ant palangės galite …