Kalėdinė dovana jam

Nežinote, ką pasirinkti kalėdinę dovaną vyrui? Kvepalai ir kosmetika visada yra geras pasirinkimas elegantiškam vaikinui. Kad jums būtų lengviau, mes įmetame paruoštas idėjas kalėdinėms dovanoms. Kvepalus rinkitės iš dviejų kainų kategorijų – pigesnių ir brangesnių. Patikrinkite, ką nusipirkti Kalėdų eglutei, kad jūsų vaikinas, vyras, brolis ar tėtis būtų tikrai laimingi!

Ką padovanoti savo vaikinui Kalėdoms?

Geriausi kalėdinių dovanų vyriški kvepalai (pigesni ir brangesni)

Chromuotas rinkinys tualetinio vandens purškalas 30ml + dušo želė 50ml + balzamas po skutimosi 30ml

„Azzaro Chrome“

Šis aromatinis-citrusinis aromatas bus puiki kalėdinė dovana vyrui, dėvinčiam kostiumą ne tik atostogų metu. „Azzaro Chrome“ yra nebrangi ir labai sėkminga kompozicija. Kvepalai yra ramūs, subalansuoti ir lengvi, tuo pačiu labai patvarūs. Jie patiks vyrams, kurie nemėgsta sunkių, rytietiškų kvapai, bet jie labiau vertina šviežumą ir eleganciją.

Lalique Encre Noire

Kvepalai Lalique patiks vyrams, kurie mėgsta rafinuotus, gilius kvapus. Šiek tiek tamsus ir šiek tiek rytietiškas „Encre Noire“ yra puikus pasirinkimas kalėdinei dovanai vyrui ar tėčiui. Kvapas yra sumedėjęs ir šiek tiek tamsus. Bet buk atsargus! Daugeliui moterų patinka vyro oda, todėl ji gali būti labai viliojanti 😉

„Giorgio Armani Acqua di Gio Pour Homme“

Jei nežinote, ką nusipirkti Kalėdoms artimam draugui ar broliui, „Acqua di Gio Pour Homme“ yra geriausias sprendimas. Vienas geriausių „Giorgio Armani“ kvepalų iš vyriškos lentynos yra klasika, kurią būtina žinoti – gaivi ir citrusinė. Naudojant tinkamą koncentraciją, jie gali padaryti įspūdį.

https://www.youtube.com/watch?v=b6y-RkARHCI

Dioras Farenheitas

Vyras Fahrenheitas padidins su mylimąja praleistų Kalėdų temperatūrą. „Dior“ kvepalai puikiai tinka romantiškiems, žiemos vakarams, praleistiems kartu prie židinio. Gražus odinis užrašas tinka Kalėdų personažui. Sėkminga dovana bet kuriam klasikinių kvepalų žinovui.

Yves Saint Laurent L’Homme

YSL L’Homme yra kvepalai reikliems vyrams, kurie seka tendencijas. Šviežiai aštrus aromatas yra lygus ir pasižymi gera projekcija. Tuo pačiu metu jis yra labai subtilus ir ne sudominuoja aplinkoje. Juose galite pajusti imbierą, bergamotę ir prieskonius – visa tai atrodo puikiai.

https://www.youtube.com/watch?v=xmZ12A86kdE

„Chanel Platinum Egoiste“

O jei norite palepinti savo vyrą, padovanokite jam „Chanel“ kvepalų Kalėdoms. Platinum Egoiste yra gėlių-muskuso aromatas, kuriame vyrauja levandų kvapas. Labai skoningas – tai bus puiki inauguracija svarbiems jūsų gyvenimo momentams.

Kosmetika jam po eglute

Kas dovana, jei ne kvepalai? Kalėdos yra tinkamas laikas padovanoti vaikinui produktų, kuriuos jis ne visada prisimena, bet kurie yra tokie reikalingi!

Veido priežiūros kosmetikos rinkinys

Šventės yra puikus laikas papildyti vyrišką skalbimo krepšį geru veido kremu. Mes rekomenduojame iš karto visą rinkinį, kurio vyrui pakaks keliems geriems mėnesiams. Jų rasite, pavyzdžiui, tarp kosmetikos „L’Oreal Man“ ekspertas, kurios pritaikytos specialiai vyrų odos poreikiams.

Barzdos priežiūros kosmetika

Jei yra barzdos priežiūros kosmetikos, tada tik puikioje aplinkoje. Patikrinkite pasiūlymą „Skambink vyrams“, kuris teikia didelę reikšmę produkto pakuotės sudėčiai ir išvaizdai – rasite preparatų, palengvinančių veido plaukų šalinimą, taip pat kosmetikos priemonių, kurios prižiūri ilgesnę barzdą. Vyrai, ypač barzdoti, įvertins jūsų pastangas.

Kosmetika ir aksesuarai po skutimosi

Kalėdos yra puikus laikas pasirūpinti mylimu vaikinu. Jei jums patinka švarus nuskustas veidas, duokite jam kosmetikos, kuri padės išlaikyti jo būklę. „Clinique“ raminamasis losjonas po skutimosi nuramina dirginimą ir apsaugo odą nuo drėgmės praradimo – kiekvienas vyras jausis jums palengvėjęs ir dėkingas 🙂

Ieškote dovanų idėjų JAI? Peržiūrėkite geriausių moteriškų kvepalų Kalėdoms sąrašą.

Nepamirškite, kad internetinę kosmetiką ir kvepalus patraukliomis kainomis visada galite rasti mūsų pasiūlyme! Išrinkite geriausius šių metų kvepalus ir pradžiuginkite artimuosius Kalėdomis.