Kuris iš jų yra geriausias? – Woof Whis

Nėra dviejų būdų – žmonės myli savo augintinius toli peržengdami bet kokias pagrįstas ribas, suteikdami jiems nepaprastai daug meilės ir dėmesio, kad jie gautų palyginti mažai grąžos. Nesvarbu, kokia ji yra, tikriausiai ji buvo kruopščiai aprūpinta geriausiais būstais, mityba ir pramogomis, kurių tikisi jos rūšis, ir pasišventęs bei ryžtingas žmogus daro viską, kad apsaugotų jį nuo žalos.

Žmonių pasiryžimas lepinti savo augintinius paskatino didžiulę pramonę, kurioje atsirado visas plataus vartojimo prekių pasaulis, kuris padės jums išlaikyti savo augintinio geriausią savijautą. Pradedant maistu, baigiant patalyne, baigiant žaislais ir dresuotojais, atrodo, kad naminių gyvūnėlių priežiūroje nėra nieko, ko nerandate parduodant ne vieną ar dvi, bet kelias skirtingas veisles.

Neabejotinai labiausiai sugadintas naminis gyvūnas yra šunys, turintys vieną rimtą pranašumą prieš visą gyvūnų karalystę, kai reikia iškovoti prestižinį „geriausio žmogaus draugo“ titulą. Nors mes galime mylėti bet kurį gyvūną po saule ir istoriškai beveik priartėjome prie to, šunys yra tarp labai mažų gyvūnų, galinčių atsiliepti mūsų jausmams, saujos.

Kiekvienas, turintis net pagrindinį emocijų suvokimą, lengvai supras, kodėl tai mums taip akimirksniu ir visiškai sužavi tuos kelis gyvūnus. Šunys, palyginti su tokio dydžio ir formos gyvūnais, kurie tikrai yra naminiai augintiniai, yra aiškus nugalėtojas kultūrose visame pasaulyje ir bent jau ištisus šimtmečius.

Žinodami, kad šunys nuoširdžiai mus myli, buvo žinoma, kad žmonės patiria didelių asmeninių išlaidų, kad pamatytų, jog jie tinkamai prižiūrimi, dažnai kur kas labiau nei tas pats žmogus galėtų išgelbėti kitą žmogų.

Šunų maistas, kaip pavyzdys, yra kruopščiai sukurtas siekiant užtikrinti, kad šuo būtų šeriamas tiksliu kiekvienos reikalingos maistinės medžiagos kiekiu, suskirstytu bent pagal veislę, amžių, svorį ir gyvenimo būdą. Kvapą gniaužiančiais žaislais ir žaidimais galima įsitikinti, kad kiekvienas šuo tikrai ras tai, kas juos domina, pakels ir mankštinsis.

Mūsų pasiryžimas pasirūpinti, kad mūsų šunys turėtų tik geriausius dalykus, kartu su giliu ir abipusiu emociniu ryšiu su šunimi, paskatino mus imtis panašių priemonių, kad įsitikintume, jog niekas jiems nepakenkia; buvo žinoma, kad žmonės labai stengiasi gelbėti šunis nuo įvairių stichinių nelaimių ir bent tiek investuoti į veterinarinę priežiūrą, kiek tai darytų per panašiai sužeistą žmogų.

2014 m. Filmas Johnas Wickas įgijo klasikinį kulto statusą, nes dramatizavo žmogaus ryšį su savo šunimi. Nors realus gyvenimas nėra toks įspūdingas, žmonės yra atsidavę savo šunims neįtikėtinu laipsniu ir daug kartų rizikavo dėl jų.

Vis dėlto nereikia laukti, kol įvyks kokia nors nelaimė, kad apsaugotų jūsų šunį – yra kur kas žemiškesnių dalykų, kurie taip pat gali kelti grėsmę šuns sveikatai, jei jo nekontroliuosite. Parazitai viduje ir išorėje gali pakenkti jūsų šuns sveikatai ir komfortui, tačiau jie turėtų būti kuo greičiau nustatyti ir pašalinti.

Parazitinės rūšys gali užkrėsti beveik bet kokio amžiaus šunį; kai kurios parazitų rūšys iš tikrųjų perduodamos iš motinos į embrioną, jų randamos naujagimio šuniuko viduje. Įvairių rūšių žarnyno kirminai patenka į jūsų šunį iš įvairių šaltinių ir gali pradėti daugintis šuns virškinamajame trakte, užpulti šuns maistą ir organus, dėl ko šuo praranda mitybą ir energiją.

Toks užkrėtimas reikš, kad jūsų šuo gauna mažiau energijos iš savo maisto, todėl vienas iš požymių, į kurį reikia atkreipti dėmesį, yra letargiškas šuo, kurio liežuvis yra patinęs pilvą, kurį sukelia kirmėlių susikaupimas. Kaip minėta, mes sukūrėme platų produktų spektrą kiekvienam įmanomam šunų poreikiui, ir tai nėra išimtis – jūsų nuo kirminų mažinimo vaistų pasirinkimų yra daug ir įvairių, ir kiekvienam šuniui galima pasirinkti kažką.

Egzistuoja ir išoriniai parazitai, kurie dažniausiai bando užpulti jūsų šuns kraujagysles; pavyzdžiai yra ir erkės, ir blusos, kurios kiša skylę šuns odoje, o kraujas per odos kraujagysles. Atsikratyti jų yra šiek tiek lengviau, nes jos yra labiau veikiamos – norint atsikratyti kenkėjų, galima naudoti vietinį erkių naikintuvą, blusų apykaklę ir kitas tokias priemones.

Deja, dėl to, kad jie puola iš išorės, kraują siurbiantiems parazitams reikia tik vėl šokinėti, kai baigsite pirmąjį bandymą fumiguoti. Norėdami jų išvengti, norėsite profilaktinių tablečių, kurios padaro šuns kraują nevalgomu, įleisdami jį į žinduoliams nekenksmingas, bet vabzdžius naikinančias chemines medžiagas.

Rinkoje yra daugybė kenkėjų prevencijos tablečių, todėl suprantama, kad gali būti sunku pasirinkti iš jų. Vis dėlto kai kurie variantai išsiskyrė tuo, kad jie yra labiausiai paplitę šunų savininkų pasirinkimai visame pasaulyje; dvi labiausiai paplitusios prevencinės tabletės rinkoje yra žinomos kaip „Bravecto“ ir „Nexguard“, abi šios tabletės yra geriamos šuniui pagal nustatytą dozavimo grafiką.

Abi šios priemonės gali apgauti atsikratyti jūsų šuns ir jūsų namų nuo erkių, blusų ir kitų nepageidaujamų lankytojų, todėl labai rekomenduojama gydyti šunį bent vienu iš jų, jei jie yra lauke ir yra daug . Kaip žinoti, kurį naudoti?

Suskaidymas

Kadangi tai yra kovos su kenkėjais tabletės, kiekviena bus vertinama visų pirma pagal tai, ar jie gali atsikratyti parazitų ir kiek laiko – jei jie negali to valdyti, tada nėra apie ką daugiau kalbėti. Kiti svarbūs šunų vaistų aspektai yra tai, kiek dozių reikės ir kokiais intervalais, kiek kiekvienas gali kainuoti visą gydymo ciklą ir ar šunys noriai juos nurys. Šunų savininkai visame pasaulyje stengėsi, kad jų augintiniai vartotų vaistus, ir tai yra neabejotinas pliusas bet kuriai piliulei, jei šuo ją šalikuos be tolesnio raginimo.

„Bravecto“

„Bravecto“ yra vienkartinis kramtomasis gydymas, kuris sušvelnina chemikalą fluralanerį jūsų šuns kraujyje, paversdamas jį toksišku erkėms ir blusoms, kurios bando išmaitinti jūsų augintinį. Tablečių skersmuo yra du ar trys centimetrai. Kiekvieno jų svoris apskaičiuojamas atsižvelgiant į šuns, kurį ketinama gydyti, svorį ir amžių. Pakuotė pažymėta spalva, kad netyčia neperdozuotumėte savo augintinio ar jo nepadarytumėte.

Nors tai yra geriamieji vaistai, šis šunų varginantis įprotis išspjauti tabletes yra mažiau problemiškas vartojant šį vaistą; Kadangi jis buvo suformuotas kramtomas gabalas, o ne kieta tabletė, mažiau tikėtina, kad jis sukels natūralų šuns reflekso refleksą ir greičiau ištirps liežuvyje. Visa dozė buvo pagardinta gyvūniniais riebalais, kad šuniui būtų apetiška, o tai dar labiau sumažina galimybę jį išspjauti.

Vertinama viena Bravecto dozė, kad jūsų šuo 12 savaičių nepatektų į kenkėjus, ir žada nutraukti blusų bei erkių užkrėtimą ir užkirsti kelią naujoms vabzdžių kolonijoms apsigyventi. Šis procesas prasideda per kelias valandas nuo dozės suvartojimo ir pasiekia daugiau nei 90 procentų efektyvumą. Taip pat įrodyta, kad jis veiksmingas nuo varginančios „Vienišos žvaigždės“ erkės, kurią, išsirinkus šeimininką, gali būti ypač sunku išnaikinti.

Verta paminėti, kad Bravecto yra veiksmingas ne tik šunims; katės, bene antras pagal populiarumą naminis augintinis pasaulyje, yra vienodai jautrūs parazitams ir gali būti gydomi ir „Bravecto“. Įžeiskite veterinarą, kaip pakoreguoti kačių dozę, arba ieškokite „BRavecto“ tablečių, specialiai sukurtų kačių virškinimo sistemai, imuninei sistemai ir paletei.

Nors tai yra geriausias pasirinkimas, neprakaituokite, jei pastebėsite, kad nė viena iš šių galimybių nėra. „Bravecto“ prekės ženklas taip pat siūlo aktualius sprendimus, kaip tiesiogiai naikinti kenkėjus, todėl tai yra perspektyvus sprendimas, net jei jūsų augintinis visiškai atsisako vartoti geriamuosius vaistus. Atminkite, kad vietiniai vaistai trunka žymiai trumpiau ir kad pakartotinis jų atnaujinimas greitai kainuos daugiau nei nustatytas geriamų dozių grafikas.

„Bravecto“ kainuoja maždaug 60 dolerių už piliulę, nors ši kaina gali skirtis priklausomai nuo jūsų pardavėjo ir to, kokio stiprumo tabletės jums reikia; daugeliu atvejų tai yra receptinė prekė, todėl, eidami jos įsigyti, paruoškite kartu su veterinarijos dokumentais.

Pasirinkti visą gydymo Bravecto kursą gali būti sunku, nes jis ilgainiui nusidėvi ir jį reikės reguliariai taikyti kas tris ar keturis mėnesius, ir daugelis naminių gyvūnėlių savininkų nuspręs jo visiškai nenaudoti, kol neaptiks požymių. užkrėtimo. Nors tai suteikia jums daugiau reakcijos, atsižvelgiant į jūsų šuns sveikatą, sutaupoma daug laiko ir pinigų dozėms, kurių pirmiausia nereikėjo.

Bravecto negalima vartoti jaunesniems nei šešių mėnesių amžiaus šuniukams, nes jų kūnas pasikeis per greitai, kad išliktų veiksmingas, o dėl jų sistemoje likusių pėdsakų gali būti mediciniškai nepagrįsta laiku paskirti dar vieną dozę.

Be to, jis yra mažiau veiksmingas nuo Lone Star erkių nei kiti vaistai, todėl gali prireikti dažnesnių dozių, kad jų nebūtų; Prieš keisdami savo šuns gydymo planą, pasitarkite su savo veterinarijos gydytoju, kaip dažnai galima saugiai vartoti Bravecto.

PASIŪLYMAI

  • Šunį sunku atmesti
  • Kelių mėnesių apsauga
  • Spalvomis pažymėtos pakuotės saugumui užtikrinti
  • Tinka tiek šunims, tiek katėms
  • Gydo Lone Star erkių užkrėtimus

MINUSAI

  • Būtinas receptas
  • Nerekomenduojama šuniukams

Nexguard

Tai yra kramtomasis vaistas, skirtas greitam kovai su erkių ar blusų užkrėtimu, ir yra sukurtas vartoti ilgesnį laiką pagal ilgesnį gydymo planą, kad poveikis būtų šviežias ir patikimas.

Kiekvienos tabletės skersmuo yra maždaug nuo vieno iki dviejų centimetrų, svoris skiriasi]pagal tai, kokio dydžio šuniui jie yra naudojami; išsamų Nexguard gydymo planą paprastai sudarys trys dozės, išdėstytos iš anksto nustatytomis dalimis, kaip nurodyta vaisto pakuotėje.

„Nexguard“ yra pagamintas sąmoningai drėgnas ir pagardintas jautienos ekstraktu, todėl jį galima lengvai įmušti į jūsų šuns dubenį su kitu šlapiu maistu; kaip minkštą kramtomąjį, nėra jokios žalos, skiriant jį vien tik kaip oralinį gydymą. Jei reikia, jį galima saugiai supjaustyti arba suskaidyti į mažesnes dalis, jei tik jie yra sušvirkščiami ne vėliau kaip per penkiolika minučių nuo pradžios iki pabaigos.

Nexgardas yra išlaikęs FDA patvirtinimą, kuris yra reikšmingas prestižas bet kokiems vaistams. FDA laikoma viena iš griežčiausių vaistų reguliavimo institucijų pasaulyje, o FDA patvirtinimo antspaudas gali daug reikšti pirkėjams tiek Jungtinėse Amerikos Valstijose, tiek už jų ribų.

Kliniškai įrodyta, kad jis veiksmingai kovoja su visais garsiausiais šunų parazitais, …