Neužtenka laiko treniruotis? Šis Tėvas

Jei esate panašus į mus, jūs naudojate „ne tai, kad aš ne nori sportuoti, tiesiog neturiu laiko “pasiteisinimas praleisti sporto salę … kelis kartus. Žongliruoti 9-5 su visais kitais nuobodžiais suaugusiųjų dalykais, tokiais kaip maisto gaminimas ir valymas, gali būti pakankamai sunku, net jei net neįtraukiate bendravimo ir mankštos į lygtį.

Na, galbūt ne šiam neįtikėtinam „Myprotein“ ambasadoriui. (Spoilerio perspėjimas: pasiruoškite nustebti).

Gauravas Taneja yra 33 metų iš Delio. Iš pradžių jis studijavo statybos inžinieriumi viename iš prestižiškiausių Indijos universitetų, tačiau nusprendė aviacijos karjerą tęsti, todėl apmokytas būti lakūnu Valstijose.

Pakeliui jis įsimylėjo kūno rengybos ir svorio treniruotes – tiek, kad kitų rekomenduotas nusprendė dalyvauti kultūrizmo varžybose. Pirmu bandymu jis užėmė pirmąją vietą.

Gauravas ir toliau varžėsi, pakildamas nuo valstybinio lygio iki nacionalinio lygio varžybų, o kultūrizmo bendruomenėje jis tapo gerai žinomas kaip „vaikinas, kuris skrenda orlaiviu“.

Tada jis nusprendė, kad nori pasiekti daugiau žmonių, todėl sukūrė „YouTube“ tinklaraštį, kad galėtų pasidalinti savo mokymo ir mitybos patarimais su kitais. Šiandien šis vlogas baigėsi 1,6 mln abonentų. O, be to, jis vyras ir tėvas.

Taigi, apibendrindamas, Gauravas kovoja su piloto karjera visą darbo dieną, laikydamasis tam skirto mokymo ir mitybos režimo, išlaikydamas itin sėkmingą vlog’ą ir leidžiant laiką su šeima. Whew.

Mums pasisekė gauti įtemptą jo įtempto grafiko vietą, kad sužinotume, kaip jis pateko ten, kur yra dabar, ir, dar svarbiau, kaip žemėje jis sugeba viską sutalpinti.

Rasti tinkamumą

Ko gero, viena įdomiausių Gauravo istorijos dalių – ir yra iš ko rinktis – yra ta, kad jis net nepradėjo ketinti jos didinti kultūrizmo pasaulyje. Galima net sakyti, kad jis įsitraukė į visišką užgaidą.

Jaunystėje visos jo pastangos ir dėmesys buvo nukreiptas į patekimą į IIT Kharagpur (Indijos technologijos institutas Kharagpur), kuris, jo teigimu, iki šiol yra pasiekimas, kuriuo jis didžiuojasi.

Patekti į IIT yra sunkiau nei patekti į Harvardą, nes yra tiek daug žmonių, kurie kreipiasi. Kai laikiau egzaminą, į tą patį egzaminą pretendavo apie 4 milijonai žmonių – 4 milijonai žmonių už 3000 vietų. Tai konkurencingiausias egzaminas Indijoje. “

Su tokiais koeficientais akivaizdu, kad Gauravas yra ne tik sunkus darbuotojas – norint net apsvarstyti galimybę pretenduoti į tokį konkurencingą kursą, reikia rimto tikėjimo savimi, atsidavimo ir atsidavimo. Bet jis tai padarė ir jam pasisekė.

IIT taip pat tinkamai atrado meilę fitnesui. Vaikystėje jis užsiiminėjo kriketu ir mokykloje buvo gana sportiškas, tačiau tik koledže jis iš tikrųjų įsitraukė į svorio treniruotes.

„Aš daug sužinojau apie įvairias kėlimo technikas, šiek tiek apie mitybą, bet dažniausiai tik apie tai, kaip pakelti sunkius svorius. Aš turėjau draugų grupę, kuri taip pat domėjosi, todėl, kai laikrodis pasiekė 6, visi buvo sporto salėje. Tai buvo kiekvieną dieną “.

Tai tęsėsi tol, kol jis įgijo diplomą ir priėmė sprendimą eiti į aviaciją. Jis išvyko į Ameriką, išmoko skraidyti, tada vėl įsidarbino Indijoje kaip lakūnas. Tai beveik skamba paprastai, tiesa? Ir, žinoma, jam pavyko nuolat treniruotis tuo pačiu metu.

„Buvo laikas, kai dirbau pilotu, kai vaikinai priėjo prie manęs sporto salėje ir paklausė, ar aš varžiausi profesionaliai. Aš visada sakydavau „ne“, tiesiog tai darau savo malonumui. Jie pasakytų: „Bet jūs keliate beprotiškus svorius, turėtumėte varžytis“.

Kurį laiką Gauravas sau pasakė, kad būdamas pilotu jis tiesiog neturės laiko veikti pagal šiuos komentarus, žavėdamasis svetimais žmonėmis. Bet tada, kai tiek daug žmonių klausė to paties, jam pasidarė įdomu. Kas būtų, jei jis padarė pabandyti konkuruoti?

Jis nusprendė vykti į vietines kultūrizmo varžybas, kuriose žinojo, kad varžosi jo draugas, ir vos pamačiusi jį scenoje, jis pasakė sau, kad kitais metais pats ten bus.

„Aš pasakiau sau, kad nesvarbu, ar tu laimėsi, tiesiog leisk tai eiti. Nes kai tie vaikinai įžengė su įdegiu, įsijungė muzika ir visi žmonės džiaugėsi jais – tai buvo elektra. Tada aš tinkamai nusprendžiau, kad noriu varžytis “.

Taigi, 2012 m. Gauravas susirado trenerį, kuris galėtų padėti jam atlikti intensyvų treniruočių ir mitybos režimą, kurio jam reikia norint pasiruošti varžybų kultūrizmui. Vis dėlto tai buvo internetinis treneris, nes jis vis dar dirbo pilotu etatu (kaip ir jūs).

Greitai pirmyn per metus ir jis buvo pasirengęs pats žengti į tą sceną. Tai buvo jo pirmosios varžybos ir jis iškovojo auksą. Antrą kartą jis vėl laimėjo auksą. Trečią kartą atspėjote – auksas.

„Aš tą sezoną laimėjau tris auksus ir buvau apsuptas žmonių, kurie dirbo visą darbo dieną – treniruoklių salių treneriai, profesionalai, žmonės, kurie tai darė kelerius metus … ir aš tai padariau savo darbe. Maniau, kad neturėsiu šansų … bet aš laimėjau auksą “.

Nenuostabu, kad tai sukėlė šiokį tokį ažiotažą. Žmonės norėjo sužinoti, iš kur jis, jei ne iš miesto, nes jis buvo toks naujas veidas. Indijos kultūrizmo sluoksniuose jis išgarsėjo kaip „vaikinas, kuris skrenda orlaiviu“, ypač kai jis pradėjo kilti aukštyn pagal konkurenciją. Nuo 2013 iki 2017 m. Jis ruošėsi pasirodymui po pasirodymo, varžėsi valstybiniu, o paskui ir nacionaliniu lygiu.

Per pastaruosius porą metų jis padarė pertrauką nuo varžybų, tačiau jis tikino dar kartą sugrįžęs; „Paskutinė laida prieš pakabinant batus“.

Platformos radimas

Savo varžybų metu Gauravas neišvengiamai sužinojo daug apie treniruotes ir mitybą. Jis sužinojo apie tai, kaip veikia kūnas ir ką jis turi veikti, o pats save „kankino“ nusileidęs prie tokio mažo kūno riebalų kiekio.

Jis vis dar turėjo žmonių, kurie kreipdavosi į jį sporto salėse, dažnai prašydavo jo patarimo, kurį jis mielai davė. Tai leido suprasti, kad tokiu būdu jis gali pasidalinti savo žiniomis tik su nedaugeliu žmonių.

„Norėjau pasiekti daugiau žmonių, nes žinai, kad yra daugybė žmonių, kurie tiesiog duoda„ mokslo mokslo “patarimų internete. Bro mokslas plinta kaip laukinė ugnis. Taigi, aš tapau pirmuoju vaikinu Indijoje – ir pirmuoju Indijoje konkuruojančiu kultūrizmo vaikinu -, kuris sukūrė „YouTube“ kanalą, kad šiek tiek padėtų žmonėms. “

Jis pradėjo nuo mažo. Jo dienoraščiai daugiausia buvo susiję su visų mitų, susijusių su priedais, paneigimu, ty ką nusipirkti, kas iš tikrųjų veikė, ir kur nusipirkti už prieinamą kainą. Jis paaiškino, koks yra vandens svoris ir kaip jį numesti. Galima sakyti, kad jo USP padarė fitneso ir svorio treniruotes prieinamas vidutiniam Joe.

„Žmonės pradėjo mane pastebėti. Jie manė, kad kalbu prasmingai, todėl mano kanalas tikrai labai greitai susprogdino. Iš pradžių nežinojau, kas vyksta, visai nesitikėjau. Po to nusprendžiau sukurti antrą kanalą, kuris buvo labiau „vlog“, ir tai taip pat gerai pasirodė. Tas vienas yra visos mano gyvenimo dalys – dažniausiai aš ir mano žmona keliaujame. Tai smagiau “.

Gauravo kanalas „Skraidantis žvėris“ šiuo metu turi daugiau nei 1,6 mln. Abonentų.

Pusiausvyros radimas

Taigi, kaip vienas vyras tiek telpa į 24 valandas per parą? Treniruotės išspausti prieš įprastą 9–5 stalo darbą ar po jo gali būti pakankamai sudėtinga – kaip pritaikyti treniruotes pagal nenuspėjamą skrydžių tvarkaraštį su nakvyne ir besikeičiančiomis laiko juostomis?

Gauravas iš tikrųjų mano, kad toks tvarkaraštis padėjo jam efektyviau išnaudoti savo laiką.

„Dauguma žmonių, kurie varžosi profesionaliai, jiems patinka 4 ar 5 valandos per dieną praleisti sporto salėje. Bet aš manau, kad kai kurios geriausios mano treniruotės buvo tada, kai turėjau vos 30 minučių laiko, nes esate spaudžiamas “.

Tikrai nėra laiko tada slinkti tarp socialinės žiniasklaidos tarp rinkinių.

Dažnai Gauravui tekdavo specialiai prašyti viešbučių, kad juokingais laikais (mes kalbamės 2/3 ryte) atidarykite jam savo sporto sales, kad tik jis galėtų įsitaisyti aplink skraidymą.

„Man daug kartų buvo sakoma:„ ne pone, sporto salė uždaryta, mes neturime ten trenerio ir negalime atidaryti sporto salės be trenerio “. Tada aš kaip, bet aš esu treneris! Tada jie man tiesiog duoda raktus “.

Jis pripažįsta, kad treniruotės jam visada buvo lengviausia dalis, net po tolimųjų reisų ar per naktis – būtent mityba buvo daugiau kova. Pamirškite mėgautis vietine virtuve ar pasimėgauti greitu maistu tik tam, kad būtų patogiau, jis turėjo makrokomandas.

„Išvažiuodamas po 3 ar 4 dienas vienu metu ir apsistodamas viešbutyje … Aš turėjau užšaldyti savo pačių patiekalus ir juos pasiimti su savimi. Yra buvę atvejų, kai neturėjau galimybės jų taip pat pašildyti, todėl tiesiog teko suvalgyti šią ledo luitą “.

Dabar tai atsidavimas.

Turite susimąstyti, ar Gauravas kada nors galvojo mesti rankšluostį, norėdamas visą laiką siekti kultūrizmo, o ne žongliruoti juo dėl tokios reiklios karjeros. Atsakymas yra teigiamas; jis tikrai svarstė. Tiesą sakant, jis maždaug mėnesį pertraukė aviaciją, kad ją išbandytų, ir atrado, kad jam tai tiesiog netiko.

„Mano darbas mane nustatė gerai nusiteikęs – jei turėčiau pakilti 3 valandą ryto skrydžiui, turėčiau tai apeiti. Kai neturėjau darbo, keldavausi 11/11 ryto ir neveikdavau iki popietės. Rutina tiesiog veikė geriau. Be to, man buvo priminta, kad ėjau į aviaciją, nes man tai labai patinka. Tai dinamiškas darbas “.

Gauravo pranešimas namo

Turėdami tokį įspūdingą gyvenimo aprašymą, turėjome gauti išminties žodžių iš Gauravo. Čia yra du jo patarimai:

„Pirmiausia, disciplina. Gyvenime reikia drausmės.

Antra, jūs turite žengti tą žingsnį. Žinote, yra atvejų, kai žmonės nori pradėti naują verslą … sako, kad jiems nepatinka dirbti pas ką nors ir jie nori tapti savo bosais. Jie daug planuoja, planuoja, turi tinkamas idėjas šiam žingsniui – tačiau nesiima jokio veiksmo. Tiesiog daryk bet ką. Pradėkite galvodami apie savo įmonės pavadinimą arba siųskite keletą el. Laiškų, jis gali būti toks mažas.

Žmonės visada laukia tos tobulos akimirkos, bet nereikia to laukti.

Lygiai taip pat pradedant „YouTube“ kanalą, žmonės sako laukiantys, kol turės geresnę kamerą ar pan. Aš pradėjau nuo tik telefono! Arba jie sako, kad yra drovūs prieš kamerą ir pirmiausia nori tai spręsti. Sakau, tiesiog eik, įkelk tą pirmąjį vaizdo įrašą dabar. Jums bus geriau. Jūs išmoksite dalykų kol tu juos darai. Priešingu atveju jūs tiesiog prarandate laiką “.

Mes nežinome apie jus, bet džiaugiamės galėdami priimti laiko valdymo patarimus iš tokio žmogaus kaip Gauravas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *