Kameros stabilizatorius: Kuris

Ar jums atsibodo, kad jūsų vaizdo įrašai visada atrodo nestiprūs ar neatrodo visiškai profesionalūs? Šiandien, tuo metu, kai mėgėjiškos ar pusiau profesionalios vaizdo kameros vis mažėja, vaizdo stabilizatoriai vis dažniau naudojami kritiniam darbui atlikti.

Fotoaparato stabilizatorius yra įtaisas su varikliu arba be jo, kuris yra atsakingas už tai, kad būtų kuo labiau sumažinti nevalingi fotoaparato judesiai ir vibracija, kurie gali atsirasti įrašant. Turėdami tokio tipo įrenginį – „Stycycam“ arba „Gimbal“ – galėsite gauti aukštos kokybės ir profesionalių vaizdo įrašų už priimtiną kainą. Ar norite juos kruopščiai pažinti?

Svarbiausias

  • Pastaruoju metu rinkoje pasirodžiusios kameros yra labai lengvos, todėl bet koks judėjimas turi įtakos jų stabilumui.
  • Fotoaparato stabilizatorius palengvins jūsų vaizdo įrašų išvaizdą daug profesionaliau.
  • Yra daug įvairių fotoaparatų stabilizatorių. Skyriuje „Pirkimo kriterijai“ atskleisime pagrindinius elementus, į kuriuos reikia atsižvelgti prieš perkant.

Geriausi fotoaparato stabilizatoriai – mūsų mėgstamiausi

Fotoaparato stabilizatoriaus įsigijimas šiais laikais yra labai rekomenduojamas pasirinkimas. Atsižvelgiant į užsiimamos veiklos tipą ir vaizdo kameros savybes, gali būti labai naudinga turėti vaizdo stabilizatorių. Šiame skyriuje mes parodysime keletą įdomiausių fotoaparatų stabilizatorių rinkoje.

Profesionaliausias fotoaparato stabilizatorius

Zhiyun Tai vienas iš geriausių fotoaparatų stabilizatorių prekės ženklų. Šia prasme modelis Zhiyun Weebill S yra brangiausias ir tuo pačiu vienas profesionaliausių. Šis trijų ašių stabilizatorius užtikrina baterijos veikimą iki 14 valandų.

Jame yra ekranas OLED Intuityvus, rodantis sureguliuotus parametrus ir turintis priedų, tokių kaip fokusavimo varikliai ar vaizdo perdavimo sistema.

Sportiškiausias fotoaparato stabilizatorius

Šis stabilizatorius Zeadio yra skirtas tiek profesionalams, tiek mėgėjai, nors už savo kainą jį gali įsigyti daugybė operatorių.

Žinoma, jie turi būti specializuoti sporto įrašų srityje, nes šis stabilizatorius yra idealiai pritaikytas sportininkams, nesvarbu, ar naršyti, medžioti, čiuožti ar bet kurioje kitoje veikloje, kur reikalingas geras stabilumas vaizduose.

Visureigio kameros stabilizatorius

Šis fotoaparato stabilizatorius skirtas veiksmo entuziastams. „Hohem iSteady Pro“ jis yra mažas ir universalus, sukurtas taip, kad būtų apsaugotas nuo purslų. Tai, kad jis paprastai naudojamas „GoPro“ kameroms ar panašioms, jau rodo jo gebėjimą judėti visų tipų aplinkose.

Jame yra mygtukas, kuriuo galite įjungti sportinį režimą, kad variklis padidintų galią ir reaguotų pagal kiekvieno veiksmo judesį.

Patogiausias fotoaparato stabilizatorius

Rankinis fotoaparato stabilizatorius „Hydra“ stabilizatorius Jame yra atrama dviem rankoms, todėl ji yra labai patogi ir naudinga dirbant ilgus valandas su įrašais įvairiais atvejais.

Tai ypač patartina, kai turite nešiotis sunkią vaizdo kamerą, kuri leis pasiekti stabilesnį įrašymą ir, be to, rankos neatrodys skaudžios po kelių valandų įkrovimo su prietaisu.

Pirkimo vadovas: viskas, ką turėtumėte žinoti apie fotoaparato stabilizatorius

Šiandien yra daugybė skirtingų tipų fotoaparatų stabilizatorių. Būdama besivystanti rinka dažnai kyla abejonių dėl to, kas tiksliai yra šis instrumentas, kokią svarbą jis turi įraše ir kokiais atvejais patartina jį naudoti. Šiame skyriuje mes atskleidžiame jo ypatumus.Kas yra fotoaparato stabilizatorius?

Moteris su fotoaparato stabilizatoriumi

Fotoaparato stabilizatorius yra įtaisas su varikliu arba be jo, kuris yra atsakingas už tai, kad būtų kuo labiau sumažinti nevalingi fotoaparato judesiai ir vibracija, kurie gali atsirasti įrašant. (Šaltinis: „My Visuals“: 63878417 / 123rf.com)

Kas yra fotoaparato stabilizatorius?

Fotoaparato stabilizatorius susideda iš dažniausiai metalinio įtaiso, kuris daugeliu atvejų yra po jame įmontuota vaizdo kamera. Stabilizatorius gali būti varomas arba rankinis ir apima daugumą fotoaparato valdymo funkcijų, tapdamas svarbiu vaizdo įrašymo įrankiu.

Kameros stabilizatorius gaminamas išoriškai ir naudojant funkcijas, kurias jis gali valdyti fotoaparato judesius vaizdo įrašymo metu. Esant ekstremalioms judesio situacijoms arba kai ieškote profesionalios išvaizdos, šis prietaisas suteiks norimą įrašymo kokybę.

Kokie yra fotoaparato stabilizatorių pranašumai ir trūkumai?

Kalbėdami apie fotoaparato stabilizatorius, mes neturime omenyje tik vieno tipo instrumentų, tačiau yra keli. Tarp jų, dalis stabilizatoriaus ant peties, ryškiausios yra Steadycam ir Gimbalas. Nors išoriškai jie atrodo panašūs, jie nėra visiškai vienodi. Šioje lentelėje parodysime kiekvieno iš jų privalumus ir trūkumus.
Steadycam Gimbal
Privalumas

Vadovas.

Pigesnis variantas.

Idealiai tinka mėgėjams.

Paprastesnis naudojimas.

Motorizuotas.

Įvairios sukimosi ašys, skirtos kompensuoti klaidas ar fotoaparato judesius.

Profesionalesnis variantas.

Trūkumai Jie paseno.

Jie turi mažiau profesinių funkcijų.

Aukštesnė kaina.

Norint, kad veiktų akumuliatoriai arba baterijos.

Kad jis veiktų, reikia gerų žinių apie kalibravimą.

Kada reikėtų naudoti fotoaparato stabilizatorių?

Tiesa, kaip jau sakėme, fotoaparato stabilizatorius turi daug privalumų. Gali būti, kad dabartinis šio produkto bumas daugelį žmonių verčia susimąstyti apie jo įsigijimą, nors turime prisiminti, kad ne visada tikslinga jį naudoti, nes jie gali sukelti neigiamą poveikį norimam.

Tiksliau, kai kuriais atvejais stabilizatorius gali sugadinti jūsų vaizdus taisant elementus, kurie turėtų judėti originaliai. Be to, fotografuojant serijomis stabilizatorius tik sulėtins šūvius ir nieko teigiamo nepridės. Todėl patartina jį naudoti tik tais atvejais, kai tai tikrai pateisinama.

Kaip svarbu naudoti fotoaparato stabilizatorių?

Šiandien vaizdo kamerų rinka auga. Ribotos kokybės prietaisų atveju galite pastebėti, kad per daug purtomos ar judančios scenos gali būti įrašomos ne taip gerai.

Tokiais atvejais stabilizatorius suteiks jums nemažą patobulinimą, kurį įvertinsite akimirksniu.

Be paprasto įrašymo, žiūrovui bus daug patogiau sutelkti dėmesį į svarbius turinio taškus, sumenkinant techninius aspektus. Jei neišmoksi, techniškesnė dalis gali būti kliūtis pasiekti profesionalų vaizdo įrašą, net jei turite geriausią fotoaparatą pasaulyje.

Operatorius, valdantis kamerą su stabilizatoriumi

Stabilizatorius gali būti varomas arba rankinis ir apima daugumą fotoaparato valdymo funkcijų. (Šaltinis: „Dotshock“: 78370582 / 123rf.com)

Kokios dar yra fotoaparato stabilizavimo formos?

Nors pastaruoju metu kalbėjome apie išorinius fotoaparato stabilizatorius, turime nepamiršti, kad yra kitų būdų, kaip reguliuoti fotoaparato drebėjimą įrašant. Optinis stabilizatorius susideda iš objektyvo poslinkio sistemos, įdėtos į objektyvo vidų, norint ištaisyti fotoaparato drebėjimą.

Kita vertus, mechaninis stabilizatorius, užuot palengvinęs objektyvo judėjimą, sutelkia dėmesį į vaizdo jutiklį. Todėl privalumas yra tas, kad visi objektyvai, kuriuos pritvirtiname prie tokio tipo fotoaparato, jau bus stabilizuoti. Nors jo veikimas gali būti prastesnis, tokio tipo fotoaparatuose yra skirtingo stabilizavimo laipsnio.

Kokiais atvejais negalima naudoti fotoaparato stabilizatoriaus?

Nors fotoaparato stabilizatoriaus veikimas gali atrodyti nesudėtingas, reikia pabrėžti, kad niekada negalima tikėtis, kad jo naudojimas paralyžiuos ar sulėtins vaizde rodomą objektą. Taigi stabilizatorius leis mums sumažinti tik išorinio vaizdo judėjimą, negalėdami paveikti turinio.

Todėl, kai norite užšaldyti įrašomo asmens judėjimą, turėtumėte sumažinti ekspozicijos laiką. Norint išvengti nepageidaujamų vaizdo judesių, šį laiką reikėtų sutrumpinti, nors stabilizavimo sistema suteikia galimybę naudoti ilgesnį laiką.

Profesionalus filmuotojas su kamera ir stabilizatoriumi

Kalbėdami apie fotoaparato stabilizatorius, mes neturime omenyje tik vieno tipo instrumentų, tačiau yra keli. (Šaltinis: Volodymyras Shtunas: 111190374 / 123rf.com)

Pirkimo kriterijai

Pastaraisiais metais fotoaparatų stabilizatoriai padarė didelę pažangą. Jei iš pradžių juos iš esmės sudarė prietaisai be variklio, gana riboti, šiandien pažangiausi modeliai gali atlikti profesionalias funkcijas ir už prieinamą kainą. Šiame skyriuje pateikiame aspektus, į kuriuos turėtumėte atsižvelgti prieš gaudami.

Svoris

Kameros stabilizatoriaus svoris nėra nereikšmingas elementas. Viena vertus, turime atsižvelgti į tai, kad pati DSLR ar vaizdo kamera jau turi didelį svorį. Štai kodėl padidinus stabilizatoriaus svorį, mums gali būti sunku ilgą laiką teisingai įrašyti, nes reikia jį laikyti tiesiogiai be jokios kitos atramos.

Tačiau yra keletas fotoaparatų stabilizatorių, kurie prisitaiko prie peties, todėl jie yra patogesni. Be to, dar vienas aspektas, kurį turime atsižvelgti, yra fotoaparato, kurį ketinate pastatyti ant stabilizatoriaus, svoris. Paprastai į stabilizatorių įeina maksimalus svoris, kurį jis gali turėti, kad vėliau nesusidurtumėte su nesuderinamumu.

Lauko stabilizatoriaus kamera

Tiksliau, kai kuriais atvejais stabilizatorius gali sugadinti jūsų vaizdus taisant elementus, kurie turėtų judėti originaliai. (Šaltinis: Martinkay78: 129951661 / 123rf.com)

Ištvermė

Dauguma fotoaparatų stabilizatorių yra skirti naudoti sausoje aplinkoje, o ne norint profesionaliau gaminti produkciją be didelių komplikacijų. Tačiau yra ir kitų atvejų, kai stabilizatoriai pradeda savo kelią, ir tai yra dinamiškose sporto šakose, tokiose kaip banglenčių sportas, buriavimas ar kiti.

Tokiais atvejais turime nepamiršti galimybės būti apšlakstytiems vandeniu.

Tai neturėtų kelti problemų, jei to numatoma iš anksto, įsigyjant purslų bet kokia kryptimi ir kampu atsparų įrenginį. Turint tai omenyje, tiesiog …