Kalėdinės dovanos iš viršaus

Ar žinote, kad kvepalai ir kosmetika yra dažniausiai dovanojamos kalėdinės dovanos? Nieko neįprasto! Kiekviena moteris bus patenkinta mėgstamų kvepalų buteliu. Kalėdos taip pat yra puiki proga pasipildyti savo vaikino kosmetiką prabangiais kvepalais. Bet kokį kvapą pasirinkti dovanai, kad sustiprintumėte kalėdinę atmosferą?

Kvepalai kaip kalėdinės dovanos idėja

Kvepiančios kalėdinės dovanos – moteriai

Si Intense Eau de Parfum Spray 100ml

Giorgio Armani Si Intense – už saldumynų mėgėją

Si Intense Eau de Parfum yra puiki idėja kalėdinei dovanai moteriai, mėgstančiai saldžius kvapus. Serbentas, vanilė, pačiulis, gegužinė rožė ir keletas kitų ingredientų yra dar vienas sėkmingas Si flangeris. Jūsų žmona ar draugė gali tai pasiekti iškart po Kūčių – aromatas puikiai tinka snieguotiems gruodžio vakarams.

„Chanel Chance“ – svajotojui

Tikriausiai kiekviena moteris svajoja apie prabangių kvepalų buteliuką kanalas. Šiais metais galite jai padovanoti kvepalų „Chance“ Kalėdoms. Neįmanoma nemylėti šios saldžios ir muskusinės klasikos. Kvapas, uždarytas butelyje, panašus į baubą, bus šventinės atmosferos kulminacija. Tavo mergina vėl įsimylės, kai išpakuos šią dovaną 😉

„Prada Le Femme Intense“ – jausmingai moteriai

„Prada“ kvepalai po eglute? Svajok! „Le Femme Intense“ yra 2017 m. Naujiena ir dovana jūsų žmonai Kalėdoms, kuri ją labai nudžiugins. Prada kvepalai ant odos taip pat patiks – juose yra ylang-ylango, laikomo afrodiziaku. Parfumuotas vanduo yra klasikinis, elegantiškas ir jausmingas, tarsi baltos gėlės, visiškai žydinčios.

„Carolina Harrera Good Girl“ – glamūro mėgėjai

Pažvelgę ​​į šį butelį, iškart sužinosite, ar šis aromatas tinka jūsų mylimajai. Jei ji mėgsta kartas nuo karto avėti aukštakulnius, jūs jau turite jai puikią kalėdinę dovaną. „Carolina Harrera Good Girl Eau de Parfum“ vilioja ir gundo kavos, migdolų ir baltų gėlių kvapais. Jis puikiai dera su kalėdiniu fonu ir jaukia svečių namų atmosfera snieguotose Alpėse.


Padarykite jai įspūdį

Ar norite pasigaminti unikalią kalėdinę dovaną mylimam žmogui? Negalima eiti lengviausiu keliu – vietoj tualetinio vandens rinkitės jai parfumuotą vandenį. Taip pat galite ieškoti kvapnaus kalėdinio rinkinio su mėgstamu jos kvapu. Nuo tabernakulio galva neskauda 😉


Dior J’Adore – prabangos gerbėjui

„Dior J’Adore“ yra puiki dovana merginai, kuri myli auksą! Gėlių, saldžių vaisių ir medienos natų derinys sukuria parfumuotą vandenį, putojantį su milijonu kvapnių dalelių. „J’Adore“ aromatas yra kaip skystas auksas – jūs negalite atsispirti jo žavesiui. Tai priklauso šiai kalėdinių dovanų kategorijai, kuri pabrėžia moters grožį.

Kvepiančios kalėdinės dovanos – vyrui

„Chanel Platinum Egoiste“ – stipriam džentelmenui

Platinum Egoiste yra vienas iš tų aromatų, kurių negalima painioti su jokiais kitais. Žymūs „Chanel“ vyriški kvepalai yra svajonių dovana vyrui, kurį norite įvertinti. Kvapas tinka madingiems vaikinams – jis aromatingas, gaivus ir aštrus. Norėsite kiekvieną dieną su juo glaustis.

„Dior Sauvage“ – už maištingą dvasią

Vyrų „Sauvage“ yra viena svarbiausių „Dior“ premjerų pastaraisiais metais. Tualeto vanduo išsiskiria pipirine nata ir ambros akordu. Juos ramina pyragas bergamotas, žalias pačiulis ir rami levanda. Kuriam vyrui tiks „Sauvage“? Maištininkui, kuriam nerūpi griežtos socialinės normos ir kuris mėgsta eiti savo keliu.

https://www.youtube.com/watch?v=LnoumTpLMfk

Giorgio Armani Acqua di Gio Profumo – ryžtingam vyrui

„Profumo“ yra sunkesnė ikoniškos „Acqua di Gio“ versija. Šį kartą žiemos aurai tinka „Giorgio Armani“ parfumuotas vanduo – jis puikiai sujungia šviežias jūros natas su smilkalų akordu. Kvapas, kaip ir dera „Armani“, odai atrodo brangus ir prabangus. Puikus pasiūlymas iš elegantiškos dovanos vyrui po eglute.


Tualetinis vanduo ir parfumuotas vanduo

Kuo skiriasi tualetinis vanduo ir parfumuotas vanduo? Jie skiriasi kvapiųjų aliejų koncentracija. Parfumerijos vandenyje (trumpai tariant, EDP) jų yra 10–25%. Tualetiniame vandenyje (trumpai tariant EDT) yra mažiau kvapiųjų aliejų – apie 5–10%. Parfumuotas vanduo yra laikomas prabangesniu produktu nei to paties pavadinimo tualetinis vanduo.


„Amouage Lyric Man“ – gero skonio individualistui

Rožių kvepalai vyrui? Tik jei tai „Amouage Lyric Man“. Ant vyrų odos gėlių karalienės kvapas intriguoja ir skatina, suteikdamas tikros prabangos įspūdį. Brangūs kalėdiniai kvepalai bus gera investicija – jūsų vaikinas kvepės nuostabiai!

Hugo Boss Intensyvus kvapas – tikram užkariautojui

Jūsų vaikinas, vyras, tėtis ar brolis yra kvepalų gerbėjai Hugo Boss? Jie tikrai džiaugsis radę 2017 metų naujieną po eglute – „The Scent Intense Eau de Parfum“. Šis gražus odinis kvapas išsiskiria retai kompozicijose atsirandančiu ingredientu – afrodiziako galia turinčiu maninkos vaisiu. Štai kodėl „Hugo Boss“ kvepalai taip intensyviai stimuliuoja pojūčius. Verta išbandyti šią kalėdinę dovaną vaikinui romantišką vakarą dviese.

Ar sunku apsispręsti? Ar norite pažvelgti toliau? Peržiūrėkite du mūsų vadovus ir pasirinkite:

Linkime linksmų, gražiai kvapnių Kalėdų!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *