Kalėdiniai sveikinimai šeimai

Tegul šventės atneša laimę ir džiaugsmą jums ir jūsų artimiesiems. Linksmų Kalėdų!

Linksmų Kalėdų jums ir jūsų šeimai ir pačių geriausių linkėjimų Naujaisiais metais.

Tegul Kalėdų laikotarpis atneša tik laimę ir džiaugsmą jums ir jūsų gražiai šeimai.

Geriausi Kalėdiniai sveikinimai

Po eglute linkiu surasti pačių brangiausių dovanų:
Jėgų, pradėtus darbus tęsti,
Stiprybės, polėkių, svajų,
Sveikatos taurę pilnutėlę,
Naujų minčių ir įkvėpimo kibirkštėlę,
Taip pat ir šypsenų draugų!

*****

Linkiu ramių ir jaukių artėjančių gražiausių žiemos švenčių – šv. Kalėdų ir Naujųjų metų. Stebuklinga Kalėdų dvasia tepripildo jūsų širdis šiluma ir meile.
*****
Sveikinu su gražiausiomis žiemos šventėmis ir linkiu šilumos bei jaukumo jūsų namams, prasmingų darbų ir naujų drąsių idėjų.
***

Kalėdos – tai dovanų ir bendravimo su artimaisiais ir tolimaisiais šeimos nariais metas. Šie linksmi kalėdiniai sveikinimai puikiai tinka norint visiems palinkėti visko, kas geriausia per šį sezoną ir Naujuosius metus.

 

Linkime Jums ir Jūsų šeimai ramybės, sveikatos, laimės ir klestėjimo ateinančiais metais. Linksmų Kalėdų.

Sveikiname su artėjančiu metų laiku! Linkime Jums ir Jūsų šeimai palaimingų švenčių, kuriant gražius prisiminimus su savo miela šeima.

Kad ir kas būtų gražu. Kad ir kas būtų prasminga. Viskas, kas teikia jums laimės. Tegul tai būna jūsų per šias Kalėdų šventes ir visus ateinančius metus.

Tegul kalėdinis laikotarpis užbaigia šiuos metus džiugia nata ir atveria kelią gaiviems ir šviesiems Naujiesiems metams. Sveikinu jus visus su artėjančiu sezonu.

Tegul geri dabarties laikai ir lobiai tampa auksiniais rytojaus prisiminimais. Linksmų Kalėdų jums ir jūsų šeimai.

Tegul šiuo gražiausiu metų laiku rasite daugybę laimės priežasčių. Linksmų Kalėdų ir daug meilės iš mūsų šeimos Jūsų šeimai!

Tegul Kalėdų laikotarpis pripildo jūsų namus džiaugsmo, širdį – meilės, o gyvenimą – juoko.

Tegul jūsų Kalėdos spindi meilės, juoko ir geranoriškumo akimirkomis. Ir tegul ateinantys metai būna kupini pasitenkinimo ir džiaugsmo. Labai linksmų Kalėdų.

Sakoma, kad geriausia iš visų dovanų prie bet kurios Kalėdų eglutės – tai laimingos šeimos, kuri visa apsupta vienas kito, buvimas. Linkiu jums labai linksmų Kalėdų savo brangios šeimos apsuptyje ir daug palaimos ateinančiais metais.

Nuoširdžiausi linkėjimai nuostabių Kalėdų ir laimingų Naujųjų metų. Tegul Jus visada lydi ramybė, meilė ir klestėjimas.

Džiugios dabarties ir gerai įsimintinos praeities! Per šias Kalėdas keliame taurę už Jus iš [įrašykite savo vietovę]. Geriausi linkėjimai linksmų Kalėdų ir nuostabių Naujųjų metų.

Tegul Kalėdos užbaigia šiuos metus džiugia nata ir užleidžia vietą gaiviems ir šviesiems Naujiesiems metams. Linksmų Kalėdų Jums ir Jūsų šeimai!

Tegul Kalėdų stebuklas atneša jums džiaugsmo ir laimės. Linkiu jums pasitenkinimo ir ramybės tarp jūsų ir jūsų šeimos narių.

Esame labai dėkingi, kad galėjote būti čia ir švęsti šventes kartu su mumis bei dalytis gera nuotaika! Tegul mūsų viltingi linkėjimai lydi jus namo ir šildo per Naujuosius metus.